folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Götelek Netgalaksi de zamcık yapmış bana uzaktan SMS atıyor, yeni tarife fiyatı int. Sayfamızda demiş fiyat belirtmeden.

Girdim baktım benim 36 liralık tarife 55 görünüyor, tek seferde bu kadar zam mı olur aq, ananızın zamı o zaman, ben sadık bir köle değilim! Bunu unutuyorlar...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Götelek Netgalaksi de zamcık yapmış bana uzaktan SMS atıyor, yeni tarife fiyatı int. Sayfamızda demiş fiyat belirtmeden.

Girdim baktım benim 36 liralık tarife 55 görünüyor, tek seferde bu kadar zam mı olur aq, ananızın zamı o zaman, ben sadık bir köle değilim! Bunu unutuyorlar...

36 liraya ne alıyordun hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

8mbit 200gb kotalı tarife hocam, en düşüğü ve ucuzu. Hatta bu tarifeyi de senden duymuştum burada. Bana yetip artıyordu, artık bu da lüks olacak.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

8mbit 200gb kotalı tarife hocam, en düşüğü ve ucuzu. Hatta bu tarifeyi de senden duymuştum burada. Bana yetip artıyordu, artık bu da lüks olacak.

Fixnet 2 yıl taahhütlü 35 lira ver istersen. 4 megabit hız veriyor ama internette dolaşmaya yetiyor. YouTube'tan 720p videolar rahatça izleniyor. 1080p videolarda ise başta 10-15 saniye beklersen donma yapmadan izlersin. 

Tabi evde tek sen kullanıyorsan öneririm. Tek kişi için nette gezmeye yeterli.

https://www.fixnet.com.tr/eviniz

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Fixnet 2 yıl taahhütlü 35 lira ver istersen. 4 megabit hız veriyor ama internette dolaşmaya yetiyor. YouTube'tan 720p videolar rahatça izleniyor. 1080p videolarda ise başta 10-15 saniye beklersen donma yapmadan izlersin. 

Tabi evde tek sen kullanıyorsan öneririm. Tek kişi için nette gezmeye yeterli.

https://www.fixnet.com.tr/eviniz

4mbit internet babamda var bir sayfa açayım deyince adamın götünü catlatiyor :)

Yüksek hiz çok lazım değil ama babadaki neti gördükten sonra bir de 2 yıl taahhüt olayı biraz kumar gibi olacak benim için.

Bu arada senin upload hızı kaç hocam? aynı zamanda evde 2 kameram var bazen uzaktan onları izliyorum. 1mbit upload anca kurtarıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Yüksek hiz çok lazım değil ama babadaki neti gördükten sonra bir de 2 yıl taahhüt olayı biraz kumar gibi olacak benim için.

Bu arada senin upload hızı kaç hocam? aynı zamanda evde 2 kameram var bazen uzaktan onları izliyorum. 1mbit upload anca kurtarıyor

Evde Fixnet var 0.60 megabit up. İş yerinde Kablonet 2 megabit up var. 2 megabit ile rahat izleniyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Evde Fixnet var 0.60 megabit up. İş yerinde Kablonet 2 megabit up var. 2 megabit ile rahat izleniyor.

Eyvallah hocam, belki piyasaya yeni girmek isteyen ISS falan çıkar, az daha bekleyelim bakalım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Donanımhaber'de okuduğuma göre Netgalaksi tam bir şerefsiz çıkmış. Zamdan sonra internetini taşımak isteyenlerin taşıma işlemini hataya düşürüp iptal ettiriyormuş. Kökten iptal edip diğer firmada sıfırdan abonelik açmak sorun değilde Telekom port yok muhabbeti yaparsa birde onunla uğraşmak var. Netgalaksi'de ona güveniyor. Maksat müşteriyi uğraştırıp bıktırmak.

Bu arada abone olalı 6 ay olmadıysa sözleşmede şöyle bir madde var. Buna göre 6 ay boyunca zam yapamazlar. Zam yaparlarsa hakkınızı arayın. Para sokaktan toplanmıyor.

mkyb tarafından 21/Haz/20 22:17 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Donanımhaber'de okuduğuma göre Netgalaksi tam bir şerefsiz çıkmış. Zamdan sonra internetini taşımak isteyenlerin taşıma işlemini hataya düşürüp iptal ettiriyormuş. Kökten iptal edip diğer firmada sıfırdan abonelik açmak sorun değilde Telekom port yok muhabbeti yaparsa birde onunla uğraşmak var. Netgalaksi'de ona güveniyor. Maksat müşteriyi uğraştırıp bıktırmak.

Bu arada abone olalı 6 ay olmadıysa sözleşmede şöyle bir madde var. Buna göre 6 ay boyunca zam yapamazlar. Zam yaparlarsa hakkınızı arayın. Para sokaktan toplanmıyor.

Hocam ıss firması kurmak ne kadar? Neler lazım? Nasıl olsa alt yapı telekomdan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

türknetten aşırı bıktım hocam. 4 gün boyunca net yoktu evde çok bariz şekilde santralden sinyal almıyordu. sayısız tivit ve destek talebinden sonra biri aradı dedi sizin modem bozuk. dedim 10 dk sonra okulun modemini getirip takacam çalışmazsa siktim belanı kem küm etti. modemi aldım geldim bi baktım net gelmiş.

başka bi sorunda pezevenkler ile 15 gün tartıştım hızım düşük diye. bana santral taşınmış ondan diye gerekçe sundular. 35k nufuslu göt kadar ilçede yaşıyorum santral sabit değişmemişti emindim yine kalkıp gittim saha elemanı dayıyı kahvede yakaladım sordum. yok öyle bişey yıllardır aynı yerde dedi. ama hazreti türknet bi türlü ikna olmadı buna.

Sorma hocam severek hevesle başvurdum burnumdan getirdiler. twitter ticket vs yazıp duruyorum sikine takan yok.

şimdi yalına başvuruyorum. 2 güne geçer akabinde hemen netgalaksi düşünüyorum. belki milleni emin değilim.

EDİT: ticket kayıtlarını yüklüyorum lütfen okuyup bi yorum yapar mısınız müridler? ben de mi sorun? Şu süreçte ne yapmam lazım?

https://yadi.sk/i/uG4l2789kAQw5w

Sorun tamamen sende kanka

...said addicted.
Toplam Hit: 46137 Toplam Mesaj: 139
türknet