folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Yol Haritası , İşletim Sistemi Ve Hack Oyunu Fikri

Tahribat Yol Haritası , İşletim Sistemi Ve Hack Oyunu Fikri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Hepsini bir arada vereyim dedim.Öncelikle bir çok yapancı hack oyunu var bunu tahribatta yapabilecek adamlar var.Biliyorum bir tane biz yapalım fenamı olur bedava reklam :).

İkinci olarak yol haritası.Rene changelog ile uğraşıyor fakat misal şu haritayı her zaman takip ediyorum
    http://tr.pardus-wiki.org/Yol_Haritas%C4%B1:Pardus-2008

böyle birşey daha yararlı olur gibime geliyor.

Ayrıca biraz fantaziye kaçıcak ama şöyle bir linux sürümünü değiştirip burda isteklerimize uygun yapabilecek bir grup oluşturabilir miyiz.Hemen değil 3-4 sene içinde.

Atıyorum linuxa yeni başlayan yada benim gibi merak edip bazı şeyelri gagalayan adamlardan gönüllü toplasın bilenler (misal sandman :D) daha sonra görev versin.Atıyorum şu, şu programlama dillerini öğrenin diye 6-8 ay içinde sanıyorum biz baya sağlamlaşırız.Bu arada çekirdekleri onlar yapar daha sonra biz tahribat ekibi olaraküstüne yine verilen görevler dahilinde eklemeleri işleriz.

Çok güzel birşey çıkacağına ve tahribat bağlılarının kullanacağına eminim.Bu sayede hem tahribat Türkiye de yeni bir şeye imza atacak ve kullanıcı derdi olmayacak.ÜStelik bir problem çıktı mı kolaylıkla burdan hallolur.Yada istek.Hemde biz birşeyler öğreneceğiz.Bizim içinde hem grup çalışması hemde bilgi anlamında çok artılar olacak.Fantazi ama olmayacak birşey değil.

Açıkçası bu projeler güzel olur.Türkiye de tahribatı bir eyrden alır başka bir yere götürür.Bir eleman bana geldi oda forumları takip ediyor reel hayattan.Sorna işte konuşuyoruz bir iki siteyi övdü üye sayısından çıkıp.Sonra bende bizim yaptığımız işleri gösterdim.Programları şunu bunu.Adamtahribatta iyimiş dedi.Bunun yanına birde işletim sistemi, hack oyunu nu ilave edersek yemede yanında yat.

Amacımmillete hava atmak değil fakat çok enteresan olaylarıda burda paylaşacağız.Boş boş oturup milletle kavga etmek yerine kendimizi birşeylere veririz.Atatürk köşesi, beyaz tahribat vs.. projeleri tutmadı, bunları öneriyorum tutsun diye de değil.Fakat bir an tahribatı benim sitem bende bu sitenin sahibi olarak düşünüyorum ve neler olmasını istediğimi yazıyorum.

Bu potansiyeller bu forumda var.Yaparsak hem ilginç birşey hemde bizim için farklı deneyim olacaktır.Misal bir kişi daha geldi aklıma yesterfox.Oda işletim sistemi olayına katıla bilir :D çok katıılacak adam vardır.Ama söyliyim başlangıçta acemiler ordusu olacak sonra sonra eğiteceğiz kendimizi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Arkadasım bu isler kesinlikle bos isler değil ve aslında fantazi de değil. Biz tahribatsak aslında böyle şeyleri hep yapmamız lazım. Hack oyunu projesini 2-3 arkadas ile yaparım ben mesela.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

İşletim sistemi konusunda bende bişiyler yapabilirim..

Gözle görülür bir potansiyel ortaya çıktığında ben de buradayım zumsuk ;)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    ugraştırmayın beni :S

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Arkadaslar projeleri belirleyelim ve isimleri alalım. bende bostayım su 1 ay zaten.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Ayrıca hack oyunu değilde daha kapsamlı yapalım programlama vs de olsun oyunda.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

hocam zaten o programlama kapasitesindeki olan insanlar iş güç sahibi adamlar bu tip şeylerle kimse uğraşmaz. 

işte öyle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

sandman bunu yazdı:
    -----------------------------
    ugraştırmayın beni :S

hoca :D takıldım biliyorum yoğun olduğunu.

rhifat hiç değilse yardım ederler.Yani işleri var uğraşmasalarda takıldığımız yerde yardımcı olacaklar var.Ben toplarım 10 adam sonra açarım bi konu başlıyoruz diye.10 kişiyle oturur araştırırız nerden başlanır neler yapılır hangi dilelre gerek var.Sorna yine o 10 kişiyle döküman buluruz.Tahribata konu açarız bilenler daha geniş içerikli bilgi verir.

Bi şekilde yapılır.Niyet olsunda..Niyet benden geldi bi ucundan tutalım.

editt------------------------CİX CİX YAZAYIMBURAYI OKUYUN

Sonraki mesajım olduğundan hack oyununda, ve işletim sistemi projesinde yer almak isteyenleri buraya yazıyorum.yol haritasınıda yaparız dicemde ben oturup kasıcam 3 günd eyapıcam renekasıcak 3 saatte yapıcakhiç morelimi bozmayayım :D mq bide linux severim asp kullanıyorum nası iş bilmiyorum ama asp çok rahat :D db bağlantısı falan ço çok rahat neyse

----------------Hack Oyunu-----------------

zumsuk
    foxxly
    f1k3t
    nurky
    vbdream

---

*İsteyen için browserda koyayım buraya fakat ciddi ciddi bi browser olsun :D benim delphide yaptığım tarzda olmasın.O browserı işletim sistemine uyarlayabiliriz çünkü!Daha iyi olur tahribatsal bir işletim sistemi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı:

hocam zaten o programlama kapasitesindeki olan insanlar iş güç sahibi adamlar bu tip şeylerle kimse uğraşmaz. 

Arkadaşım bende iş güç sahibi adamım (bilen bilir yoğunluğumu) ama uğraşıcam. Bu tür şeyler güzel. Üretmenin zevkini tatmak için yapacağım. Yoksa zaten parayı çok rahat kazanıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:
    RhiFaT bunu yazdı:

Arkadaşım bende iş güç sahibi adamım (bilen bilir yoğunluğumu) ama uğraşıcam. Bu tür şeyler güzel. Üretmenin zevkini tatmak için yapacağım. Yoksa zaten parayı çok rahat kazanıyorum.

linuxla aran nasıl ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    linuxa geçiş yapıyoum. java,python,php öğreniyorum şu an.
Toplam Hit: 6738 Toplam Mesaj: 66