Türk Telekom Her Perşembe Bedava

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Android kullananlar uygulamayı önce verilerini silip sonrada kendisini silip yeniden yüklesin. Böylece her hafta haftalık 10 GB garanti.

Böyle bir şey yok aklınızdan çıkarın :D

100dk verdi önbellek dahil bütün verileri temizlemeyi ayrı ayrı yaptım. Es ile de taradım, kökünü kazıdım yani. Sonra tekrar yükledim 100dk :)

Hediye çıktıktan sonra mı yaptın bunları ? Eğer sil süpür ekranında ekranı tam silmeden işlemi iptal etsen bile hediye hattına tanımlanıyor. Ekranı komple temizleyince hediye sms'i geliyor.

Yok bu haftanın hediyesini açmamıştım. Bugün de çarşamba. Bu konuyu görünce aklıma geldi sildim temizledim yükledim kazıdım çıkmadı hocam yani batıl inanç :)

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

abi önbellek temizle verileri temizle uygulamayı kaldır telefon aç kapa 5 kere bu şekilde denedim hep 100 dk veriyor bir türlü gb çıkmadı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

vodafone  da ne yapmak gerek ?

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı

abi önbellek temizle verileri temizle uygulamayı kaldır telefon aç kapa 5 kere bu şekilde denedim hep 100 dk veriyor bir türlü gb çıkmadı.

yok bide amuda kalkaydın bune

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Android kullananlar uygulamayı önce verilerini silip sonrada kendisini silip yeniden yüklesin. Böylece her hafta haftalık 10 GB garanti.

Böyle bir şey yok aklınızdan çıkarın :D

100dk verdi önbellek dahil bütün verileri temizlemeyi ayrı ayrı yaptım. Es ile de taradım, kökünü kazıdım yani. Sonra tekrar yükledim 100dk :)

Hediye çıktıktan sonra mı yaptın bunları ? Eğer sil süpür ekranında ekranı tam silmeden işlemi iptal etsen bile hediye hattına tanımlanıyor. Ekranı komple temizleyince hediye sms'i geliyor.

hocam bana 5 gb verdi arkadaşıma denedim sınırsız dakika verdi :)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman benim hat seçilmiş hat.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 8285 Toplam Mesaj: 67
türk telekom