Sıcak Fırsatlar 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1278774-huseyin-tozlu-feto-operasyonu-kapsaminda-tutuklandi

Sahibi şuan içeride. Siteyi kim yönetiyor acaba? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

:)hiç bir fikrim yok riski göze alıp sipariş verin hocalar :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=aEPnKyuNBss

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Trendyol nasil bi serefsiz ya

Kupon yüklemiş alt limit 100 liraya 50 lira indirim

3 esofman ekledim 101 lira tuttu indirimi uygula dedim esofmanlarin fiyatlar uctu sepette yeni fiyat - 50 lira oldu

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Bunda oldu kupon hayret

Alayimmi önceki actigim konuda heryer cakma dolu diye yorum görünce almamistim

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Bunda oldu kupon hayret

Alayimmi önceki actigim konuda her yer cakma dolu diye yorum görünce almamistim

Bu, mi band 4'ü migros'da sordum, ~300TL fiyatı vardı. 

Yol üstünde Xiaomi ürünleri satan, 4 metrekarelik bi dükkanda sordum, ~130 Lira dedi. ^^D` (yaklaşık 4-5 Ay öncesi)

Çıkart bakayım dedim, azıcık dahi olsa şarj edilmemiş. Dedim 10 dk şarj'da kalsın bi kullanayım dedim. Kem Küm. 

neyse, şarj oldu,  taktım bileğime, salladım bi dakika, adımsayar yerinde sayıyor(sıfır). bi 5 dakika oyalandım ve nabız artırmak için hareketlendim. Sonuç yine sıfır. ^^D` Adam şey diyor; Ee, bu orjinal değil ki. ^^D`

yani demem o ki, orjinal değilse büyük sıkıntı.

RitmFarbRacourci tarafından 12/Mar/20 13:09 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

Trendyol'da 12.03.20 için geçerli 50/100 mart kupon kampanyası var

Not: kişiye özel olabilir

MsXLaBs tarafından 12/Mar/20 13:36 tarihinde düzenlenmiştir

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=aEPnKyuNBss

:D sezon bitti diye mi acaba bu fiyatlar? Mantıklı bir açıklaması olması lazım. Yoksa haber kanallarına ekstra malzeme olur alanlar 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

20 liraya tuvalet terliği bile vermezler. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Bunda oldu kupon hayret

Alayimmi önceki actigim konuda heryer cakma dolu diye yorum görünce almamistim

@mkyb abi kupon (100 üstüne 50 indirim) ile 83 e düştü alınır mı ?

No way out
Toplam Hit: 219096 Toplam Mesaj: 547
sıcak fırsatlar