folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note 7 Fe Türkiye'de Satışta (Namı Diğer Bombacı Mülayim)

Samsung Galaxy Note 7 Fe Türkiye'de Satışta (Namı Diğer Bombacı Mülayim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Orta tuşta nasıl ışık sızması olabilir ki ? Orta tuş plastik ve altında siyah astar boya var. Üstündede cihazın asıl renginin boyası. Çift kat boyadan nasıl ışık sızıyor ? Kaldı ki orta tuşun altında led yok.

----------------------

Bu arada Gold ve Gümüş renkleride gelmiş. Gümüş renkte fena değil. 

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008S8AE

https://www.youtube.com/watch?v=2O9lm0eBBAQ

Ben demiyorum hocam. DH'de kullananların biri yazmıştı. S7 Edge kullandığınız için size sorayım dedim. Ben telefonun siyah olanını aldım zaten. Çok memnunum.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

migrosa gelmişte samsung garantili dediler doğru mudur bu ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung Türkiye bu telefonu ülkemize getirmedi. Getirselerdi S7 Edge ve Note 8 satışlarını bozardı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung Türkiye bu telefonu ülkemize getirmedi. Getirselerdi S7 Edge ve Note 8 satışlarını bozardı.

hocam telefonu dün aldım doğubanktan,bugünde bu ilanı görünce gidip direkt sordum samsung garantili dediler,ne kadar bilgileri var çalışanların bilmiyorum,herhangi bir yerde de samsung garantili yazmıyor,15şubatla-21 mart arasıymış,zaten getirse samsung ilk kendi bayiilerinde satardı di mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam telefonun görselindeki kilidi açmak için sürükleyin yazısı bile Korece. Note FE gelmedi ve gelmeyecekte. 2.100 küsur liralık etiketiyle şuanda fiyat / perfornmans cihazı. Migros'takiler muhtemelen sattıkları cihaz başına komisyon aldıkları için öyle deyip salladılar.

mkyb tarafından 21/Şub/18 18:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Elimde bulunan aksesuarları satıyorum. İlgilenenler mesaj atabilirler. Komple kırılmaz camlar Note 7 ye aittir. Hassasiyet konusunda pek sorun yaşamadım. 

Note FE

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Note FE için Android 8 Oreo güncellemesi yayınlandı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Note FE için Android 8 Oreo güncellemesi yayınlandı.

Hocam bu telefonu almayı düşünüyorum bizim elemanlardan birine,

Şirket telefonu olacak ama google dökümanlar, fotoğraf, dropbox falan aktif kullanılıyor.

Kendi hattını da buna taksın uğraşmasın 2 telefonla diye düşünüyorum bayan elemana.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008S8AE

Tavsiye eder misin?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alınır hocam. Pişman etmez. Zaten Note serisinin kalemine alışan başka telefonlarda yapamaz. Ha yalnız aldığın kişiye söyle ekranını iyi korusun. Zira Samsung Türkiye elinde parça olmadığı için cihaza bakmıyor. Bu cihazın ekranları karaborsa. Ekran değişimi yapan yerlerde kazık. Telefonun yarı parasını istiyorlar.

https://www.gsmiletisim.com/urun/samsung-galaxy-note-7-ekran-degisimi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Gümüş renk aldım gitti 

Toplam Hit: 10107 Toplam Mesaj: 70
samsung