folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tbt İstanbul Taksim Bulusması[6 Mayıs 2007]

Tbt İstanbul Taksim Bulusması[6 Mayıs 2007]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    nurky bnim işim belli olmaz şimdiden sölim:)gelebilirimde gelemeyebilirimde cumartesi calıscam pazarda bilmiyom işte ahh keşke bi kaç haf ta sonra yapsaydık yaaw...

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    olm ne yürüyen futbol topu ne çevireceksiniz:) rezil olmayalım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek
    hacı taksım antını onunde beklemeyın zaten bısefer fişlendşk aq orda polislrden adamlar bi daha adım attırmayacaklar taksıme

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------
    underzero; abi madem ki öyle biri değilsin kusuruma bakma.bu arada arkadaşlar kesin kararlaştıralım.ben 12 buçuk gibi anıtın önünde bir kalabalık görürsem direkt kaynaşcam.bir aksilik,yanlış anlaşılma falan olmasın..bir kere başıma geldi rezil olmuştum zaten:)
    dai malcalibur la irtibata gec sora şeye gelme:) söle ona pmden numaranı falan at :) bi de protestoyla dalga gecme lan ipnecalibur alıırm anahtarını olm o cocuk bana kinder bueno ısmarlıcak:)

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    :) ben cep telefonu kullanmıyorum sorun orada.bir de arkadaş iyi bir konuya değinmiş.bildiğim kadarı ile meydan'da özellikle anıtın kenarında devriye ekipleri dolaşıyor bildiğim kadarı ile de kimseyi meydan civarında bekletmiyorlar.sağda solda oturan,dönenler var ama tipinden hoşlanmadıklarını alandan uzaklaştırıyorlar haberiniz ola.neyse benim ayağımda güç bela aldığım gıcır gıcır siyah renk adidas gazelle olacak:) pehh allah kimseyi sonradan görme yapmasın saçımı,sakalımı,boyumu tarif edeceğime aylardır hayalini kurduğum ayakkabının rengini tarif ediyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Nurky bunu yazdı:
    Triumph bunu yazdı:
    underzero; abi madem ki öyle biri değilsin kusuruma bakma.bu arada arkadaşlar kesin kararlaştıralım.ben 12 buçuk gibi anıtın önünde bir kalabalık görürsem direkt kaynaşcam.bir aksilik,yanlış anlaşılma falan olmasın..bir kere başıma geldi rezil olmuştum zaten:)
    dai malcalibur la irtibata gec sora şeye gelme:) söle ona pmden numaranı falan at :) bi de protestoyla dalga gecme lan ipnecalibur alıırm anahtarını olm o cocuk bana kinder bueno ısmarlıcak:)

nurky gelirsem söz 2 tane alcam lan :D bulabilrisem orayı :D

varmı kocaeli gebze tarafından gelicek ?

ertan  ? Webcrow  ? İrf ?

webcrow geliceksen bi msn e falan ekle bişiler yap :D engellemişsin heralde :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu arada ordan Galatasaray-Antalyaspor macına gidceklerle beraber gideriz bunuda sölemiş bulunaym:) Gelen olursa hay hay Metroda başımın üzerinde yeri var:)))asdasda:P

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    :| yarın belli olcak gelme durumum engellemedim seni hacım adres deiştirdim webcrow@webcrow.net yaptım öle oldu bişeyler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Ben pazar bjkde öss'ye gircem çıkınca size beş dk uğrar sonra boza gününe kaçarım 3-4 gibide taksime tekrar içmeye gelirim.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

öss pazar günümü ya birde hacılar biz anadolu çocuğuyuz cepte fazla yok biliyoruz ki taksim zenginyerleri bizim paramız yetmz

şimdiden haber vereyim yol parası birde çay parası ancak bulurum millet soyulmasın 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 41623 Toplam Mesaj: 189