Türk Telekom Her Perşembe Bedava

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Android kullananlar uygulamayı önce verilerini silip sonrada kendisini silip yeniden yüklesin. Böylece her hafta haftalık 10 GB garanti.

hocam bayağı yorgunum bu kafayla  tam anlayamadım acıkcası ? Tam bilgi verirmisin 

Verileri uygulama bölumunden mi silecez yoksa baska bi yoldan mi siliyoruz.? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı
    C-force bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Android kullananlar uygulamayı önce verilerini silip sonrada kendisini silip yeniden yüklesin. Böylece her hafta haftalık 10 GB garanti.

hocam bayağı yorgunum bu kafayla  tam anlayamadım acıkcası ? Tam bilgi verirmisin 

Uygulama ilk yükleyişte 10 GB vermeye ayarlanmış. Bu yolla uygulamayı ilk defa kuruyormuş gibi yapıyoruz. Verileri temizle olayı evet uygulama bölümünden.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı
    C-force bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Uygulama ilk yükleyişte 10 GB vermeye ayarlanmış. Bu yolla uygulamayı ilk defa kuruyormuş gibi yapıyoruz. Verileri temizle olayı evet uygulama bölümünden.

biri xposed modulu felan yazsa bari

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Vodafon tırt yav.. mağza indirim çeki veriyor çoğunluk..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sınırsız Whatsapp paketinin açığını buldum sanırım. 128 kbps ile sınırsız internet oluyor. Akmasada damlıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Böyle bir şey yok aklınızdan çıkarın :D

100dk verdi önbellek dahil bütün verileri temizlemeyi ayrı ayrı yaptım. Es ile de taradım, kökünü kazıdım yani. Sonra tekrar yükledim 100dk :)

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Böyle bir şey yok aklınızdan çıkarın :D

100dk verdi önbellek dahil bütün verileri temizlemeyi ayrı ayrı yaptım. Es ile de taradım, kökünü kazıdım yani. Sonra tekrar yükledim 100dk :)

Hediye çıktıktan sonra mı yaptın bunları ? Eğer sil süpür ekranında ekranı tam silmeden işlemi iptal etsen bile hediye hattına tanımlanıyor. Ekranı komple temizleyince hediye sms'i geliyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

@mkyb hocam şu videoda ki olayı sil süpür için yapabilir miyiz?

https://www.youtube.com/embed/AQFcY-N97TE

çalışıyor mu bilmiyorum açıkcası deneme şansım olmadı.

Ve yukarıda bir şey belirtmişsiniz.Bunu herhalde sil süpür yapıyoruz ne çıktığına küçük bir şekilde göz atıp eğer dk ise çıkıp uygulamayı silip temizleyip tekrar mı deniyoruz?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sınırsız Whatsapp paketinin açığını buldum sanırım. 128 kbps ile sınırsız internet oluyor. Akmasada damlıyor. 

kanka cok denedim 300 cigolopu normal kullanmalk icin ama olmadi.

sakincasi yoksa pm atabilir mişsin?

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Sim kartı 4.5G'ye geçermeden hediye vermem diyor. Bu geçiş şuan ücretli mi?

Toplam Hit: 8327 Toplam Mesaj: 67
türk telekom