folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tahribatın Piskopat Üyeleri Biraz Yardım (Sadece Piskopatlar)

Tahribatın Piskopat Üyeleri Biraz Yardım (Sadece Piskopatlar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    gögsüne neşterle kızın ismini yaz sonra gömlegi jart diye yırt göster

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    Mesaj ntxsoft tarafindan 14 Mart 2006 (Salı) tarihinde yazildi.
    "seni düşünmekten, seni sevmekten hayatım SİKİLDİ daha ne istiyorsun benden seviyorum seni" diyebilirsin.
    -------------------
    AGALAR BU MANYAK YA :D:D:D:D:D:D:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Elemanın Biri Okulun Yurdunda Kalanları Kafalamış..Gitmiş Plan Proje Çizmiş Tek Tek Kat Hesabı Yapmış Sonra Yurttakilerden Rica Etmiş Ellerine Kaada Yazılı Bir Notla Beraber..Saat Bilmem Kaçta Işığını Kapat Şukadar Dk Fln Diye..
    Sona Kızı Almıs Oturtmus Dışarda Bi Banka Hoş Beş Ederken Karının Gözleri Faltaşı Olmuş Birden.:Eleman Arkasını Dönmüş Benimle Evlenirmisin Yazıyomus.. İlginçlik İşte..
    Bunu Japonun Birimi Yapmıştı Ben Konularımı Karıstırdım A.q. :)

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    dai simdi kızları etkilemenin 3 yolu var a.q. bir romatik erkek olayı kıza gidersin bi demet gul yaptırırsın iki uc cumlede ordan burda calınmıs ask sozcukleri birazda gizem bu işi cozer...

2-)a.q. senin istediğin olan pisişiklik bunda fazla sınırın yok iki gun sonra yaptıgın salaklıklar için vucuduna bakıp guleceksin a.q. bu yuzden pisişiklik fazla tercihimiz değil ama cok istiosan bilader kızın onunde rus ruleti oynuyacaksın en temizi

3-)bu ucuncu repboyun dediği tarzda bişe bunda hem biliceksin yardımcı olacaksın hemde kacacaksın kızı kopek edeceksin

dai ben cok kız tavladım a.q. bu venuslu salaklar kendilerini akıllı zannederler ama cogu salaktır iki uctana akıllı cıkar onlarında genleriyle mutlaka oynanmısıtır

dai bide surekli cix giyineceksin sac bas yapılı olcak a.q. sigara içiosan alıcan davidoff sonra kızla hafiften arkadas yardımı ile muhabbete gir a.q. sonra koy işi ben bole kac kız attım yataga yapacakların bole bunların hepsini butun kızlar yer yemeyen olursa gonder...

ha bide bu numaraları turbanlının ustunde dene bak onu bile yata atarsın yani

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    Rus Ruletide iyi fikir babalar a.q.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi
    valla biz salağız ama bunları öğrendiğimde iyi oldu ya
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    ChaLLenqe kardeşim yaw sen harbi psikopatsın zaten normal ol yeter:D

Parlayan bizi paylar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    Mesaj cevik tarafindan 14 Mart 2006 (Salı) tarihinde yazildi.
    ChaLLenqe kardeşim yaw sen harbi psikopatsın zaten normal ol yeter:D
    ------------
    Eyvallah Kardeşim Yalnız *mına kodumunun kızına bi türlü sevdiğimi açıklayamıyorum
    ----------
    kızın yanına gittim babalar ve bunu dedim:
    Seni Düşünmekten, Seni Sevmekten Hayatım SİKİLDİ!!! Daha Ne İstiyorsun Benden!!! Seviyorum Seni!...

Kız Bana Ne Yaptı Dersiniz!!!! a.q. Tersledi....dedi senden bu lafı beklemezdim kalbimi kırdın a.q. :((((( biraz ağırmı kaçmış a.q. kafama yatan sadece buydu a.q.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Liseden bir arkadas vardi Fatih(Jet_Li) derdik...Adam prof kung-fu cu idi cok tas adam doverdi pat kut yere sererdi...picin onde gideniydi her pislik vardi ama efendiydi :))...Bu bitane kizi ayarlicak neyse kiz iyice naz yapmaya basladi...Biz 6-7 arkadas toplu gezeriz(aclar grubu vardi bizim ) :))..neyse grup halişnde gezioz kiz tam karsimizdan geldi bizim arkadas kizi yanina cagirdi...cumle aynen soyle "Kizim bu kadar naz yeter...Gülü sevdim dikeni battı seni sevdim götün kalktı" bu sözü daha once duymuştum ama o an cup diye oturdu.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek
    abi karın üstüne işiyerek ismini weya seni sewiyorum yaz kesin işe yarar eheheehehe

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
Toplam Hit: 28285 Toplam Mesaj: 110