folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com Tshirtleri Hakkında / Eski Konu

Tahribat.Com Tshirtleri Hakkında / Eski Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xmenac
    xmenac's avatar
    Erkek
    ben bi tanede sorci içinmi alsam napsam geçen seferden çok girdi adama bu bizden olsun :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    xmenac bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben bi tanede sorci içinmi alsam napsam geçen seferden çok girdi adama bu bizden olsun :D
    Sorcininkini ben halletcem sen takma kafana :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    alanlar bi tanede anne babasına alsın anı hatıra olarak :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    Abiler Ablalar gelin alın gel gel gel gel gel manyak t-shirtler burda ben tahribatçıyım ben tarikat üyesiyim diosan gel al.Ön taraftaki special force yazısının yarattığı karizmayı hissetmek istiosan TAHRIBAT.COM yazısnı taşımanın gururunu hissediosan hepsi burda ve sadece 20 YTL

http://yigitdemirag.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    ya tahribat.com yerine tariqat yazsak yada tariqat for life gibisinden bişeler yazssa yada tbt ne biliim tahribat.com yazınca bütün büyü bozulur giibi nick işi keşkem olsaymış :D

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

yawuz bunu yazdı:
    ya tahribat.com yerine tariqat yazsak yada tariqat for life gibisinden bişeler yazssa yada tbt ne biliim tahribat.com yazınca bütün büyü bozulur giibi nick işi keşkem olsaymış :D

şimdi tariqat yazarsa millet harbi tariqatdan falan olduumuzu sancak başka gözle bakcaklar amk:D 

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    bende  kırmızı  arka plan  görünce 100  olduk sandım yaw  kaç kişi olduk  ??

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

dorudur eminim o renkte ve işaretler olan tshirtin üzerinde tariqat yazınca tariqatçı zanneden olur o derece mantıksız bu insanlar :D:D:D

tahribat.com a can feda
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Abi hala görmeyen var :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Abicim alsanıza yav,toplanana kadar kış gelecek :D

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 36381 Toplam Mesaj: 125