folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Tahribat İzmir Buluşması..24 Nisan

Tahribat İzmir Buluşması..24 Nisan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:
    -----------------------------

iSo bunu yazdı:

büyük ihtimal gelemem

:| Yaptığın ayıp :d Kim bizi tenha barlara götürücek sonra :D

kaç buluşmadır seni görürüm umuduyla geliyorum :W

Saat 13:00 olsun benim önerime göre... ne dersiniz uleğn?

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

beyler neden sevgili gibi öğlen 1de buluşuyorsunuz, toplanın akşam alsancakta ritz'e bilmemnereye gidin hem bar ortamı oldugu için +18 buluşma olur liseli ergenler gelemez direk seviye yükselir

ben 23 nisan tatil ayagına antalyaya kactım,orda kalsam gelirdim burda incisözlük bulusması olacak mesela dediğim şekilde, tabi sadece öneri gelecek kitleyi bilemem :F

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

beyler neden sevgili gibi öğlen 1de buluşuyorsunuz, toplanın akşam alsancakta ritz'e bilmemnereye gidin hem bar ortamı oldugu için +18 buluşma olur liseli ergenler gelemez direk seviye yükselir

ben 23 nisan tatil ayagına antalyaya kactım,orda kalsam gelirdim burda incisözlük bulusması olacak mesela dediğim şekilde, tabi sadece öneri gelecek kitleyi bilemem :F

HOCA VERDİĞİ FİKİR kONUYU BALTALAMAK FİKRİDİR HABAERİN OLSUN BURDA SEVGİLİ AYAĞI YANİ ERGENLER İÇİN :d YOK GURUPTA OLAN ARKADAŞLARIMIZIN BAZILARI +18 İN ALTINDA DIR... SAATEDE gELİNCE hERKEŞ iÇİN uYGUN sAAT ÖĞLENE KADAR UYUYUP ÖĞLENDE BULUŞMA YAPIP AKŞAMA HERKES EVİNDE ARKADAŞIYLA AİLESİYLE TAKILIYOR...

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

Bizi seviyesiz göreceksen sen gelme adamım , tarikat felsefesi bilgisayar adına birşeyler bilen her mürid kardeştir. Bilmeyenler de öyle.

Ha  yazılım donanım bilgim az ama eminim ki senden daha iyidir. Ne olarak görüyorsun sadece makara mı ? Gittiğim her buluşmada bilgilerimi aktardım , sorularımı sordum yardımlarımı aldım , gırgırımı makaramıda yaptım. Seviyesizlik yoktu. Ha senin seviyen kız mız ortamıysa kendi arkadaş çevrenle gideceksin , adı üstünde tarikat buluşması !

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

askerlik biteli çok oldu mart başında döndüm.

ancak hayatımın son derece çalkantılı olduğu bir dönem. zor hatta tehlikeli (:|) günler geçiriyorum.

o sebepten bir süre izimi kaybettirmem gerekli

artık izmir de değilim farklı bir şehirde yaşıyorum ve bahsettiğim zorlukları aşmadan geri dönmem mümkün değil.

sizlere katılmayı çok isterdim ama maalesef gelemem :)

bensiz olsun bu buluşma da :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

:| Sensiz bir buluşma :| İnanamıyorum :D

Not: PM lere cevap veren  arkadaşlara teşekkür eder Cevap vermeyenlere Cvp Vermeleri Önemle Rica Olunur...

Kesin Belli Olan hocaların Nicklerinin Yanına + İşareti Konmuştur...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Buluşmada orda olmayı çok isterdim ama babası meçhul bir fahişenin doğurduğu benim vizede kopya çektiğimi söylemiş. İtiraz ettim ve sınava tekrar gireceğim pazartesi günü. İşletme okuyanlar bilirler alttan İktisat dersini vermenin ne kadar zor olduğunu... Neyse bu haftasonu derslere abanmam lazım. Rakamları sadece banka hesabında iken seven birinin rakamsal bir dersi vermesi ne kadar zor olabilir tahmin edebilirsiniz...

Sağlık olsun diyeyim umarım bir daha ki buluşmaya...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Ruhunun firari olduğu o cansız bedeninin o gün o okulda olması gerçekten çok üzücü o fahişenin çıkardığı beden senin sınavına itiraz etmeden önce umarım kendi bedenine saygı duymuştur :| Çünkü Saygıyla Şuan O Bedeni Arzuluyorum...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

sigara otlanacak adam aranıyor =D

dolu paketle gelin de bu gariba sevinsin  abiler

http://www.youtube.com/watch?v=P-F8gB7pIAo

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carnager
    carnager's avatar
    Erkek

ya bu hava durumlarına hiç güven olmuyor :D geçen gün sağanak dedi şemsiye aldım bir damla düşmedi, gece sabaha karşı 5 gibi yağdı deli gibi :D

EVERY MAN DIES, NOT EVERY MAN REALLY LIVES ...
Toplam Hit: 16093 Toplam Mesaj: 135