folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tbt İstanbul Taksim Bulusması[6 Mayıs 2007]

Tbt İstanbul Taksim Bulusması[6 Mayıs 2007]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

kokainman bunu yazdı:
    -----------------------------
    kaptan söz a.k sana :D bu arada cebit izmirde deil istanbulda :)

hımm izmirde olduğunu duymuştum bi ara olsun gelirim yine saolasın 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    yeni geldim la işte kırılan hipnedir :) eğlenmişsiniz annaşılan ei bakalım hayırlı olsun :) resimleri aplod edin de görelim :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

şerefsizim nurky tam düşündüğüm gibi :)Burdan bir çok kişiyle buluşsak %30-40 ı kesin bildiğimiz gibi.Hatta varya bir ara ben morfeusun avatarını koyuyordum millet beni ona benzetiyordu şimdi Atatürk ü koydum.

Eğlenmişsiniz iyi olmuş.Neler yaptınız hoca oturup benim gibi uzun uzun yazın :D.Bizde okuyalım geyik şu bu nelr oldu.Teker teker yazmayın döktürün.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

önceki sayfalarda yazıyor resimlerde var resim eklerim bi tane şimdi buraya

http://img464.imageshack.us/img464/664/07050613205200nt5.jpg

bu resim dolmabahçedeki nöbetteki askerlerin yanındayken çekinilen resim birazdan arkadan çekileni ekliycem

http://img61.imageshack.us/img61/4648/07050613163800xr4.jpg 

buda beşiktaşa giderken exca nası diş göstermiş öyle 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

ak nurkan malının su şişesindeki buzları kırmaya çalı$ıordum :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gelemedim, cumartesi gecesi sabaha karsi cocukluk arkadasimla kardesim geldi sabahin 5 ine kadar oturduk, eski gunleri andik.

uyandigimda saat ogleden sonra 1,30 idi ne kadikoy e ne taksime gidebildim. guzel gecmis gelmek isterdim :)    

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

gelemedim, cumartesi gecesi sabaha karsi cocukluk arkadasimla kardesim geldi sabahin 5 ine kadar oturduk, eski gunleri andik.

uyandigimda saat ogleden sonra 1,30 idi ne kadikoy e ne taksime gidebildim. guzel gecmis gelmek isterdim :)    

çok şey kaçırdın abü nurk az daha kazaya kurban gidiyordu :):) ama senin yoklugun belliydi :)): neyse artık cebitte görüşürük

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Bakırköy de protestoyla beraberdik protestonun ailesi aradı amcası kalp krizi geçirmi$ti :S ak$am amasyaya gidiceklerdi demekki direkt gitmişler :S diodu hemen resimleri atıcam dedi.. demekki direkt gitti :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    karavanda olay cıktı demek tuhhh a.q kacırmısız : ))

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    demissiniz ki birileri cıkıp uzun uzun anlatsın olayı diye..ben anlatayayim...pek beceremem a.q ama gelmeyenlerde neler kacirdiklarini anlasinlar diye yazıyorum.......oncelikle ben gelemeyecektim..bilet tarihimi degistirdim..gecenin 12 sinde bindim sabah istanbuldaydim..acayip uykum var ama yaa uyuya kalır kacirirsam diye..yatmadım zar zor ayakta duruyom...nese vakit yaklastı..indim metroya taksime gidecem...bizim nurkyle genc de metroda bekliyo...hemen tanıdım tabi nurky i..cıktık taksime kaptanı falan aradık..hemen anıtın onunde gozume 2 kızla bi oglan carpti..oglan uyuz bi seydi..nese bulduk bizimkileri..herkez uyuz olmus... cocuk bakıslarımızdan tırstı herhalde a.q kızlarıda aldı gitti : )))) ...bulustuk anıtın orda bekliyoz ama nasıl sıcak a.q..gavur amı gibi yanıyo ortalık... bide benim kafada bere falan var niye getirdiysem .aq...bi ara triumph da geldi taksimde sabahlamıs simitcide bekliyomus bizi bi gordu gitti hemen ...bekle bekle baska kimse yok sicak ta basimiza vurdu artik a.q ...dedik boyle olmucak bu olay.. inelim besiktas sahiline...basladık yurumeye yolda osiris de katıldı aramıza...kaptan herzamanki gibi yoldan gelene gecene laf atıp duruyo tabi : ))dolmabahce sarayının onunde biraz durduk askerlere falan baktık biraz : ))..tabi kaptan her buldugu boslukta nurky e sarıyor : )) webmasterın yoklugunda kendini onunla tatmin ediyo...osiris de katıldı kaptana .aq yazık ettiler cocuga....bu arada kaptan besiktasa inerken millete cd dagitti cok ugrastim birini alabilmek icin ama a.q 2 tane getirmis sadece : ))neyse indik sahile kaykaycıların meqanina ottuk bekliyoz fistan gelecek...biraz sonra o da katıldı aramıza...ulan bi ara bi seyler oldu ben anlayamadım ..aq.. basladık geri yukarı taksime dogru cıkmaya..sıcakta anamız sikildi..bu arada derin konular sitede kapandi .aq reel de susturamazsin ki milleti : )) butun yol boyunca siyaset konusuldu desem yeridir...yine anıtın onundeyiz...girdik orada bambi midir neydi ole bi kafeye a.q 15 kisiyizbelki de daha fazlahatırlamıyorum.. bizi almaya tırstı goturdu hemen anıtın karsısında ANIT Bufeye ( reklam yapalım a.q kokonun amcasinin dukkanmıs ) epeyce otturduk muhabbet ettik falan filan..oradan cıktık dead bodiz falan daha yeni geliyolar a.q...dediler bi meqan var hem nargile hem alkol var diye hemen oraya aktı millet : )) ulan gittik taaa oraya ...kapalıymıs a.q giremedik..mekana giderken black death de katıldı aramıza.. neyse meqan cıkısı TOPLU birkac foto cekildik : )) bide nurkye saldırırlarken foto cektik..bi kısım ayrıldı..biz karavana dogru aktık..millette koca koca biralar a.q bende meyve suyu : )))biraz orda takıldık..milletin karnı acıktı iki gruba ayrılıp patso ve burgere gittik ..ondan sonra da ben ayrıldım...karavanda olaylar olmus a.q kacırdık onları.. ... olay kısaca bundan ibaret varsa atladıgım bi yer falan devam edersiniz : ))

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
Toplam Hit: 41610 Toplam Mesaj: 189