folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tbt İstanbul Taksim Bulusması[6 Mayıs 2007]

Tbt İstanbul Taksim Bulusması[6 Mayıs 2007]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------
    cumartesi taksimde sabahlayacağım.sırf sizlerle görüşmek tanışmak için.12'ye kadar biryerlerde bekleyeceğim.ama sadece meydanda kısa süreliğine görüşmek için olacağım.nitekim uykusuz olacağım bir yerlere takılamam.isterseniz nickimi yazın.nerden tanıyacağım sizi.bir de yaş ortalaması kaç.forumda çoluk çocuk çok fazla..kalkıp 15/18 yaşındaki genç grupla takılmak uymaz.benim yaş 23 bu arada

abi ya kusura bakma ama sölediğin nedense anlamsız geldi neden öle düşnüyosun bilmiyorum ama neyse o senini görüşün tabi.

bi örnek wermek gerekirse 24 mart tbt kadıkoy bulusmasında under abi gelmişti we bizden 12-13 yaş kadar buyukdu. gelipde bizim gibilere orda abilik yapmanı beklerdim:)...

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

tarıqat ruhuna aykırı bir posttu (:

nese olum nurkycan sız sunu erteleyın bosuna kasmayın mılletın tam sınav vaktı  olmaz sımdı bnden demesı .. bende gelmıcem saten  :D sırf moral bozmak ıcın yazıorum :D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Tamda gününü bulmussunuz :)

sizi "devrimci" sanip karakola götürmesinler?

:)

sonra "pardon" derler ama is isten gecmis olur

bi söylüyeyim dedim..

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

arkadaşlar neden bu kadar taktınız bu yaş konusunda ki düşünceme.tabii ki böyle düşünüyorum çünki geçerli mazaretlerim var.kendimden yaşca küçük arkadaşları kesinlikle hor görmüyorum.fakat şimdi 23 yaşındaki birisinin kalkıp yaş ortalaması 15/18 olan bir grupla beraber takılması BENİM açımdan hoş olmaz.bu gençleri hor görmek olarak algılanmasın.sadece o yaştaki insanların hal,hareket,konuşma vs..gibi davranışlarını kestiremediğim için özen gösteriyorum bu konuya.ki söz konusu günümüz ve internet/forum gençliği olunca daha bir evhamlı oluyorum..daha geçenlerde tahribatda yaşı 17 mi ne olan bir çocuk beni tehdit etti.şimdi internet diye uğraşmıyorsun. kalkıp bu potansiyele sahip bir çocukla o mekanda karşılaşırsam malum çocuğun akıbeti açısından hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirizo bakımdan.

abilik konusuna gelince dürüst olduğunuz takdirde abi/kardeş muhabbetlerine gerek olmaz arkadaş gibi sohbet ederiz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Triumph cigerim 30 kusur yasindayim, aramizda en genci webmaster61 nurky arkadaslar belki onlardan daha kucukleri vardi, onlarla takilmak oyle hos oluyorki, hatta beni aralarina kabul ettikleri icin bayaa bi sevinmistim.

abi git bizimle yasit degilsin gelme bizimle deseler g.t gibi kalirdim her halde. dikkat et sana boyle cikismasinlar :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    eh bizde o diyaloglara vesile olmamak için burada dil döküyoruz.ayrıca başka başlıkta bana ciğerim diye hitap etseydin sorun etmezdim ama bu başlıkta direk Triumph ciğerim diyerek başlaman alenen beni ezmeye yönelik bir tutum sergilediğinin göstergesidir.belki bunun dikkatine varamayacak kadar geniş/rahat birisindir ama ben burada kimseye canım,yeğenim,ciğerim,koçum gibi hitapları kendimden küçüklere karşı kullanmamaya özen gösteriyorsam aynı özenin bana da gösterilmesini isterim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    bende gelirdim ama yarın mersine kaçıcam (:

onekine?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

Triumph cigerim 30 kusur yasindayim, aramizda en genci webmaster61 nurky arkadaslar belki onlardan daha kucukleri vardi, onlarla takilmak oyle hos oluyorki, hatta beni aralarina kabul ettikleri icin bayaa bi sevinmistim.

abi git bizimle yasit degilsin gelme bizimle deseler g.t gibi kalirdim her halde. dikkat et sana boyle cikismasinlar :)

under abi sende gelsene ya özledik seni de:)) bi de gelirsen vistanın dvdsinide getirsene:)) getirmessen kargoyla alcam abü:)

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Under abi Vista DVD si 2 oldu (: Ayrıca KaptaN 2-3 tanede Bangbros cd si getirirmisin :) ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Triumph bunu yazdı:
    eh bizde o diyaloglara vesile olmamak için burada dil döküyoruz.ayrıca başka başlıkta bana ciğerim diye hitap etseydin sorun etmezdim ama bu başlıkta direk Triumph ciğerim diyerek başlaman alenen beni ezmeye yönelik bir tutum sergilediğinin göstergesidir.belki bunun dikkatine varamayacak kadar geniş/rahat birisindir ama ben burada kimseye canım,yeğenim,ciğerim,koçum gibi hitapları kendimden küçüklere karşı kullanmamaya özen gösteriyorsam aynı özenin bana da gösterilmesini isterim.

taniyan bilir oyle bir niyetim olmadigini.  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 41613 Toplam Mesaj: 189