folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com Tshirtleri Hakkında / Eski Konu

Tahribat.Com Tshirtleri Hakkında / Eski Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Konu ile ilgili bütün bilgileri bu mesajdan okuyabilirsiniz...

Mesaj devamlı güncelleneceği için, devamlı takip etmeniz önerilmektedir...

Merhaba arkadaşlar....

Bütün üyelik girişi yapan kullanıcıların ana sayfada sol tarafta gördüğü üzere Tsihrt menüsü gelmiştir... Zaten orayı okursanız ne olduğunu anlarsınız...

Kişi sayısı 100 ü geçtiği andan itibaren basım işini en kısa zamanda halledeceğiz... Olayı en kısa zamanda halledersek tam süper olacak :)

Bilgileri yazdıktan sonra, sayıya ulaştığımızda size bu konudan, pm yolu ile ve mail yolu ile iletişim kurulacak, parayı yatırmanız istenecek...

En kısa zamanda yatırırsanız sorunsuz olarak bu işi halledecez inşallah...

Bu mesajı devamlı takip edin...

Güncelleme 1 :

Paralar Size veilecek posta hesabına en yakın ptt şubesine giderek iygünler ******* nolu hesaba 20 ytl yatırmak istiyorum demeniz ile olacak...

Pttde 1 ytlyi masraf olarak alacaklar geri kalan 19 ytlyi hesaba yatıracaksınız başka birşeyi yok... Cok kolay tek yapmanız gereken en yakın ptt şubesine gitmek olacak...

Ön olarak düşünülen foto 1. si

Arka olarak 2 ve 3. fotolardan bir tanesi yapılacak...

Tshirtlerin tamamı yüksek kaliteli baskı ile basılacak...

Şu anda düşünülen tasarım bu genel olarak pek bir değişiklik yapılmayacaktır en fazla sol kola 1 adet tahribat amblemini nakış ile işletebilme ihtimalimiz var...

Tshirtler Kargo ile adrese teslim yapılacak.. Ekstra ücret ödemeyeceksiniz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Akşam akşam yazdım scriptte hata varsa söyleyiverirsiniz :)

Almayacak olanlar yazmasın...

Tsihrtleri 1. kalite baskı ile sorunsuz olarak bastıracağız... Baskı profesyonel yapılacak ondan dolayı büyük ihtimal arka tarafta nickler yazmayacak... Geri kalan herşey daha önceki konuda konuşulduğu tarzda olacak... Yarın akşama doğru tsihrtlerin şeklinide koyacağız...

Özellikle cebite gelmeyi düşünenler kacırmasın :) süper olacak...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Hooley beaa super oldu haci :D su 1 milyon olan kafama en guzel bu haber iyi geldi :D 

I find your lack of faith disturbing.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    almassam totoş oluyum :)

sırıtma la.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    şimdi t-shirt'ün kalıbına göre large alırsam büyük filan gelebilir ama normalde large giyerim. t-shirt'ü deneme imkanımız var mı? :)

. . .. . ... .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Yok ben baktım kalıbı normal :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    2 taneden fazla alınmıyomu :D

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

rene hocam teşekkür edıorum  çok güzel olmuş sistem 

pörfekt  falan yani :D

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    hea bide  alacam ulan :D

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Crazy_OZan
    Crazy_OZan's avatar
    Erkek
    Bende Varım Bu Konuyu Desteliyorum Upss
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

SpyßreaK bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende alıyom :D parayı ayırdım koydum kenara.. rene hocam nickler yazsaydı baya güzel olurdu be :) en azından isteyenlerinki yazsa ?? istemeyenler yazdırmasın.. olmazmı ??
    -----------------------------

Hoca baskı işini profesyonel bi yerda yaptırıyoruz adamlar öle printer baskı fotograf baski vs kullanmıyorlar...

Ondan dolayı minimum 100 adet olacak ve bir seferde basılacak tsihrtler...

Toplam Hit: 36411 Toplam Mesaj: 125