folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Turkcell İn Sahtekarlığı (İbretlik)

Turkcell İn Sahtekarlığı (İbretlik)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

garanti işleyişini farklı bir firma tarafından yürütülür. yıllardır hep böyle olmuştur. Telefonu X mağazasından alırdık Genpa yada KVK vb garantili olurdu. ve ürün bozulunca bu tarz firmalar ile muhatap olurduk. Sende direk Kasko yaptırdığın firma ile iletişime geçebiliyor musun bir bak. Turkcell'de şöyle birşey dikkatimi çekti belki işine yarar " Akıllım Güvende kapsamında hediye edilen sigorta, ACE European Group Limited  İngiltere Merkezli Türkiye İstanbul Şubesi ürünüdür."

Turkcell kalitesine gelecek olursak, en basitinden evimin salonunda avea, vodafone çekmezken turkcell tam diş çekiyor. Yıllardır turkcell kullanıyorum. ve inan avea ve vodafone hatlarımda oldu kullandım. katlite konusunda en iyisi turkcell. Ama pahalılık konusunda Turkcell'in en kazık hat olduğunu ne yazık ki kabul ediyorum. dışarıdan hat taşıyanlara deli gibi kampanya yaparlarken, yıllardır kullandığım hattım için hiçbirşey yapmıyorlar.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Hiç turkcell kullanmadım ama çok şikayet eden duydum. 

Sende uzun yıllar kullandın, kullanırken şikayetçi olanları gördüğünde ne yaptın? Hiç. 

Şimdi burda turkcell kullananlar da onu yapacak, hiç. 

Bir an önce evrakları onlardan alıp yetkili mercii lere iletmeye bak, geçmiş olsun. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Akıllım güvende olayında kvk yetkili olduğu için çok takıyo biz kaç tane cihaz yolladık akıllım güvende ile müşteri para yatırdığı halde cihazı onarım bekleyen çıkışı yapılmayan müşteriler var. Özellikle LG şuan vintek adlı bi distribütörde ve şu ana kadar gördüğüm en berbat şirket aldığı tüm telefonları ya geç sisteme giriş yapıyo yada değişimse kafadan 2 ay takıyo. 

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı

İş adamıysanız turkcell sizin için harika. Ama normal kullanıcıları sikmekten başka yaptığı bişey yok 10 yıl falan turkcell kullandım. Hizmet kalitesi falan harbiden iyi çok memnundum ancak milletin 1 verip 10 aldığı servise, biz 3 verip  5 alıyoruz. Ulan yeni gelenlere yine 1 yıllık fırsat falan yapıyor da eskilere hiçbir sikim yaptığı yok. Dedim sikerim böyle işi,  madem eski üyelerin sizin gözünüzde değeri yok turk telekoma geçtim. Şimdilik memnunum bakalım.

bodrum merkezden 15dk uzaklıkta bir alana kamp yapmaya gittik , oda ne ? turkcell 4g çekiyor avea ve vodafone 0 hiç çekmiyor biz kamp video ve fotolarını paylaşırken diğer arkadaşlar telefonu gömmek zorunda kaldı.

iş adamıyız ya biz ondan diom ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

İş adamıysanız turkcell sizin için harika. Ama normal kullanıcıları sikmekten başka yaptığı bişey yok 10 yıl falan turkcell kullandım. Hizmet kalitesi falan harbiden iyi çok memnundum ancak milletin 1 verip 10 aldığı servise, biz 3 verip  5 alıyoruz. Ulan yeni gelenlere yine 1 yıllık fırsat falan yapıyor da eskilere hiçbir sikim yaptığı yok. Dedim sikerim böyle işi,  madem eski üyelerin sizin gözünüzde değeri yok turk telekoma geçtim. Şimdilik memnunum bakalım.

bodrum merkezden 15dk uzaklıkta bir alana kamp yapmaya gittik , oda ne ? turkcell 4g çekiyor avea ve vodafone 0 hiç çekmiyor biz kamp video ve fotolarını paylaşırken diğer arkadaşlar telefonu gömmek zorunda kaldı.

