folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tahribatın Piskopat Üyeleri Biraz Yardım (Sadece Piskopatlar)

Tahribatın Piskopat Üyeleri Biraz Yardım (Sadece Piskopatlar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    siLenT bu kızların erkekler ustune yaptıgı en buyuk psikolojik baskıdır.senin onu aldatmadıgını bilir ama ona acıklama yapman onu dominant karakterine soktugu için havalara girer...

benden sana tavsiye fazla usteleme bir konuyu mesela bir iki kere konuyu ac ve yalan olsa bile dogruymus gibi anlat ve iki üç kişiyide o yalana dahil et hiç bir sekilde ayrılmassın bana guven yani ama yinede sen bilin kızlar ustunde ihtisas yaptım:D:D

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    ha bu arada pisikopatca bir olay al 1 parmak insaat demirini biraz kısa olsun isit vucuduna adını yaz onla veya leehim havyasıda olur

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    bune biçim konu bee şuna bak aga sen git kıza seni seviyorum de okadar bitsin :)

Profile Tıkla Anlarsın?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    yha elini falan kesme manyakmısın amk
    git kıza deki seni seviyorum 1 demet gül hazırla o gelmeden önce yoluna döşe kız varya o an napçanı şaşırır etkilenir senden damacana gibi sonradan boşalcan işler yapma aha nasılmı? sen bu kızla evlencek değilsin dimi amk bi düşün?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    mermerlerin ustune seni seviyorum yazısını kazı sonra mermeri biraz meillendir ve onun üzerine çok yüksek bir binadan atla kanların o yazının içine dolacak ve yazı ortaya çıkacak ama sonra sen ne olursun bilmem:)

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sis
    Sis's avatar
    Erkek
    Mesaj _RapBoy_ tarafindan 13 Mart 2006 (Pazartesi) tarihinde yazildi.
    Snn için ölürüm de,sorada öl manyak karizma yaparsn...

baba süpersin valla manyak karizma olur ehueheu koptum a.q :D:D

вιz яαкıуı ѕυѕυz ιçєηℓєя∂єηιz, ѕєν∂ιм мι тαяιн уαzαη ѕєν∂ιğιηι уαяı уσℓ∂α вıяαкмαуαη, ∂σѕтυ ιçιη ¢αηıηı νєяєηℓєя∂єηιz вιz. кιм мιуιz вιz ؟ ∂єℓιкαηℓı тüяк gєηçℓєяιуιz..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    Kendisi Abim oluyor konuyu açan =)

Profile Tıkla Anlarsın?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

siLenT bunu yazdı:
    -----------------------------
    a.q ben böyle işin kardeşler
    ytaws bi kıza aşıgım oda bana aşık ak kızı dengesiz
    beni sevmiyorsun aldatıosun dio
    dellendiriyor her gün anlatmaya kalkıyorum anlamıor
    ulan kıza söylemedigim söz
    göndermedigim cicek kalmadı ..
    napıcam canlar
    bi andan bakıyorum basim siktiri gitsin diorum..
    ama beni karaNLIk sokaklardan ceken.. hayata baglıyan o..
    napayım akıl verin canlar?...
    böyle giderse ayrılcaz....
    ----
    Akıl verin canLar !...

Hoca aynısı bende de vardı. Bana ayrıldıktan sonra dediğini diyeyim sana "beni bedensel olarak aldatsan bile başkasını sevip aldatmadığın sürece affederdim seni"

Bak sana tavsiye fazla kasma. O kadar inansırmaya çalışma, " ben ruhumu sana teslim etmişken nasıl başkasına dokunabilirim" falan de ama fazla kasma.

Kız seni gerçekten seviyo ve korkuyo demektir bu.

Çok üstelerse "hayatta aldatmam ama aldatsam neyapardın" diye bi konu aç. kızıyosa deliriyosa seni seviyodur ve aldatsan da affeder.

Fazla tepki vermiyosa sevmediğinden ve seni yollamak isteyip de beceremediğinden şüphelenebilirsin. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

mezartaşı yapan bir mermerciye git.bir mezar taşı yaptır.üzerine de

Seni Çok Seviyorum XXX

altına da

siz bakmayın lan yalarım lölölö 

yaz.sonra bu taşı bizzat sırtına bağlayarak.kızın her zaman bindiği bir toplu taşıma aracı,yada kalabalığın olduğu bir güzergahda karşısına çık.. tabii altına yaz dediğim şaka:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    nonviolen bunu yazdı:
    Mesaj CLK-J35 tarafindan 15 Mart 2006 (Çarşamba) tarihinde yazildi.
    Kardeş sana tek bir şey soylım al elıne megafonu hanı sınıflara gırmeden once mudur konuşma yapar cart curt sıraya gırılır bu sırada hademeden gızlıce anahtarı al çatıya çık soyle senı sevıyorum ulennn yettı gayrı bıtırdın benı de BUNU YAPMAK BİRAZ yurek ister bizim bı arkadaş yapmıştı piç olu piçti tam kabrak ayağı vardı çocukta Sonra çocuk 3gun uzaklaşma yemıştı ama sen en ıyısı soyle ıbınenın kızı yabenım sın ya benımsın bıraz ğayrı ayağı takıl soyle senın façan ınıdırım benım olmasan yap bak kızlar aptal olduğu için , sana gelecektır...
    --------------
    a.q. senin arkadaşta tam piskopat be karde$$$
    psikopatlıkla alakası yok...bu yöntm sadece diyarbakırın en masum yöntemi :)

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
Toplam Hit: 28288 Toplam Mesaj: 110