folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com Tshirtleri Hakkında / Eski Konu

Tahribat.Com Tshirtleri Hakkında / Eski Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    sorcerer bunu yazdı:
    -----------------------------

way m.k

yok şu olmazsa almayız falan ne bunlar m.k

almazsanız almayın..

anlamadınız heralde bu işin neden yapıldığını..

maksat hep birlikte aynı şeyleri giymek. takım oldugumuzu belli etmek

etrafımızdaki diğer insanlardan farklı oldugumuzu göstermek bu işin amacı..

bunları mağazadan almıyorsunuz m.k şu olmasa bu olmazsa almayız falan

çok yanlış şeyler. almıcaksanızda almayın kimseyede

zorla bişey satılmıyor ki.

isterse üstünde hiç bi yazı , resim olmasın

düz siyah t-shirt olsun ben yine alırım m.k

Katılıyorum sana aga.  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

almak isteyen saten kendini belirtti vede sanırım gerekli sayıyada ulasıldı almak istemeyen almasın aq. almadıhı gibide bos konusmasın.!!

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    sorcerer bunu yazdı:

way m.k

yok şu olmazsa almayız falan ne bunlar m.k

almazsanız almayın..

anlamadınız heralde bu işin neden yapıldığını..

maksat hep birlikte aynı şeyleri giymek. takım oldugumuzu belli etmek

etrafımızdaki diğer insanlardan farklı oldugumuzu göstermek bu işin amacı..

bunları mağazadan almıyorsunuz m.k şu olmasa bu olmazsa almayız falan

çok yanlış şeyler. almıcaksanızda almayın kimseyede

zorla bişey satılmıyor ki.

isterse üstünde hiç bi yazı , resim olmasın

düz siyah t-shirt olsun ben yine alırım m.k

Yav saçmalama... "Bunu yapmazsanız almıyorum" "Ben almazsam yapmak zorundasınız" gibi bir mantıkla mı yazıyoruz o yazıyı!!!! Benim alıp almamam kimsenin sikinde olmaz bunu ben senden daha iyi biliyorum. Takım amaçlı alındığını biliyorum. Ben istanbul'da değilim ama genede almak istiyorum. TBT yi seviyorum da o yüzden alıyorum. Ama beğenerek almak istiyorum çünkü istanbula gelip giymeyeceğim ben bunu sizle. Bunu tek başıma şehirde dolaşırken giyecem. Millet laf atacaksa bana ve siteye niye giyeyim zaten tek kişiyim hem siteyi hem kendimi ezdireyim!!!! O yüzden bir şeyler öğretmeye kalkma insanları salak yerinede koyma!! Ben senden mi alıyorum da siktir çekiyorsun hem. "almazsanız almayın a.k." "siktirin gidin gibi..." felan?? Biz kimseye hakeret etmeden fikrimizi söylüyorsak sende hakaret etmeden söyleyeceksin... TBT de küfür serbest evet ama saygı diye birşey olsun lütfen!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

T-Shirt İçin Boy Ölçüleri...

1 / S / Small Boy Tshirt İçinEn : 43 Cm 
     Boy :62 Cm

2 / M / medium Boy Tshirt İçin En : 46 Cm
     Boy : 66 Cm

3 / L / Large Boy Tshirt İçinEn : 48 Cm 
     Boy : 69 Cm 

4 / XL / Extra Large Boy Tshirt İçin En :  50 Cm 
     Boy :  72 Cm 

5 / XXL / Extra Extra Large Boy Tshirt İçinEn :  52 Cm 
     Boy :  76 Cm 

6 / XXXL / Ex-Ex-Extra Large Boy Tshirt İçinEn :  56 Cm 
     Boy :  79 Cm 

Elinizde size uygun olan bir tshirti alıp yere yatırıp 2 kol altından ölçüp gerekli olan eni, yakanın en üstünden tshirtin en altına kadar olan yeri ölçüp size gereken boyu hesaplayabilirsiniz...

Tshrtin önünde Tahribat.Com Special Forces Logosu, ve altında TAHRIBAT.COM SPECIAL FORCES yazmaktadır. Bu logo kırmızının 2 tonu şeklinde yapılacaktır. aydınger baskılarını hazırlatıyorum...

Arka tarafta Tahribat.Com logosu ve altında tahribat.com yazacak ekstradan bişey yazmıyacağız sanırım... Arka tarafta grinin 2 tonu şeklinde yapılacak...

TSHİRTLERDE NİCK YAZMIYACAK, 1. SINIF SİYAH Penye üzerine, plastik baskı denilen profesyonel baskı sistemi ile basılacak, trasnfer fotokopi printer baskı gibi yıkanmayan bozulan baskı olmayacak birinci sınıf profesyonel baskı yapılacak...

Onun üstüne o yazarsa alırım bu yazarsa almam diecek varsa direk silsin almasın amk. Burada versaceden 2 milyarlık takım elbise almıcaksınız, Başta cebit buluşması olmak üzere tasarlanan sonra bütün üyelere acılan tahribat.comdan bir hatıra olması için basılacak daha yok üstünde nie o yazı nie bu yazıo gibi sacmalıklar yapacaksanız hemen pm atın sileyim isteğinizi...

Bokunu cıkartınız artık ebem sikildi 3 gündür ankarada gezmediğim matbaa gezmediğim penyeci fanilacı kalmadı a.k. daha bide burada gelip böle sacma salak şeyler söylüonuz biz burada ticaret yapmıyoruz, yarısı bize girio zaten güzel bişey yapmak için bi hatıra için çalışıyoruz...

akşam bütün bilgileri ve posta hesabı ile ilgili herşeyi yazacağım, kendi sayfanızda siteye giriş yaptığınızda göreceksiniz, pazartesinden itibaren carşambaya kadar herkezin parayı yatırmasını istiyoruz...

Konuların hepsinide kitlioyum bilgileri yapacağım sayfadan alabilrsiniz her kafadan bi ses cıkmasın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 36195 Toplam Mesaj: 125