folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Trafik Sigortası Sistemi Sil Baştan Değişti.

Trafik Sigortası Sistemi Sil Baştan Değişti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    xcorpix bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    xcorpix bunu yazdı

en son 2012 yılında bir kazaya karıştım 800 liralık bir hasar oluştu ondan sonra kaza olmadı ve hep arabam oldu gecen sene  892 lira ödedim kaçıncı basamak oluyor  şimdi?

Kaçıncı nasamak olduğunu e devletten görebilirsin hocam

eyvallah hocam sağol baktım  5. basamaktan  gecen sene 892 lira itelediler bu sene 6. basamak olacağız bakalım hayırlısı

Bize 4. Basamaktak dün 1890 çıkıyordu, şuan baktım 1,500 olsun anasını satim tavan fiyata bak

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Benim de nisan 28'de bitiyor. Umarım bir etkisi olur. Şu an sbm üstünde en ucuz 440 TL çıkıyor. 

Ohaaaaaaa aq! 00:00 itbari ile bakayım dedim. Yarı yarıya düştü lan!  Daha teklif vermemiş firmalar olmasına rağmen. Bence az biraz daha ucuz teklif veren çıkabilir. İbneler niye vermedi yaa. Neyse bu çok iyi oldu. İlaç gibi geldi yemin ediyorum. İnşallah referandum sonrası fırlamaz. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Anlamıyorum bu nasıl iş arkadaş?

2009'dan beri arabam var, hiç kazam yok. Sorgulamamda en ucuz UNICO SIGORTA diye adını bile duymadığım yer 673 TL teklif verdi. Ee hani düşmemiş bu meret? Geçen sene 430 liraya yaptırmıştım Ankara Sigortaya. O bile 707 lira çıkardı?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

12 Nisan 2017 tarihinden itibaren mükerrer poliçe uygulamasına son verilmiştir.

yani demek oluyorki pahalı yaptırana geçmiş olsun iptal etmiyoruz eskileri yeni yaptırırsanız düşeriz.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Ulan 10 gün oldu yaptıralı 1000 tl girdi iyimi napsak da paramızı kurtarsak :/

3 nisan da yaptırdım bişe yapabilir miyiz

bamboocha tarafından 12/Nis/17 01:39 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

anaaa ula ben bugün sabah yaptırdım son gün 11 nisandı 424 TL dedi en ucu sigortacı. ne olcak şimdi? adama o kadar dedim abi bak duyumlar var bekliyelim biraz dedim. yalan onlar yok öyle bişi filan dedi. şimdide bunu gördüm şoke oldum. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

Benim de nisan 28'de bitiyor. Umarım bir etkisi olur. Şu an sbm üstünde en ucuz 440 TL çıkıyor. 

Ohaaaaaaa aq! 00:00 itbari ile bakayım dedim. Yarı yarıya düştü lan!  Daha teklif vermemiş firmalar olmasına rağmen. Bence az biraz daha ucuz teklif veren çıkabilir. İbneler niye vermedi yaa. Neyse bu çok iyi oldu. İlaç gibi geldi yemin ediyorum. İnşallah referandum sonrası fırlamaz. 

Yuh o nasıl bir teklif bana en ucuz senin 8 prim toplamın anasını satim

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

Yuh o nasıl bir teklif bana en ucuz senin 8 prim toplamın anasını satim

Hocam öncelikle benim ki otomobil değil 250 cc'lik motosiklet. Ama otomobil sigortasından farkı yok gibi. Motoru ilk aldığım zaman (2015 yılı) 150 TL sigortası tutmuştu. Sonra ki yıl 600 küsür bir şeydi. Bu yıl da 236 çıkıyor gördüğünüz gibi.

İşte bu düşük çıkmaları etkileyen faktörler var. İl, yaş, basamak, kaza durumu vb.  Forum da sigortacı arkadaşlar var. Onlar çok daha iyi biliyorlar bunları. 

Bu yıl 6. basamaktayım. Kaza hiç yok, yaş 35, il Bursa. Ee olsun eskisi gibi ucuz beyaa :d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/

birkaç gün önce denemiştim teklif vermişti. Şimdi deniyorum . 30 gün kala sorgulama yapabilirsiniz deyip teklif vermiyor. Link mi yanlış?

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Dün baktığımda 600 ve üzeri olan teklifler bugün 420 lerde. Vay arkadaş!

Lan madem yapabiliyorlardı neden o kadar sövüşlediler!!!

Yer İstanbul. Araç otomobil

Hadi yarışalım benden daha düşük teklif alan var mı? :)

JOE tarafından 12/Nis/17 08:44 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
Toplam Hit: 7992 Toplam Mesaj: 63
trafik sigortası