senin ne olup olmadığın beni ilgilendirmiyor birader, niye bu kadar üstüne alındın onuda anlamadım da neyse. ben iş adamları için ideal bir hat diye söylüyorum KENDİ FİKRİM. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

senin ne olup olmadığın beni ilgilendirmiyor birader, niye bu kadar üstüne alındın onuda anlamadım da neyse. ben iş adamları için ideal bir hat diye söylüyorum KENDİ FİKRİM. 

gnctrkcell  750dk8gb1000sms 39 tl buda mı iş adamı için ? 

evimden işime gidene kadar 3 defa kopan avea mı kullanayım ? gerçekten kopuyor 3 defa kapatip tekrar mı arama yapacağim.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/gnc-full-8-gb-kampanyasi?gnc&place=gnc_menu&gnc&place=gnc_menu&gnc&nativeapp=true

avrupa gibi düz olsa heryerde herşey çekse neyse ? 3 lira 5 lira pahali diye iş adamı hattı oluyorsa öyle olsun 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

evimden işime gidene kadar 3 defa kopan avea mı kullanayım ? gerçekten kopuyor 3 defa kapatip tekrar mı arama yapacağim.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/gnc-full-8-gb-kampanyasi?gnc&place=gnc_menu&gnc&place=gnc_menu&gnc&nativeapp=true

avrupa gibi düz olsa heryerde herşey çekse neyse ? 3 lira 5 lira pahali diye iş adamı hattı oluyorsa öyle olsun 

evet o da iş adamı için kardeş bana göre öyle, noldu seni rahatsız eden nedir onu anlamadım ben? iş adamı değilsen bence çokta illa turkcell kullanmak gerekli değil diye düşünüyorum. senin aveayla, vodafonela sorunun varsa ben napıyım .o kadar mesaj içinden gelip bana niye sataştığını da anlamış değilim. neyse uzatmanın anlamı yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

iş adamlarını turkcell çok ayrı silkeliyor hiç merak etmeyin

turkcelle geçerken 3 data hattımız vardı geçiş sırasında bu hatlar turkcelle geçirilip kapatılsın diye talimat verdik evrakları imzaladık 2 ay sonra o da ne hat başı 139 try data paketleri

arıyorum durumu anlatıyorum ıhmm sünger bey arkadaşımızın hatası işte öyle böyle!?. -ee napıcaz ödeyelim mi diyorum ihihih ödeseniz diyor böyle bir müşteri ilişkis mi var?

adamlara geçiş sebebimiz çekim problemi femtocell kuracaklar güya 4 aydır bekliyoruz teknik ekip yollayacaklar

yok turkcell şurada çekiyor dağda çekiyor sikerim dağını amk yeşilköyde havalimanı yanında çekmiyor amk operatörü sikmişim dağını

bir gün kafamı cidden attırıcaklar merkez ofislerini basıcam 

birde yüzsüz yüzsüz hukuk sürecini başlatın bizde arkanızda olucaz demeleri yok mu 

oturduğu koltuğu annesinin amına sokasım geliyor

kusura bakmayın çok doluyum bu piç kurularına

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fthyvz
    fthyvz's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

1.si akıllım güvende hizmetini 3. parti bir ingiliz firması turkcell aracılığı ile veriyor

2.si akıllım güvende ye giden cihazların ve normal teknik servise giden cihazların tamir süresi azami 20 iş günüdür senin elinde cihazı teslim ettiğine ve teslim aldığına dair belgeler yokmu ? üzerinde tarihler yokmu ? faturanda koskocaman AKILLIM güvende yazmıyormu ? zaten bunlar başvurmak için gerekli , hadi diyelm yetmedi , hocam evraklarını mail isteseydin 24 saat içinde çıktısını alır götürür evraklarının hepsini koyar paşa paşa tazminatını 3 ay yada 6 ay yada daha fazla sürede alırdın ha bu işlemleri yaptırana kadar yine aynı şekilde cihazı gönderirdin evde duracağına bir daha gitsin. 

TIM çalısanı olarak iletebildiğim şeyler var üstlere iletemediğim şeyler var aldığım cevaplar hep aynı değiştiremeyeceğimiz şeyler için söylenmiyoruz ancak daha iyi hizmet vermeye çalışarak müşterileri daha rahat ettirmeye çalisiyoruz unutmayın ki türkiyedeki tüm operatörlerin tek amacı daha fazla para kazanmak evet akıllım güvende servisi mükemmel çalışan bir sistem değil ancak türkiyedeki en iyi cep telefonu kasko hizmetidir. 

