folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Teroristlerin Elindeki ASKERLERIMIZ...

Teroristlerin Elindeki ASKERLERIMIZ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ben bu hükümetin ak. bu süzme piç kurusu hükümetin politikası yüzünden ölen şehitlerimizin kemikleri sızlıyor.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben bu konuda şuna da deyinmek istiyorum bilmiyorum belkide bu yazılara doğruluk payı vericek olan vardır.ama medya'nın bu durumda foto'ları manşet ilan etmesi pkk'ın istediği propagan'dayı bu yolla mı yaptı.yani pkk'ın ekmeğine yağ mı sürmüş oldu bizim medya.!.   bu konudaqi sizin düşünceleriniz nelerdir ? yani piskolojik bi savaş mıydı  . bu konu hakkında aslında bişeyde diyemiyorum . internethaber de gördüm bide size sorayim dedim :S

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    haberinzi yokmu tayip ve gül yurt dışına ziyarete gitti diğer değişle halkın ofkesindne kaçtı giderken de  rutuk şehit cenazelerinin gösterimini yasaklaması çin yazılı  belge gondermiş  ingilteredede halk ta iysan edenleriçin ıraq giremeyiz girmeyiz  sözcüklerinide soylemiştir 
      ingiltereyede anasınıda alıp gitseydi

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    sinirden kalbim sızlıyor resmen ..  kedisini bile vermeyenlerden adım atmasını bekliyoruz bakalım bu askerlerin geri alınması için.. şu işe bak ya resmen rezalet

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

askerlerimizin kurtulması için rte nin bush'tan izin alması lazım.

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

avrupalı gazeteciler çekmiştir. % 100 tayyip erdoğan ilk defa sana sövüyorum....

abd uşaklığını bırak haburu kapat askerim orda .... 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

böyle hükümetin de devletin de a.q.   Ulan :@ ulan o askerlere hiç mi eğitim vermediniz a.q:@ Bir asker kanının son damlasına kadar savaşır! Son mermisine kadar savaşır, teslim olmamak içinde son mermiyi kendi kafasına sıkar:@ Bunuda öğretmedi o, gününü doldurmaya çalışan ibnetör komutanlar. Ulan tayyip senin ananın amına çakayım:@  ABD ullah gül senin 7 ejdadının içine boşalayım orospu cocugu:@ Bir millet bu kadar aşşağalanır mı be:@ 

sizin çıkarcağınız teskerenin a.q:@ Askerlerimiz şuan orda işkence görüyor... AKP ye oy verenlerin ejdadını ................................................................ :@ ! 

Long Live Turkey..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

bilen birisi anlatmıştı, esir düşeceğine kafana sık daha iyi demişti. orada akla gelmeyecek şeyler yapıyorlarmış it dölleri...

bu o.çocukları kardeşlerimizi vermek için ya masaya oturalım deyip şartlarını kabul ettirmeye çalışacaklar,

ya da apo denen piç dölünü isteyecekkler...

ah ulan dünyanın en disiplinli en yürekli askerlerine sahibiz, ama aması var :S

yaralılardan birinin anlattıklarını okudum içim yandı, herşeyi biliyorlardı diyor,, silahları doldur boşalt yaptıklarını bile duyuyorduk diyor. mühimmatları bitmiş, haberleşme frekanslarını kesmişler, şehit olan arkadaşlarının şarjörünü kullandığını söylüyor.

bu oruspu evladı amerika karıncayı bile uydudan takip ettiklerini söylerken 150-200 kişi hatta uçaksavarla sınırımızı geçip içimize sızarken nerdeymiş? :@

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    akp'ye oy verenlerde senin ecdadını.......................................:@

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------

bilen birisi anlatmıştı, esir düşeceğine kafana sık daha iyi demişti. orada akla gelmeyecek şeyler yapıyorlarmış it dölleri...

bu o.çocukları kardeşlerimizi vermek için ya masaya oturalım deyip şartlarını kabul ettirmeye çalışacaklar,

ya da apo denen piç dölünü isteyecekkler...

ah ulan dünyanın en disiplinli en yürekli askerlerine sahibiz, ama aması var :S

yaralılardan birinin anlattıklarını okudum içim yandı, herşeyi biliyorlardı diyor,, silahları doldur boşalt yaptıklarını bile duyuyorduk diyor. mühimmatları bitmiş, haberleşme frekanslarını kesmişler, şehit olan arkadaşlarının şarjörünü kullandığını söylüyor.

bu oruspu evladı amerika karıncayı bile uydudan takip ettiklerini söylerken 150-200 kişi hatta uçaksavarla sınırımızı geçip içimize sızarken nerdeymiş? :@

-----------------------------

pkk ve kürdistan zaten büyük ortadoğu projesinin bir parçası. ABD  de pkk ya hertürlü teknolojik ve istihbari bilgileri veriyor. AKP gibi o.ç larıda ve fettoşlarda ABD yi dost diolar. Bunların kafasını kescen. 

Long Live Turkey..
Toplam Hit: 10596 Toplam Mesaj: 78