Tariqat_Sapiii

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    engin'i çok iyi tanıyorum burada yapılan şey haksızlık evet enginin dediği şeye bende katılıyorum bu sitede Allah (C.C) söven kişilerin a.qoyim bu kadar açık ve net biz burada fetoşcuları kovuyorsak, pkklıları kovuyorsak, engin gibi suçsuz  insanları kovuyorsak Allah'a söven şerefsizleri sitede tutmamamız lazım bakın Ateistleri demiyorum inanır inanmaz orası beni ilgilendirmez ama benim dinimle alay eden varsa benim inandığıma küfreden varsa o şerefsizi bu sitede barındırmak ne tahribata yakışır ne insanlığa

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------
    engin'i çok iyi tanıyorum burada yapılan şey haksızlık evet enginin dediği şeye bende katılıyorum bu sitede Allah (C.C) söven kişilerin a.qoyim bu kadar açık ve net biz burada fetoşcuları kovuyorsak, pkklıları kovuyorsak, engin gibi suçsuz  insanları kovuyorsak Allah'a söven şerefsizleri sitede tutmamamız lazım bakın Ateistleri demiyorum inanır inanmaz orası beni ilgilendirmez ama benim dinimle alay eden varsa benim inandığıma küfreden varsa o şerefsizi bu sitede barındırmak ne tahribata yakışır ne insanlığa

engine zaten bisey dedikleri yok  kufur etti  diye bani  acilmiyor  sanirsam  yanlsimi biliyorum ?

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

yalnizturk bunu yazdı:

engine zaten bisey dedikleri yok  kufur etti  diye bani  acilmiyor  sanirsam  yanlsimi biliyorum ?

küfürün cezası 24 saat ban

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek
    Küfrün hangi durumlarda ne kadar süreyle bana yol açtığını rene açıklamıştı sanırım. Bence çokta uzatmamak lazım. Giden gitmiş napalım artık..

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sapığın banlandığı konu paylaşılsada herkes keşke öyle görse yorum yapsa bakıyorum herkes birbirinden duyma şeye göre yorum yapıyor ezbere yanlış sa ona göre yanlış yorum yapılsın doğruysa ona göre yapılsın madem ezbere değilde banlanan konuyu görse herkes konuda kapansın ona gere ister olumlu ister olumsuz  yine adminlerinkararı çünkü çok uzadı konu

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tolgasen bunu yazdı:

kod bunu yazdı:
    Sanırım bu forumda adminler inançsız olduğu için kendi gibi inançsızları kayırıyorlar diye gözlemledim, bu konu için demiyorum genelde.. Özellikle son zamanlarda forumdada çok tartışıldı :) (kişisel görüşüm)
    katılıyorum daha öncede bunu söyledim :)

adam bana kaydırdı ateist diye bişey olmadı ama nedense ben ban yemiştim :)

biraz once bu konu ile ilgili bir ozel mesaj yazmistim, bu tip yazilari cok fazla yazdigim icin sadece kopyala yapistir yapiyorum. 

"bazen konular gozumuzden kacabiliyor.
    o konuyu inceledim. adam diyorki "Allah a kufur eden banlanmiyor, Allah a kufur edene kufur edince ben banlaniyorum" diyor.
    bana bi tane konu gostersin Allah a kufur edilen. adam cikip yaradilisi veya hayatin baslangici gibi konularla ilgili aklina takilanlari konu acip soruyor.
    adam bunu bilimsel bir konuymus gibi yaklasmak yerine, Allah a kufur ediyor inanmiyor deyyus diyerekten basliyor hakaret etmeye.
    bu durumda mecburen adam banlaniyor. konuya degisik yonden yaklasim adamin sordugu sorulara veya konuyu acanin dusunce yapisini alt edecek cevap vermek yerine kufur ediyor hakaret ediyor.
    o zamanda sonuc kacinilmaz oluyor.
    bazen adminler konulari gozlerinden kacirabiliyor.
    adam diyorki 9 sayfa olmus niye hicbir admin bakmiyor. gunde kac konunun acildigi kac mesajin atildigini gorseydin sende hak verirdin.

yani sonuc boyleyken boyle
    bahsedilen konu da silinmis. ben olsaydim guzel bi aciklama yapar konuyu kilitlerdim."

+

kufur edipte ceza almamis birini mutlaka ve mutlaka gorursunuz bu demek degildir ki adminler adam koruyor kolluyor,

android miyiz ? gozumuzden kacabiliyor. ozel mesajla uyar veya haberdar et sonra gel deki ben gosterdigim halde ceza vermediniz DE, adam kayiriyorsunuz DE.

ateist diye banlanmayacak olsaydi siteden banlanan kac tane ateist vardi. 

adam zaten ateist birsey soruyor sana veya sorguluyor, sen kufur edince adam musluman mi olacak ? 

sen adama cevap veremeyecek kadar dininden bi habersen ustune cikip adama kufur ediyorsan ceza alirsin tabiki. ceza al akillan git dinini ogren inanmayan Allah siza ver cevabini otursun g.tunun ustune

yapabiliyormusun ?

yapamiyorsun.

yapamayinca ne yapiyorsun

kufur ediyorsun. kufur yuzunden banlaninca da admine bok at, mod a bok at.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:

yalnizturk bunu yazdı:

küfürün cezası 24 saat ban

iyide  normal bı  konuda  veya  anaormal bı konuda  kufur etmıyrkı maıl   yoluyla  adam resmen admıne  sovmus sence  dogrumu  

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    arkadaş söven sövmüş atılan atılmış günlerdir neyi alıp veremiyoruz anlamadım ki..şu konudaki hite bak

http://kocaer.me
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

1. dünya savaşı avusturya-macaristan kralının savaş sırasında bir sırp tarafından öldürülmesiyle başlamış. Ne kadar inandırıcı ?

Site yönetimi sapığı başından beri sewmiyormuş. -ki zaten takip altında olduğu sölendi.

"Yönetim çıkıp deseki kardeşim biz bu adamı sewmiyoduk zaten cıvık biriydi ufak bi hatasını arıyoduk atmak için" o zaman bu konuda bu kadar uzamazdı kesin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

adana01 bunu yazdı:
    inşallah  banı  açılır  iyi niyetli  neşeli   bi mürid   hem   adanalı  sonuçta  adanalıdan  zarar   gelmez  :)   tabi  karşıdaki bişe yapmazsa :D

rep verem mi topraamm:D

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 21925 Toplam Mesaj: 94