folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note 7 Fe Türkiye'de Satışta (Namı Diğer Bombacı Mülayim)

Samsung Galaxy Note 7 Fe Türkiye'de Satışta (Namı Diğer Bombacı Mülayim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Müridler beni de gaza getirdiniz sonunda :) n11, indirim, kupon falan 50-100 lira için uğraşmayayım dedim, doğrudan hepsiburadadan yarın sabah teslim şekilde aldım. Umarım pişman etmezler, son zamanlarda çok şikayet okuyordum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek
    zigor bunu yazdı

Müridler beni de gaza getirdiniz sonunda :) n11, indirim, kupon falan 50-100 lira için uğraşmayayım dedim, doğrudan hepsiburadadan yarın sabah teslim şekilde aldım. Umarım pişman etmezler, son zamanlarda çok şikayet okuyordum. 

Hayirli olsun hocam güle güle kullanin... :)

hawk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

S7 Edge tavsiye edilir mi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bir S7 Edge kullanıcısı olarak şuan alsam şahsen FE alırdım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Note fan iyi duruyor 4 ay önce Samsung s8 plus alım yurt dışı o zaman bakmadım hiç varmı diye şimdi de fiyatı baya uygun alınır havada. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

bunlar patlamiyor de mi :)

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı

bunlar patlamiyor de mi :)

https://www.youtube.com/watch?v=-0FyC6ylbvQ

Ama hala güvenmiyorsanız böyle şarj edebilirsiniz :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bu arada bende aldım bu telefonu ve 3 haftadır çift hatlı olarak kullanıyorum. Yalnız biraz acele ettim pahalıya geldi bir miktar.

Yine de memnunum ve severek kullanıyorum. Ne telefon elimden düşmez ne de sürekli 4g açık kullanırım. Ara ara interneti açıp kapattığımda ve bunun yanında fotoğraf video çekme, telefonla konuşma, kısa mesafe navigasyon kullandığımda yaklaşık 40 saat kullanım süresi alıyorum. Kamera performası gayet iyi. Cihaz akıyor. Abartı edge ekran yok. Fiziksel tuşlar var ve tüm ekran sana kalıyor. Kutudan clear view kılıf da çıktı bir süre kendi orjinal kılıfı ile kullandım ki gerçekten kaliteli bir kılıf çıkıyor içinden. Fakat ben daha ince olan spigen thin fit siyah kılıf aldım. Daha kibar oldu. Şuan mutlu mesut devam ediyoruz 

Tavsiye edilir. 

Not late for nothing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

FE?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

FE?

Fan Edition.

Toplam Hit: 10116 Toplam Mesaj: 70
samsung