üstüne basa basa tekrar söylüyorum türkiyedeki en iyi işleyen ancak mükemmel olmayan bir kasko sistemidir akıllım güvende yarın bir iphone7 yada note7 gibi üst segment bir cihaz alsam tabiki akıllım güvende yaptırırım.

verdiğiniz para zararın bedelinden çok daha az , akıllım güvendede dediğin olay 1 kere başıma geldi 30günde geldi telefon sebebi ise samsung da parça kalmamış sipariş ile getirilmiş olması müşteri sövdümü ? sövdü fakat elimden geleni yapmıştım zaten. 

Hocam sözleşme dışın da söylediğin her belge elimde mevcut. Tüketici haklarına gittim illa ki sözleşme diyor. Turkcell den sözleşme sureti istedim 7 güne elinizde olur dediler 20 gün oldu. TIM de çalışıyorsan online olarak mail e gönderilmediğini bilirsin. Ayrıca Akıllım güvende en iyi kasko olabilir

ama verdiğim parayı ve alamadığım hizmeti görünce kaskolatmak saçma oluyor. 15 ayda 150 lir verdim ki bide arızanın % 20 sini ödeyecem. kasko yaptırmasam en fazla 100 lira daha fazla verecem ve 1 haftaya sağlam şekilde elimde olacaktı. 3. ay bitmek üzere telefon kırık yatıyor. Yani kısacası deneyebileceğim her şeyi denedim. Turkcell bütün kapıları kapatıyor.

FtH_YvZ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fthyvz
    fthyvz's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı

hocam turkcell aklım güvende programında cidden sıkıntılı, aynı şeyler benimde başıma geldi. htc desire 500 telefon aldım yanında da aklım güvende yaptırdım. uzak mesafe satış olduğu ve kargo ile geldiği için benim imzalayıp gönderdiğim sözleşmeyi standart sözleşme gibi sisteme girmişler ve aklım güvende paketini aktif etmemişler. sonra ekran kırılınca çıktı ortaya herşey tabii bu arada benden 10 tl parayı da hiç almamışlardı. kavga dövüş derken ben tüketici mahkemesine başvurdum. mahkeme bana 1 sene sonra bizi bir ara dedi :D tabii bu arada turkcelle kaya kaya devam eden telefon trafiği sonunda genel müdürlükten aradılar özür dilediler telefonu kendileri yaptırdılar ve %20 yi de benden almadan telefonu geri gönderdiler :D

sonra 3 kere daha kırdım ekranı :D telefon açtım hemen kuryesi geldi aldı götürdü halletti ve getirdi. Şöyle bir sıkıntı var yalnız ben adanada oturuyorum kurye benden telefonu alıyor ve istanbula yürüyerek gidip geldiği için ulaşımlarda biraz sıkıntı oluyor.

onun haricinde işin düşmezse gerçekten iyi çekim kalitesi vs. ben acayip memnunum.

yürüyerek demek heee asfdsadfadsfas. Ben 12 yıllık turkcell müsterisiyim. Şu sıkıntıya kadar bende çok memnundum ama sıkıntılara çözüm yok. Gereksiz şeyler ile uğraşmamak için turkcell e daha fazla para vermeyi kabul ettim. Sahtekar olduklarını yeni anladım. Valla ben sana şöyle söyleyim dene

istersen buraya da sen aç o başlığı. Turkcell müsteri hizmetlerini aradım. Bir kaç kelime ile yönlendirme yapıyorlar ya hani, " müsteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum" dedim. Başka müşretilerle ilgileniliyor cevabı aldım. 4-5 kere tekrarladım aynı şey. En son " Acilen müşteri temsilcisi ile görüşmek

istiyorum" dedim hemen bağladılar. 3 ayda bu örneği 20 kere falan yaşadım. Altı üstü 1 kelime. Ağzımdan acilen kelimesi çıkmasa görüşme olmayacak olaya bak. Deneyebilirsin.

FtH_YvZ
Toplam Hit: 4504 Toplam Mesaj: 46
turkcell dolandırıcılık