folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Trafik Sigortası Sistemi Sil Baştan Değişti.

Trafik Sigortası Sistemi Sil Baştan Değişti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

adama dedim 1 gün bekle dün 913 dü bugün 1060 olmuş :D

acele etmeyein tavsiyemdir2-3 daha bekleyin daha fiyatları yansıtmayanlar var

Not: Şuan Allianz fiyatları kendi sistemine yansıtmamış  bekleyin bari yaptıracaksınız 40-50 daha fazla verin iyi şirketten yaptırın

DJ_Alper tarafından 12/Nis/17 08:52 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

sigortalar eski poliçedeki farkı iade etmiyorlarsa aracın satışını başkasına verin. poliçe ücretinizin kullanmadığınız gün kadarını geri alırsınız.

tabi aradaki farkı hesap ederken noter ücretini ve aracı alacak kişinin indirim basamağının olup olmadığını da bakın. 

kar ediyorsanız satış verin başkasına.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

en çok soru bir hafta 10 gün en çok 1 ay once yaptıranlar ne yapması lazm 1000 liranın üzerinde kestirdiğim poliçe var yeni fiyatlardan kestirebilirmiyiz.

eskisini iade alabilirmiyiz. En garanti yontem satış yapıp tekrar üzerimize almakmıdır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yeni yönetmelikle bütün sigorta şirketleri taksitleri kaldırdılar diye bir yeni haber var (sadece trafikte)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

bulunsun şurda

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

yeni yönetmelikle bütün sigorta şirketleri taksitleri kaldırdılar diye bir yeni haber var (sadece trafikte)

https://www.youtube.com/watch?v=HoxwTRjpiq8

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

en çok soru bir hafta 10 gün en çok 1 ay once yaptıranlar ne yapması lazm 1000 liranın üzerinde kestirdiğim poliçe var yeni fiyatlardan kestirebilirmiyiz.

eskisini iade alabilirmiyiz. En garanti yontem satış yapıp tekrar üzerimize almakmıdır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    snnyk bunu yazdı

bulunsun şurda

Alakasi yok tavan fiyat ile ya. 7. Basamak Çanakkale 422 tl diyor. 600 kusur liranın altında yok bana fiyat.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

Benim de nisan 28'de bitiyor. Umarım bir etkisi olur. Şu an sbm üstünde en ucuz 440 TL çıkıyor. 

Ohaaaaaaa aq! 00:00 itbari ile bakayım dedim. Yarı yarıya düştü lan!  Daha teklif vermemiş firmalar olmasına rağmen. Bence az biraz daha ucuz teklif veren çıkabilir. İbneler niye vermedi yaa. Neyse bu çok iyi oldu. İlaç gibi geldi yemin ediyorum. İnşallah referandum sonrası fırlamaz. 

Yuh o nasıl bir teklif bana en ucuz senin 8 prim toplamın anasını satim

Hocam öncelikle benim ki otomobil değil 250 cc'lik motosiklet. Ama otomobil sigortasından farkı yok gibi. Motoru ilk aldığım zaman (2015 yılı) 150 TL sigortası tutmuştu. Sonra ki yıl 600 küsür bir şeydi. Bu yıl da 236 çıkıyor gördüğünüz gibi.

İşte bu düşük çıkmaları etkileyen faktörler var. İl, yaş, basamak, kaza durumu vb.  Forum da sigortacı arkadaşlar var. Onlar çok daha iyi biliyorlar bunları. 

Bu yıl 6. basamaktayım. Kaza hiç yok, yaş 35, il Bursa. Ee olsun eskisi gibi ucuz beyaa :d

Hea benim ki gamyonet hocam :) ama ucuz olsun halk sonuçta 

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Hacılar nedir şimdi son durum?

Poliçe Ağustosta bitecek geçen sene kazam var diye 2400 kitledilerdi bana. Kademe herhalde 3 oluyor. Plaka 34

Şimdi iptal ettirsem 4 aylık para iadesi alırsam 800 tl yapar ki bana yeter, yeni poliçe 1280 tl 4 ayı 410 falan yapar ki 400 tl cepte kalır.

Benim hesap doğru ama fiiliyatta böyle oluyor mu bir tellendirin hele.

Anıl
Toplam Hit: 7996 Toplam Mesaj: 63
trafik sigortası