Sıcak Fırsatlar 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Yeni üyelik açtım..

Ssd ekledim sepete.. ama olmadı..

Fiyat düşmüyor.. kart bilgilerini istiyor.

Ordan sonra mı düşecek acaba?

Kodu girdin mi hocam?

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Yeni üyelik açtım..

denemedim ama denememek için zor duruyorum görüntüye göre doğru ise böyle fırsat bida ele gecmez diğer türlü 5 10 lira dilenciye verir gibi hep kuponlar. Eğer yapmıyor ise 50K sınırı dolmus da olabilir bilemedim. DH ölücüleri bitirmiştir belki de  :D :D

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://consumer.huawei.com/tr/support/campaigns/summer-service-season/

Huawei ekran ve anakart değişiminde indirim var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

A101'e geliyormuş. Bence band tipi saatlerdense böyle saatler daha güzel. Hem şık duruyor hemde ekranı büyük.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

A101'e geliyormuş. Bence band tipi saatlerdense böyle saatler daha güzel. Hem şık duruyor hemde ekranı büyük.

@mkyb hocam tarih belli mi.
    Sitede göremedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@mkyb hocam tarih belli mi.
    Sitede göremedim.

Önümüzdeki Perşembe.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Apple daki gibi tam ekran yapanını göremedim bi türlü, hep ekranın altını kırpıyolar.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çünkü Apple ekranın anakart ile olan soketini kendisinide olan bir patent ile ekran altına katlıyor. Aynısını iPhonelardada yapıyor. iPhone X ve sonrasında çıkan modellerine bakın hala onlar kadar ince çerçeveli telefon üretilemedi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Yeni üyelik açtım..

denemedim ama denememek için zor duruyorum görüntüye göre doğru ise böyle fırsat bida ele gecmez diğer türlü 5 10 lira dilenciye verir gibi hep kuponlar. Eğer yapmıyor ise 50K sınırı dolmus da olabilir bilemedim. DH ölücüleri bitirmiştir belki de  :D :D

ben az önce 150 tl lik alışveriş yaptım 100 e geldi iyi indirim

Toplam Hit: 219505 Toplam Mesaj: 547
sıcak fırsatlar