folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şemdili De Hain Saldırı : 15 Şehit

Şemdili De Hain Saldırı : 15 Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuBa55
    JuBa55's avatar
    Erkek
    PKK, dün akşam saatlerinde Şemdinli'de Aktütün Karakolu'na saldırdı. Hain saldırıda 1 astsubay, 6 uzman çavuş ve 8 er şehit oldu. 2 uzman çavuştan haber alınamıyor.

Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde bulunan Aktütün Jandarma Sınır Bölüğüne bölücü terör örgütünün Irak'ın kuzeyinde bulunan unsurları tarafından dün yapılan saldırıda, 15 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu, 23 teröristin etkisiz hale getirildiğini, 2 uzman erbaş ile de henüz temas kurulamadığını bildirdi.

Mayıs'ta 9 şehit vermiştik

Aktütün Köyü'nün hemen yakınında bulunan aynı karakola, geçen 9 Mayıs günü ağır silahlarla Irak'tan gelip baskın girişiminde bulunan kalabalık PKK'lı grubu püskürtülmüştü. Saatlerce süren çatışmada 19 terörist öldürülürken, 6 asker şehit düşmüştü.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10038119.asp?gid=229&sz=1868

doğrumu bu haber yaaa sabah sabah deli oldum titriyo her yerim :@

defolu caddelerde ihraç fazlası kızlarsa payına düşen, senden önce öpülmüş dudaklarda sana ait cümleler aramayacaksın..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    :| evt.diğer sitelr de doğruluyor malesef. Allah rahmet eylesin..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

25 terörist etkisiz hale getirildi!(saat 10:15)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Diyecek soz yok :(

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Hocalar ben şimdi ne diyeyim?Şehitlere yine Allah'tan rahmet diliyorum,yakınlarına da başsağlığı diliyorum.Üzüntünüzü en derinden yaşıyor ve paylaşıyorum diyorum.Ama benim için üzüntü paylaşmak var olan bir yaraya pansuman yapmak demek var olan bir sorunu çözmek demek.Ama elimden hiçbir şey gelmiyor.Devletimizin de bu konu üzerinde hala umarsızca davranması gerçekten hayret verici.....

Pragmatism&Realism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Hocam halkımız terörün bitmesini istemediği sürece böyle devam edecek, amcam Hakkari Yüksekovada'da öğretmenlik yaptı orada evlendi yengem kürttür, büyük kuzenim 16 yaşına geldiğinde pkk kapıya gelip amcama oğlunu askere alacağız demiş iki sene haraç vermişler, 1997 yılında istanbula göç ettiklerinde amcam emekli maaşını da haraç olarak verip geldi, aile kol kanat gerdi İstanbulda tutundular. Amcamın üç çocuğu var üçü de İstanbul'da okudu, üçü de üniversite mezunu. Küçük ve ortanca olanın sempatizan olduğunu düşünüyorum, büyük olanı ise barıştan yana devletle etnik milliyetçilikle yakından uzaktan ilgisi olmayan mükemmel bir insan, dört yıl önce yengemin babası İstanbul'a geldi sohbet ediyorduk kanımı donduran şu sözü söyledi: Biz bu T.C.'nin peşini bırakmayacağız.

Hayatım boyunca devlet otoritesine güvendim ve gördüğüm tüm riskli tipleri (yengem ve iki çocuğu da bunların içerisindedir) mektuplarla gerekli yerlere şikayet ettim, üç şeyin toplumsal huzuru ve iç barışımızı bozduğuna inanıyorum.

1. ne mutlu türküm diyene diyemeyip kendisini toplumdan ayıranlar,

2. devlet benim için var bana hizmet etmek için kuruldu anlayışını benimseyemeyip hizmet talep etmeyip haklarını aramayanlar,

3. caydırıcı olmayan hafif cezalar.

Allah hayatını kaybeden askerlerimizin ailelerine sabır versin, evlat kaybetmek çok zor! İki kere şehit cenazesine gittim birisi ilk patronumdu, şehitler ölmez vatan bölünmez diyoruz ya ateş düştüğü yeri yakıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Son çırpınışları şerefsizlerin...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    ulan ilk önce meclisteki dtp lilerin kafasını kesecen...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    nuggets54 bunu yazdı:
    -----------------------------

Son çırpınışları şerefsizlerin...

hocam ben pkk lı değilim ama adamların son çırpınışı değil gibi kırılma noktası diyorlar ama bir baskın yapıyorlar şimdi onlar 25 kişi kaybetti ama 250 kişi kazandı belkide yani adamlar şole düşünüyor "vay pkk bak güçlendiler T.C den bize yarar gelmez"diyorlar ve pkk li olup dağlarda sürünüyorlar Yaşasın TAM BAĞIMSIZ Türkiye Ne Mutlu Türküm diyene!

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    yok bu terör bitmez bu devlet böle devam ettiği sürece adamlar dio ki siz madem gelmionuz üzerimize bari biz gelelim .

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    sertan_06 bunu yazdı:
    yok bu terör bitmez bu devlet böle devam ettiği sürece adamlar dio ki siz madem gelmionuz üzerimize bari biz gelelim .
    hocam dogru soledin

Toplam Hit: 11375 Toplam Mesaj: 79