folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribatın Kapatılması İle İlgili Nette Bir Yazı

Tahribatın Kapatılması İle İlgili Nette Bir Yazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Veli küçügü ergenekonda en baslardan beri bahsediyorlar.Yani daha yeni degil.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    çüşş ergenekon iddanamesinde tahribat mı varr?

ebedi devlet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PriesTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

narkozMRT bunu yazdı:

ilk postta eleman ;

şimdi benim anladığım olay bu doğrumu acaba. müyap olayı tamamen hayal ürünü site zaten kapatılacak ve bunu üyelere anlatmanın tek yolu müyap yalanı ve mp3 gibi göstermek istemesimi. diyo ilk posstta.

doğrumu anladım ben.?

Yanlış anlamışsın hoca. Site MÜYAP yüzünden kapatıldı bu bir gerçek. Şimdi iddaanamede tahribat.com'un ismi geçince herkes MÜYAP'ın bir bahane olduğunu düşündü halbuki böyle değil. (Kanımca) Ki; bahsi geçen iddaanamede nerdeyse bizim sokakta taso oynayan çocukların bile ismi geçiyor. :| 

ülkemi online oyun stratejisi ile yiyiyorlar ideolojik emellerine alet ediyorlar tek gösterge bu işte kardeş. resmen bi bataklık ya olaylar gün yüzüne cıkınca öyle oldugunu anlıyorsun bunu medya aracılıgı ile biliyoruz. görüyoruz ama. şunu sorgulamamız gerekiyor medya hakkında tek iletişim kaynağımız. (TEKEL). ne kadar doğru anlatıyorlar. belkide ortada bişi yok. yada saptırma var yada ortaya cıkması muhtemel bi olayı ihaleyi başkasının üstüne bırakmaya çalışıyorlar. herey olabilir ben güvenmiyorum medyaya medya ağzına geleni sölüyoo.            sadece doğruluğu tartışılır. bnce

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    bnm  anlamadıgım şey bu pis cw li adam iddada geçtigini nerden biliyo okumuşmu hepsini iddanın

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı:

Abi bu Veli Küçük ismi ergenekonla ne zaman anılmaya başlandı? Ben daha yeni diye biliyorum yani en azından ben veli küçük ve ergenekonu haziran ayında duydum..

Bu arkadaş taa 31 ocakta msn konuşmasında veli paşanın emri var biri ortadan kalkacak bu işe varmısın diyo :| Sıkıştğı yerde geyik ve gırgır olsun diye konuştum diyo tabi doğruda olabilir ama bana pek inandırıcı gelmedi... Adam temiz bi yerden ara demiş ne demek die soruolar kontörlüde telefonu faturalı hattan ara diolar dio :| Bana pek de inandırıcı gelmedi...

Edit: Arkadaşlar biraz(4-5 sayfa) yukarıdan okumaya başlayın tahribat.com burada suçlu site durumunda değildir bir adam var sanık o bi yerden onu duyup takibe almışlar ve karşlarına tbtde çıkmş... Buradaki mesajları msn konuşmalarını vs. da incelemişler..  

Veli küçük geçen seneden beridir operayonun içinde

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Ergenekoncuyuz ezelden
    göynüm geçmez veli kücükden
    Savcının gözü çiksin
    yazmasaydın ezelden

ağam olasan savcı
    paşam olasan savcı
    yetim kalasan savcı
    benim olasan savcı

tahribat büyük kapanmaz
    buranın ortamı
    hiçbir yerde bulunmaz

hoca bir yana düşer
    holy gelir gerdana düşer
    bu nasil site kapatma
    rene  bir yana düşer...

vay vayyy....

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 31829 Toplam Mesaj: 107