folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Steam 2014 Yaz İndirimi

Steam 2014 Yaz İndirimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

19 ile 30 Haziran arasında her yaz olduğu gibi bu sende başlıyacakmış. Yani yarın. 

En çok istek listesine alınan oyunları indirime sokuyomuşlar. Yani baya sağlam oyunları ucuza kaparız.

Sezon bitincede oyunları satar üç-beş yolumuzu buluruz :)

Konu altında paylaşım yapalım oyunları kaçırmayalım.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bir müridin bilgilendirmsi üzerine:

Steam Yaz indirimleri bugün başladı!

Steam Yaz indirimlerinin yanında Steam Summer Adventure(Yaz Macerası) adlı bir etkinlik başlatıldı. Bu etkinlikten faydalanmak için yapmanız gerekenleri sizin için hazırladık.

Steam Summer Adventure etkinliğine katılmak için yapmanız gerekenler ve kazanacaklarınız;

İlk olarak Steam Summer Adventure(Yaz Macerası) Rozetini tamamlamak gerekiyor. Rozeti tamamlamak için 10 adet Steam Summer Adventure kartlarından toplamanız gerekiyor. Bu kartları topladıktan sonra birleştirdiğinizde Steam Summer Adventure Rozetini elde ediyorsunuz. Kartları elde etmenin yollarından biri Topluluk Oylamalarında 3 kere oy kullanmak gerekiyor. Her 3 oylamaya katıldığınızda 1 kart kazanabilirsiniz. Kart kazanmanın bir diğer yolu ise harcadığınız her 10$ karşılığında 1 kart kazanabilirsiniz. Son bir yol daha var ve bu yolu şuan için tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu yol pahalı olan yol yani bu kartları topluluk marketinden satın alabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda oylamalar sayesinde herkesin eline kart geçeceği için kartlar ucuzlayacaktır. Beklemekte fayda var.

Rozetini tamamladığınızda kazanacaklarınız; 1 adet sahip olduğunuz oyunun eşyası(rastgele seçim yapıyor), 1 adet ifade ve 1 adet Steam profil arka planı. Steam Summer Adventure Rozetinin bir üst versiyonu ise Steam Summer Adventure Foil Rozet‘tir. Bu rozeti toplamak daha zor olacaktır. Foil kartlar gerekir. Ama tabii ki ödülleri de zorluğuna göre daha yüksektir. Eğer Steam Summer Adventure Foil Rozetini tamamlarsanız oyun içi eşyalar listesinden 5 adet eşya kazanabilirsiniz.

Yarışmalardan bir diğeri ise tamamen şansınıza bağlı olarak sizi bir takıma koyan takım yarışı modu. Bu yarışma 5 takım üzerinden yürüyor. 5 takım, 5 renk şeklinde bir plan yapılmış. Mavi, kırmızı, yeşil, mor ve pembe takımlara rastgele yerleştirilen Steam kullanıcıları geliştirdikleri Steam Summer Adventure Rozeti ile takımına puan kazandırıyor. Ödül kazanmak için takımınıza puan kazandırmanız gerekiyor yoksa yarışmaya katılmış kabul etmiyor ve bu yarışmanın sonucunda kazanan takımdan 30 kişiye istek listesindeki(wishlist) 3 oyun ücretsiz olarak verilecek. Yani istek listenize satın almak istediğiniz en pahalı 3 oyunu koymanız sizin için daha iyi olacaktır. [ALINTIDIR. http://gamexnow.com/]

torpedo_XL tarafından 21/Haz/14 01:21 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

:(( amk böyle adaletin oynamadığım biton oyun var almayacam bu sefer bişey

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Hah yedik boku yine kk limiti dolacak :/

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Çoluğumun çocuğumun rızkını yedin Gabeeeeee!

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

oyuna para mı verilir yav. non steam takılın :)

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

online oynamak için mecburen hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

steam'den cs:go almıştım 15$ a, düşen kutularla itemlerle 30$ kadar para yaptım sonra, neden verilmesin?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam ben pek fazla oyun bilmem, bi counter strike 1.6 oynarım. onu da yıllardır oynuyorum zaten. non steam olarak kurdum, bir çok serverda oynayabiliyorum. genelde quakenet üzerinden maçlara giriyorum.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Beyler bugün itibari ile GoodOldGames de yaz indirimlerine başladı. Kendimi zor tutuyorum çok iyi indirimler var

http://www.gog.com

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

indiriminize sokayım half life 3 nerde amk evlatları

seattle'a gidersem molotof atıcam bunlara

Toplam Hit: 10388 Toplam Mesaj: 115