folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tahribatın Piskopat Üyeleri Biraz Yardım (Sadece Piskopatlar)

Tahribatın Piskopat Üyeleri Biraz Yardım (Sadece Piskopatlar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek

hazreti kamil çık kızın karşısına sevgime karşılık vermessen babanla konuşacam babası sana bi kaysın kız acır sana zaten senin olur zuhahaha

ZİNAR KERE ZİNAR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

_RapBoy_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    Snn için ölürüm de,sorada öl manyak karizma yaparsn...
    euhuheuhue her yıl anılır artık :D

onu seven bırı varsa dov :D senı benden baskası sevemez uleyn de :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    yaş tutuyosa albir pamuk biraz eter bayılt kızı al kaçır a.q allah allah bu kadar mılleti yoruyosun, kaçır bi gece geçsin ozaman anlar senın onu sevdiğini ama işi bitirmiş olman lazım :D  a.q benımde bu aralar eter takıldı dilime heryerde kullanıyom su mereti.....:D

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

hoca bak bende bi kızı seviyodum yeminle sölüyorum sana o zaman çevremdeki herkes anladı onu sevdiğimi hepsinede allah razı olsun atmadıkları takla kalmadı bi punduna getirip ya kızı yanıma getiriyolardı yada beni o na götürüyolardı ama gel gör ki ben kzı gördüm mü adımı unutuyodum. Haa noldu üstünden bi kaç ay geçti bana da dank etti len ne kasıyon dedim kankanla nasılsan onla da öle ol dedim kafeye mi gidiyon onu da götür gezmeye mi gidiyon çağır içkii mi içilcek yalan söle çağır parti mi var çağır resmen kankam yaptım.                                                                                     azim sabır cesaret  birader uyguladım mutluyum tavsiye ederim.

sonuç: dükkanı açarsam evlenecez :)      

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasansoft
    hasansoft's avatar
    Erkek

usta polislerin önünde koluna yapış ya benim olacaksın yada kara toprağın de...

hem heyecan olur...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsizan
    Anarsizan's avatar
    Erkek
    Turkcu_Dirilis bunu yazdı:

Esenlikler ben denemiş olduğum ve zafere ulaştığım yolu anlatacağım.Bak Soydaşım, bir kuru sıkı silah alacaksın fakat jarjörlü değil toplu olacak.Yanına gideceksin.Sağ cebine koyduğun gerçek kurşunları kızın öüne koyacaksın.Cebin diğer tarafına zulaladığın kurusıkı mermiyi 6. göze koydukdan sonra, çevirirmiş gibi yapıp mermiyi en sona kaydıracaksın.

Seni seviyorum lan allahsız deyip tetiğe asılcan korkma daha 5 fire hakkın var.Kız zaten ne kadar psiko olduunu anladığından 5 kalmadan teslim bayrağı çekecektir.Hoş benim ilanı aşk ettiğim kaltak 4. tetiğe kadar zorlamıştı az daha şakağımı yakıyordum a.q ama sonuçta ben kazandım1

bilader senin yazdıında harbidende psiko işi a.q yanlız ben tam anlamadım yaff şunu iica anlatsana;)

׺°”˜`”°º×ѕσѕισραт׺°”˜`”°º×:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1NT1K4M
    1NT1K4M's avatar
    Erkek
    zuhhhahah yok böyle bir konu a.q lan koptum :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek
    haaaaaaa sayfada ne kadar cok piskopat varmıs?:)))))))))

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaan884
    kaan884's avatar
    Erkek
    Okulun , işyerinin onune arabayi cekiyosun.Gel bakim buraya nikah icin sira aldim gidiyoruz diyosun yok felan der veya gulerse hic acmiyosun sacindan tuttugun gibi arabaya atiyosun mizmizlanirsa iki tokat atip ya berimsin ya topragin diyerek belinden silahi cikarip kafasina dayiyosun.HEr kiza olmaz ama bakacaksin :)
Toplam Hit: 28280 Toplam Mesaj: 110