Sıcak Fırsatlar 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Serçe parmağınızı daldırdığınızda yakar -yakmayacak sıcaklıkta sütü, kaseye koyduğunuz  oda sıcaklığındaki bir bardak yoğurtla azar azar karıştırarak karıştırın. 

Altından soğumasın diye kalın bir paspas vb. Üstünde dursun. Üstünü de uygun bir şeyler ile sofra bezi küçük battaniye vs ile bastırın . 3 -4 saat sonra sarsmadan buzdolabina kaldırın. 1 gün dinlendirin 2 gün daha iyi olur

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Hatıra parası. Kendiniz de bastırabilirsiniz : 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Serçe parmağınızı daldırdığınızda yakar -yakmayacak sıcaklıkta sütü, kaseye koyduğunuz  oda sıcaklığındaki bir bardak yoğurtla azar azar karıştırarak karıştırın. 

Altından soğumasın diye kalın bir paspas vb. Üstünde dursun. Üstünü de uygun bir şeyler ile sofra bezi küçük battaniye vs ile bastırın . 3 -4 saat sonra sarsmadan buzdolabina kaldırın. 1 gün dinlendirin 2 gün daha iyi olur

VayAlüminyum bu ney yahu. ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ben bunu odam için aldım, laptoptan modeme bağlanınca hız testi yaptım, bir de bu cihaz üzerinden yaptım, cihaz üzerinden daha düşük çıktı. Aynısını cepten de yaptım, bu cihaz üzerinden daha düşük çıktı net. Bende iade ettim geçen gün. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Aynen öyleymiş, yutupta da böyle anlatıyorlar :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ben bunu odam için aldım, laptoptan modeme bağlanınca hız testi yaptım, bir de bu cihaz üzerinden yaptım, cihaz üzerinden daha düşük çıktı. Aynısını cepten de yaptım, bu cihaz üzerinden daha düşük çıktı net. Bende iade ettim geçen gün. 

iyi oldu söylediğin hocam. Alacaktım bundan bi tane bugün şoka gidip. Boşa masraftan kurtardın beni

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Xiaomi nin ürünlerini hep sevmişimdir, bende alacaktım ama mürid in feedbackinden sonra vazgeçtim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bir çok şeyi xiaomi alıyorum ben zaten, o yüzden önce bunu aldım ama aynı çıkınca şaşırdım. 100 mbit internet var evde, odamda hız düşük olduğu için aldım ama çare etmedi. Kablo ile bağlanmak en iyisi sanirim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

1 yıldır bu cihazı perde beton 2 katlı evde repeater olarak kullanıyorum. Ana modem üst katta (superonline fiber). Müthiş sorunsuz ve performanslı. Bir kez bile ne donma ne kopma ne de hız kaybı oldu. Doğru konfigürasyon ve kanal ayarları ile müthiş bir cihazdır, fiyat da çok iyi .. 

Hatta an itibariyle aşağıda durumu paylaşayım. Abonelik 25 Mbps, üst kattaki modemde anlık 7 cihaz online. Alt katta 3 cihaz online.

Xioami bina betonu çok kalın olmasına rağmen uygulama üzerinde zayıf sinyal gösteriyor ama performans aşağıdaki şekilde.

GoQaN tarafından 10/Haz/20 14:42 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 219611 Toplam Mesaj: 547
sıcak fırsatlar