folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note 7 Fe Türkiye'de Satışta (Namı Diğer Bombacı Mülayim)

Samsung Galaxy Note 7 Fe Türkiye'de Satışta (Namı Diğer Bombacı Mülayim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkuaz renginde satışına başlandı :

https://www.youtube.com/watch?v=k9n7hqZyBI4

Bu videodaki cihazın kutu içeriği ellenmemiş. Önceki siyah cihazın inceleme videosunda kutudan kılıf çıkmıyor mesala.

mkyb tarafından 30/Kas/17 23:36 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Bu telefona  o batarya yetmez + 2017 sonlarında 821 işlemcili bir telefon alınmamalı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008SNQF?magaza=CEPGEN

2.900 liradan 2.350 liraya düştü 1.5 ayda. Patlayan Note 7'nin kötü şöhreti sağolsun millet almaya korkuyor.

mkyb tarafından 28/Ara/17 03:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008SNQF?magaza=CEPGEN

2.900 liradan 2.350 liraya düştü 1.5 ayda. Patlayan Note 7'nin kötü şöhreti sağolsun millet almaya korkuyor.

Çok fena düştü fiyatı dibe ulaştığını düşünüyorum. 611$ dan gelceği söyleniyıordu. 611 x 3,8 = 2320 tl. Adamlar çok cüzi karla satmaya başladılar.

Yada aşırı rekabet var. Biri düşürünce arkasından diğeri düşürüyor vs.. mi acaba?

Yoksa cihaz note serisinin son fiziksel home tuşuna sahip cihazı. Bence güzel cihaz. Bir arkadaşım da aldı bundan. 2 defa 4 gün ve üzeri baarya performansı aldı. Gayet iyi.

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Arkadaşlar nasıl cihaz, alınabilir mi ? 

Telefonumu yenilemem gerekiyor, uzun süre götürecek, donup takılmayacak bir cihaz lazım bana. Telefonda oyun falan oynamam ama kullandığım uygulamaların seri bir şekilde açılıp kapanıp işlemesi lazım. Wifi hızı, internet hızı da önemli. 

Note 8 hoşuma gidiyor ama 4 bin lira para vermek istemiyorum işin gerçeği. Verebilirim, hatta şu an gaza gelip hemen de alabilirim. Ama biraz mantıklı düşününce, yarın çalınabilecek yada düşüp kırılabilecek bir cihaza 4 bin lira verecek kadar zengin olduğumu düşünmüyorum. 

Aslında iphone almak istiyorum. Hem ios un güvenliği için. Birçok bankacılı uygulaması, borsa uygulaması, al satta kullanıyorum telefonu, güvenlik temel faktör. Hem de macbook kullanıyorum, icloud, itunes vb. açılardan iphone ile güzel uyum sağlıyor. Ancak şu an en az 7 plus modelini almak gerekiyor, o da 3.500 den başlıyor, haddinden fazla pahalı.

Ne dersiniz ? Telefona gereğinden fazla para verilmemesi gerektiğine inanan bir kişiyim. Ama aldığım telefon 1 yıl sonra donup takılmaya başlar, uygulamaya dokunduktan sonra bekletip açılmaya başlarsa muhtemelen o telefonu imha ederim :) Bir yorum yapabilir misiniz ? Bu telefon aradığın cihaz derseniz alabilirim, güzel görünüyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@zigor

Note 8'i şuan 3.400 lirayada mal edebilirsin. Paralel ithalat olmasına çok aldırma Samsung'un resmi garantiside işin düşerse adamı çıldırtıyor. Bankacılık konusunda root yapmıyorsan veya Google Play harici APK yüklemiyorsan korkmana gerek yok.

Note FE rahat 2-3 yıl gideri olan bir cihaz. Aldıktan 1 yıl sonra kasma muhabbeti olmaz Samsung S6 ve Note 5'ten sonra kendini gerek yazılımda gerek malzeme kalitesinde çok geliştirdi.

Bir telefona o kadar para verilmemesi konusunda haklısın. Allah korusun çalınır, yere düşer vs. Şahsen bir telefona 3.000 liradan fazla para vermem artık. Oda sırf dolar kuru ve vergilerden fiyatlar uçtuğu için. Hep diyorum teknolojiyi 1 yıl geriden takip etmek lazım. Zira ilk çıktığında eşek yüküyle para istenen cihazlar seneye yarı fiyatına düşüyor.

mkyb tarafından 28/Ara/17 12:27 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sürekli düşüyor efendim durduramıyoruz. 25 lira daha daha düştü bugün.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008S8AE

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek

Gecen hafta bende aldim :) eğer sorularınız varsa cevaplayabilirim...

hawk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    gamahawk bunu yazdı

Gecen hafta bende aldim :) eğer sorularınız varsa cevaplayabilirim...

Sarj pil kullanim kamera acisindan bilgi paylasabilirmisin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek

Hocam Sarj olayi cok garip boştayken biraz hizli gidiyor Ama kullanirken iyi, tum gunu cikartiyor.sabah 8.30 dan beri aktif kullaniyorum(chrome,spotify,oyun,hotspot) simdi kalan sarj %50. Genel olarak aldigim ekran süresi 4.5-5 saat  bazen 5.30 bile görebiliyorum Birkaç ayarla dahada arttırılabilir.sarj süresi ise 0 dan %100 e 1.30 saat sürüyor,yaninda samsung hizli sarj adaptorü ile geliyor.o yüzden  sorun oluşmadı şimdiye kadar

Kameraya gelirsek gayet güzel bir kamerasi var cok fotograf falan cekmem ama canlı ve güzel çıkıyor.disari cikarsam resim eklerim.

Eğer daha fazla bilgi almak istersen donanım haber konusunu takip edebilirsin.ben tüm konuyu okuduktan sonra telefonu aldım :)

gamahawk tarafından 29/Ara/17 14:37 tarihinde düzenlenmiştir

hawk
Toplam Hit: 10142 Toplam Mesaj: 70
samsung