folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkler Kadar Gerizekalı Bir Millet Daha Varmı Acaba?

Türkler Kadar Gerizekalı Bir Millet Daha Varmı Acaba?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    o insan müsvetdesi Atatürk'ün hakkında iğrenç bir video yayınlıyor ama sende Türk Milleti'ne hakaret ediyosun..fark varmı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    fark şurada : hakaret ettiğim türk milleti o videoyu o hite cıkardı...

Yazıdan cıkarılması gereken sonucu sağa sola cekersen, vatan hainliğine kadar gider, önemli olan oradaki tepki ve hakaretlerin gerçekte türk milletine değil, gelişmeyi ilerlemeyi düşünmek yerine msndeki nicklerinin başına [TC] koymaya çalışan, tek işi sabahtan akşama kadar msnde karı kızı düşürmeye çalışan "türk milletine" yapıldığını fark etmemiz lazım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    harbiden gerizekalı bizim bu milletimiz.. msnden hala yaymaya devam ediolar millete çok güzel reklam veriolar allahım ya hiçmi akıl fikir yok.millete malzemeyi biz çıkarıoruz da haberimiz yok anlayana ...

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    @ghost_67
    tahribatın kaybedicek sohbeti dışında elinde zaten hiçbişeyi yok oyüzden eminmki bişi kaybetmicek;)
    --------------------

sabah doğuhan banlandı bu mesele yüzünden madem tahribattan kazandığın bişi yok, burada kalmanında bi manası yok..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Çok doru biz çok çabuk gaza gelen bir milletiz osmanlıdan örnek verirsem mehter takımı adamları öle bi gaza getiriodu ki adamlar ölümüne hiç düşünmeden taktik fln dinlemeden dalıolardı arkdan taktiksel haraket eden askerler girip işi bitiriyorlardı.Öndekinler haşat tabi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Rene demek istediğini anladım. Senin de burda kullandığın Türk sözcüğü Hrant dinkin olayıyla benzer :) Tabi yine de genelleme gibi bakınca hoş gözükmüyor. Ama böyle sinirlenmenin bir anlamı yok. Görüyorsunuz ki adamlar hala yazmaya devam ediyolar sağa sola.

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    abicim ama yunanlı stavros mu ne dalga geçmiş atamızla yani gerçeğide var.Yunan-Türk çekişmesi olcak.Her baba ile oğul arasında olur.Gerrçi biraz zorlanıyoruz.Bir sürü çocuk olunca ama napcan işte dünyanın 4 bir yerine gidip tohum vermek zor oluyor hele kanında orospuluk taşıyan kavimlere bulaştırınca sormayın şimdi kara kara düşünüyoruz yunan-ermeni olayını.

Alın arkadaşlar http://www.youtube.com/contact buraya linkleri verip mail atmadığınız halde devam edecektir tamam linkleri veriyoruzda sadece izleyip başkalarına veirp kızın diye değil mail atın alın size orospu çocukluğu belgelerinden baızları

http://www.youtube.com/watch?v=Jdpytzjx-m0
    http://www.youtube.com/watch?v=mcgG4rOnqBI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    renegadealien bazı sözlerinde katılıyorum bizim milletimizin sadece burada yaptığı absürt değil bir sürü yerlerde yaptığı bilinçsiz hareketleri war. Ama tepkisinin tozuna bişey diyemicemde ben şöle birşeye deyinmek istiyorum bun linkleri dağıtanların türk olduğu ne malum , nereden biliyorsunuz türk olduğunu belki gündemi karıştırmak amaçlı , propaganda amaçlı türk olmayan kişiler dağıtıyodur yada onların diğer gerizekalı yandaşları cart curt.

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Hoca sadece bana kafadan 30 tane geldi....

Kim uğraşıo başka acaba?

Altına yazılan yorumlara bak :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    valla hacılar bana tam 28 kere aynı ileti geldi :D
    düşününki milyonlarca mesıncır kullancısı var:P yani!?
Toplam Hit: 8029 Toplam Mesaj: 74