Sıcak Fırsatlar 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

29 Mayıs Cuma Günü

Dijitsu 55 inç UHD 4K Uydu Alıcılı Smart Televizyon - 2299 TL olarak satışa sunulacakmış.

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/dijitsu-55-inc-uhd-4k-uydu-alicili-smart-televizyon/kral.aspx

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

akşam akşam aldım baya, adam akıllı kablosuz kulaklık önerisi varmı sadece telefon görüşmesi için 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

6'lı kitap setleri 30 TL. 5 tane alınca 1 set bedava. 

https://www.profkitap.com/en-cok-satanlar

mkyb tarafından 18/May/20 04:22 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

akşam akşam aldım baya, adam akıllı kablosuz kulaklık önerisi varmı sadece telefon görüşmesi için 

Neler aldın hocam? Fikir verir bize de belki. Ben bi tek type c kablo aldım da. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

bu kabloların min 2.5 metrelikleri yokmu?

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

arkadaşlar bu cihazdan bende var 250 TL ye verdim 3 adetten 1 tane kaldı hiç kullanılmamış jelatini üzerinde

almak isteyen iletişime geçebilir

lrtgodan 75 tl ye aldım güzel cihaz 7 /24 baglı duruyor çekimi idare eder.

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

bu kabloların min 2.5 metrelikleri yokmu?

Aliexpress te olabilir 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

hocam 2 adet iPhone kablosu 2 adet usb kablo 2 adet şarj aleti çift çıkış 1 adet araba çakmaklık şarjı :)

bir kulaklık alamadım evde 5 tane var sürekli çöp 2 ay sonra herkes ses gelmiyor diyor 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Renge takılmayanlar için güzel fiyat :

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-shb3075-mikrofonlu-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-1177231.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Malum yaz geldi ayakakkabı devri bitti.

https://www.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/gezer-crs01-erkek-kadin-kapali-sabo-terlik-hastane-deniz-terligi_pdp_530948455

Toplam Hit: 219110 Toplam Mesaj: 547
sıcak fırsatlar