Sıcak Fırsatlar 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

Trendyol seni özledik kupon yüklemiş 100/40 

Herhalde sadece beni özlememiştir

Her kategoride geçerli mi?

Bu kupon indirime açık butiklerde geçerlidir diyor ürünleri gör diyorum çeşit çeşit ürünler var mesela ben şarjlı diş fırcası alacagım

bir vatsap gurubu var içinde müridlerden de kişiler var muhabbet sohbette dönüyor arada eğer sende varsan :) oraya fotoğraf atabilirim istersen iphone ile atamadım ss

@panxer hocam bana daha öncede cok veriyordu sordugumda çoğu kişi bende yok diyordu

ben öyle çok fazla alışveriş yapan biride değilim trendyol dan neden özler beni anlamadım

normalin dışında yaptığım sürekli bir şeyler almaya niyetleniyorum sepete ekliyorum sonra araştırayım falan derken unutuyorum kalıyor öyle 

sonra bildirimler falan geliyor yok sepetindeki ürün şöyle oldu böyle oldu bilmem neler aradan biraz zaman geçiyor kupon vermiş 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

bana geldi ama şöyle bir durum var :D

alacağım ürün 300 tl %50 indirim ile 150 tl ye düşmüş( piyasa da zaten 175 180 tl falan). sepete ekliyorum sonra kuponu kullan diyorum. 110 tl tutması gerekirken 300-40 = 260 tl diyor amk :D 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

bana geldi ama şöyle bir durum var :D

alacağım ürün 300 tl %50 indirim ile 150 tl ye düşmüş( piyasa da zaten 175 180 tl falan). sepete ekliyorum sonra kuponu kullan diyorum. 110 tl tutması gerekirken 300-40 = 260 tl diyor amk :D 

He ya bir de o var herhangi bir indirim görmüşse tekrardan başka bir indirim olmuyor herhalde :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    kaliteli bir kulaklık almak istiyroum tercihen sennheizer tabi fazla para vermeden. var mı öneriniz ve indirim? niyetim üst kalite müzik dinlemek.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    kaliteli bir kulaklık almak istiyroum tercihen sennheizer tabi fazla para vermeden. var mı öneriniz ve indirim? niyetim üst kalite müzik dinlemek.

Takipteyim , iphone nun kulaklığından bıktım a.q  cız cız.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

qcy t1 pro kullanıyorum, gayet memnunum. donanımhaber in inceleme videosu var, bakabilirsiniz.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

qcy t1 pro kullanıyorum, gayet memnunum. donanımhaber in inceleme videosu var, bakabilirsiniz.

Bu kulaklıklar iyide konuşmak için hiç tavsiye etmem karşı tarafa ses gitmiyor

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

https://www.boyner.com.tr/national-geographic-outdoor-bot-903229

National Geographic Ethan Siyah Outdoor Bot   270 tl 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

https://www.trendyol.com/profilo/cmg120dtr-a-9-kg-1200-devir-camasir-makinesi-p-3742397?boutiqueId=402091&merchantId=107018

bunu almayı planlıyorum indirim kuponu falan var mı bildiğiniz ?  yada bunu alma şunu al aynı fiyata daha iyisi diyebilceğiniz bir ürün + olarak ben bu ürünü alırasm kurlum falan yapacaklar değil mi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Bu kulaklıklar iyide konuşmak için hiç tavsiye etmem karşı tarafa ses gitmiyor

sanırım gürültü azaltma olayı pek iyi değil ama iç mekanda ben rahatça konuşuyorum, karşımdaki ne dediğimi anlıyor.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 219095 Toplam Mesaj: 547
sıcak fırsatlar