folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türkleri Fırında Yakacağız

Türkleri Fırında Yakacağız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Alamanyada neonaziler Türk kökenli bir milletvekilene mesaj göndermişler .

türkleri toplama kamplarında yakma ve küllerini bacadan savurma zamanı geldi diye.

aslında almanlara daha doğrusu nazilere biraz sempatim vardır,  bu yakma konusunda. ayrıca hitlerinde dediği gibi yakmadığı her yahudi için sitem ediyorum kendisine.

ama bunlar bazen aşırıya gidiyor  her halkı bir zannetme gibi eksiklikleri var .

nekadar ülke düşmanı türk düşmanı var iyi analiz etmek gerekir.

sağ açıkta ermeniler

sol açıkta yunanlar

orta sahada pkk lar peşmergeler .

ileri ikilide ise amerikalılar ve israil liler.  bu oyunculara özel önlem almak gerekir yoksa 3 e 5 e değil 72 ye bölünürüz.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    bana pek inandırıcı gelmedi; kaynak varsa koyar mısın?

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Neden inandırıcı gelmediki acaba? çok yakın dostmuyuz yoksa nazilerle?

Türkleri fırında yakacağız

Almanya'da Neonaziler Türk kökenli bir milletvekiline 'Türkleri toplama kamplarında yakma ve küllerini bacadan savurma zamanı geldi' diye mesajı yolladı.

Berlin Eyalet Parlamentosu Yeşiller Milletvekili Özcan Mutlu, partisinin 500'ün üzerindeki mektubu savcılığa teslim ettiğini söyledi.

BİZLER GÜNAH KEÇİSİ DEĞİLİZ

Bugün Gazetesi'nin haberine göre Özcan Mutlu, “Almanya'nın birinci kanalı ARD'de Hessen Eyalet Başbakanı Roland Koch'la birlikte seçimle ilgili, özellikle de gençlerin arasındaki yaygın şiddet eylemleriyle ilgili bir programa katıldım. Program çok sayıda insan tarafından izlenmiş. Yapımcılar 4 milyon insanın izlediğini söyledi. Göçmenleri ve gençleri günah keçisi olarak gösterip seçim malzemesi yapmamasını söyledim. Ardından üç gün içinde internetteki misafir defterime 300 mesaj bırakıldı. 500 kadar da nefret ve kin içeren e-posta aldım. Misafir defterimdeki notlarda da bu tarz ifadeler vardı” açıklaması yaptı.

haber kaynağı ise hürriyet.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    şaşırmadım şaşırılcak birşey yok zaten,kimse kimseye dost değil.ayrıca neonazi denen gruplar tamamen serseri grupları olmuştur,gerçek dost(doğrusu müttefik demek daha mantıklı olur) düşmanı ayırt edemeyecek duruma düşmüş gruplar haline gelmişlerdir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

neo-naziler nazi degildir sadece bir avuc serseri ve özentiden olusrur savundukları ideolojileri gercek nazilerin ki ile uzaktan yakında alaksı olmadıgı gibi bir cogunun örgutlenmsini yahudiler yapmıstır ki bu 1990 yılından itibaren gerceklesmiştir tarihi bilen coktan anlamıstır zaten ne demek istedigi mi konuya gelince cok sacma söylemler gercek dısı cunku almanlar Türklerin nefretini kazanmak istemezler 3 milyona yakın ve bir cogu mulk ve iş yeri sahibi 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    iki yiğido, iki tane de laz atlar hepsinin tepesine bi pok yiyemezle

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek

bu o kdar kolay deil hem bunu faşizmi nazileri savunup da türklere yapılınca karşı koyanlar düşünsün.

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    -----------------------------

neo-naziler nazi degildir sadece bir avuc serseri ve özentiden olusrur savundukları ideolojileri gercek nazilerin ki ile uzaktan yakında alaksı olmadıgı gibi bir cogunun örgutlenmsini yahudiler yapmıstır ki bu 1990 yılından itibaren gerceklesmiştir tarihi bilen coktan anlamıstır zaten ne demek istedigi mi konuya gelince cok sacma söylemler gercek dısı cunku almanlar Türklerin nefretini kazanmak istemezler 3 milyona yakın ve bir cogu mulk ve iş yeri sahibi 

Yani aldırmayalım böyle şeylere boşverelim diyorsun öylemi?

3 milyona yakın Türkvar orda ve nefretini kazanmak istemezler öylemi?

şu siyasi parti liderleri  pkk ile görüşmeler yaparken diyarbakırlarda şırnaklarda mitinglere katılırken ....

Türklerin nefretini kazanmak mı istiyorlardı acaba?

bir avuç serseri ve özenti ,5 Türk ün evinde yanarak ölmesine sebep olurken Türklerin almanları böylece daha çok seveceklerinimi sanıyorlardı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Serser1 bunu yazdı:

bu o kdar kolay deil hem bunu faşizmi nazileri savunup da türklere yapılınca karşı koyanlar düşünsün.

olayı hala anlamamışsın.
    doğanın kanunu budur güçlü olan güçsüzü ezer,onların yerine kendini koyarsan senin de bunu yapman son derece normal.
    israil mesela.
    nefret edebilirsiniz ki etmemiz de gerekir hiç bir millete sevgi beslenmemelidir (kendi milletimiz hariç) ama adamların kendi ırkı için yaptıklarına saygı duymanız lazım.
    ayrıca karşı koymıcaz da napıcaz,gelsinler bizi kessinler mi dicez?
    güçlü olan güçsüzü ezer,ezecektir de olay budur.
    sınırsız,ordusuz,millet kavramı olmayan "ütopyalar" peşinde koşanlar düşünsün..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Nazist ve Neo-Nazi kavramlarını ayıramayanlar konuya yorum yapmasınlar lütfen...ki ayrıca burada neo nazi savunucuları yok..BAAL gerektiği şekilde açıklamış..Neo Nazi'lerin yahudiler tarafından finanse edilen ve nazistlere kaşrı bi antipati oluşturulmak için kullanılan maşalar olduğunu söylemiştim daha öncedende..

dont think twice its all right
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:

Yani aldırmayalım böyle şeylere boşverelim diyorsun öylemi?

3 milyona yakın Türkvar orda ve nefretini kazanmak istemezler öylemi?

şu siyasi parti liderleri pkk ile görüşmeler yaparken diyarbakırlarda şırnaklarda mitinglere katılırken ....

Türklerin nefretini kazanmak mı istiyorlardı acaba?

bir avuç serseri ve özenti ,5 Türk ün evinde yanarak ölmesine sebep olurken Türklerin almanları böylece daha çok seveceklerinimi sanıyorlardı?

yok fırınlar yok sunlar bunlar bu gibi bir cok sacma söz ciddi olamıyacagını vurguluyom nefretini kazanmaz tabi cunku ucu bana degil adamın kendisine dokunu bizi ve Türkiye yi dusunduklerinden degil zaten kendilerini dusunduklerinden ordaki Türklerin nefretini kazanmak istemezler sende git fransaya ingliztereye 5 kişi yak birini simdi bu yuzunden tum ulke zan altında kalamaz hırsızlık yapsan da kalamaz para konusur para biz orda coktan ekonomide azda olsa yer almıs durumdayız kimse heleki almanlar asla duygusal davranıp  dusman kazanmak istemzler tekrar vurguluyorum  cunku sonucları kendilerini baglıyo anladın ok

Toplam Hit: 6761 Toplam Mesaj: 60