folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribatın Kapatılması İle İlgili Nette Bir Yazı

Tahribatın Kapatılması İle İlgili Nette Bir Yazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Şeyhi götürmesinler.

Holyone benim :B Beni alın...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    beyler 3.bolum 364. sayfada tahribat.com ibaresi yer aliyor.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    :| ne oluyor la :| öhh şimdi gerçek mi bnlar :| 

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    bu wc aynı zamanda dangalaklar klübü olsa gerek.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunus_89
    yunus_89's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    beyler 3.bolum 364. sayfada tahribat.com ibaresi yer aliyor.
    -----------------------------

Ben de deli gibi 384 te arıyorum diyecem ama bu da 364.Ben mi körüm yoksa bendeki iddanamedemi hata var?

Edit:ComputerWolf hocam ben bulamadım Tahribat.com ibaresini 3.bölümü bi daha tarıyorum şimdi.

PROTOKOL A.Ş. ULUSLAR ARASI HALKLA İLİŞKİLER ŞİRKETİ PROJESİ İSİMLİ DOKÜMAN

Bu doküman şüpheliler Veli KÜÇÜK ve Ümit OĞUZTAN'dan ele geçirilmiştir.

Dokümanın kapak kısmında "PROTOKOL A.Ş." "ULUSLAR ARASI HALKLA İLİŞKİLER ŞİRKETİ PROJESİ" "İSTANBUL/26 HAZİRAN 2000" yazmaktadır. 3 sayfadan oluşmaktadır.

DOKÜMANIN "ERGENEKON" DOKÜMANI İLE İRTİBATI: ERGENEKON'un sivil unsurların örgütlenmesi olarak belirtilen "LOBİ" dokümanının 2. Bölüm "HEDEF" başlığı içersinde; insan kaynaklarına dayalı ticari bir danışmanlık ve hizmet şirketi kurularak güçlü ticari kuruluşlarda kadrolaşma sağlanabilmesi belirtilmiştir.

Örgütün bu amacını gerçekleştirebilmek için de, "PROTOKOL A.Ş. ULUSLAR ARASI HALKLA İLİŞKİLER ŞİRKETİ PROJESİ" çalışmasını yaptığı anlaşılmıştır.

"PROTOKOL A.Ş. ULUSLAR ARASI HALKLA İLİŞKİLER ŞİRKETİ PROJESİ" isimli dokümanın yapılan incelemesinde;

Türkiye'de uluslararası platformda kaliteli servis verebilen ve güvenilir özelliğe sahip "Protokol Şirketi"nin bulunmadığı, günümüz dünyasında pek çok ülkenin bütçesini aşan bütçelere sahip dev şirketlerin bulunduğu, bu şirketlere servis verebilen "Uluslararası Halkla İlişkiler" ve "Protokol Şirketi"nin öneminin kendiliğinden ortaya çıktığı,

Gerek uluslararası gerekse ulusal alanda protokol hizmetlerinin düzenlenmesi hizmetini üstlenecek olan şirketin, ilk etapta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığının "Çay Bahçeleri" ve "Otopark" işletmeciliği ihalelerini alarak çok kısa sürede ekonomik güç kazanacağı, bu konuda Ali Müfit GÜRTUNA ile görüşme yapıldığı ve kendisinden gerekli desteğin sağlayacağı teminatının alındığı,

Uluslar arası Protokol ve Halkla İlişkiler Şirketinin güçlü bir anonim şirket olarak faaliyete sokulması gerektiği, bu şirketin yönetim kurulu başkanlığına emekli bir kurmay albayın görevlendirilmesi gerektiği, şirketin kontrol ve faaliyetlerinin ise "Merkez Birim" tarafından denetlenmesi gerektiği, şirketten elde edilecek gelirin personel ve ofis giderleri karşılandıktan sonra başkanlık emrine ait olacağı belirtilmiştir.

BİRLEŞİK KOMÜN GİRİŞİM İSİMLİ DOKÜMAN

Bu doküman şüpheliler Doğu PERİNÇEK ve Tuncay GÜNEY'den ele geçirilmiştir.

Dokümanın kapak kısmında "BİRLEŞİK KOMÜN GİRİŞİM" "İSTANBUL/27HAZİRAN 2000-06 OPERASAYON" yazmaktadır. 5 sayfadan oluşmaktadır.

"BİRLEŞİK KOMÜN" İSİMLİ DOKÜMANIN YAPILAN İNCELEMESİNDE ÖZETLE; Söz konusu dokümanın "GİRİŞ" bölümünde; "Ulusal çıkarların gereği olarak "LOBİ" faaliyet yapılanması içinde yer alması uygun görülen Birleşik Komün adı ile kodlanan program içersinde yer alması planlanan girişim önerileriniz:

1-     Uluslararası Özel Güvenlik A.Ş. (Secunty A.Ş.)

2-  Uluslararası Protokol ve Halkla İlişkiler A.Ş.

Örtülü faaliyetlerde azami hassasiyet ve dikkatin gösterilmesi esas alınarak süratle, ciddi ve özenli olarak faaliyete geçirilmesi uygun görülmüştür.

Anılan ticari şirketlerin faaliyete geçmesinin ardından ilk uygulamalar ışığında "Birleşik Komün" geliştirilerek pek çok alanda özgün yapılanma kazanması desteklenecektir...." yazdığı görülmüştür.

"GİRİŞİM" başlığı altında;

"1- Uluslar arası Özel Güvenlik A.Ş.

21. Yüzyılda giderek artış gösterecek olaru terör -ve mafya grupları ülkelerin en önemli sorunları arasında yer alacaktır. Bu nedenie^"Güvenlik Şirketleri" giderek çok daha

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Sonunda buldum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    yunus_89 bende 410. sayfada yer alıyor, sayfa değişik olabilir ama ismi geçiyor tahribat ın. 3. bölümde tahribat.com die arat, illa ki bulursun :| ya da başka yerden bi daha indir mutlaka o yazıyı görmek istiosan, hiç olmadı o bölümü upload ediim ? :|

allcolorsarebeautiful.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Hoca denilen diyo iddaa namede :D

İyide hoca biz herkese hoca diye hitap ediyoz hoca öyle değil mi hoca?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    ne oluyoz la :| hepimzii içerimi alcaklar :| 

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Ergenekonda bir tahribat eksikti o da tamam oldu. Bunlar yakında doğmamış çocuğun doğumunu bekler nufüstan kafa kağıdını alıp iddanameye adını yazarlar.

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Toplam Hit: 31814 Toplam Mesaj: 107