folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    aylmz bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

telekoma göre fiyat yine iyi ama aynı ayarda ucuza alternatif varsa değerlendirilebilir tabi.

baktım da bulunduğum ilde netgalaksi hizmet vermiyor, turknet devam :)

Ona bakma sen, TT altyapısı olan her yerde var.

Siteden başvuru yap, onlar seni arıyor

hocam sonra internetsiz kalmayalım durduk yere.

Netgalaksi biraz şans işi.

Sabah başvurup öğleden sonra intnerneti bağlanan da var, 2 hafta bekleyen de.

Gerçi onların da yaptığı bir şey yok, TT'ye talepte bulunuyorlar onlar gelip yapıyor. 

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet'ten geçiş yapacakların herhangi bir bağlantı vs yaptırmasına gerek yok. Telefon numarası taşır gibi başvuru yapıyorsunuz. Firmalar aralarında anlaşıyor. Sonrasında Netgalaksi telefonunuza müşteri şifrenizi atıyor. Sizde şifreyi modem arayüzüne girip devam ediyorsunuz.

1 ay deneyin baktınız kötü tekrar Türknet'e veya başka firmaya geçersiniz sonuçta taahhüt yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Haziran ayı görünmüyor daha bu 5. ayın faturası 10 TL konuşmaya aldıklarını bilmiyordum isterseniz yalın a geçebilirsiniz mesajı göndermişler sana ben de yalına geçeyim bari boşuna 10 lira veriyoruz

upload'a baksana burada 10 yazıyor millete 8 sabitlediler yapacakları işi sikeyim

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türknet'ten geçiş yapacakların herhangi bir bağlantı vs yaptırmasına gerek yok. Telefon numarası taşır gibi başvuru yapıyorsunuz. Firmalar aralarında anlaşıyor. Sonrasında Netgalaksi telefonunuza müşteri şifrenizi atıyor. Sizde şifreyi modem arayüzüne girip devam ediyorsunuz.

1 ay deneyin baktınız kötü tekrar Türknet'e veya başka firmaya geçersiniz sonuçta taahhüt yok. 

1 senedir Netspeed 16 mbit'e kadar 56 Tl olan tarifedeyim ve bu ay 66 tl yapacaklarmış. 1 Sene içinde 3-4kez , 1 günlük kesinti yaşadım ve hızımda 12-15 mbit civarında

Net galaksi cazip geldi ama https://www.sikayetvar.com/net-galaksi burdaki şikayetler kafamı kurcaladı.

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

zam telekom kaynaklı tüm ispler sıke sıke yapacak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

bu millenicom içinde geçerlimi, modem mi fln geri ver al. bekleme süresi fln diye geçis yapmak istememiştim.

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Benim gibi 8 mbit hızı olana da aynı fiyat ki bu sikecegim böyle adeleti 

https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari

Netgalaksi 45 TL. Sonuçta altyapı yine Telekom. Altyapıda sorun yaşamıyorsan bence yok yere fazla para verme. 

İki katı fark var. 

aynı alt yapı

ttnet dsmart turk net netspeed

kullandım hepsinde farklı hız değerleri ve pingler aldım hocam

hız 3-4 mb fark etsede ping farkı çok fazla oluyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Benim gibi 8 mbit hızı olana da aynı fiyat ki bu sikecegim böyle adeleti 

https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari

Netgalaksi 45 TL. Sonuçta altyapı yine Telekom. Altyapıda sorun yaşamıyorsan bence yok yere fazla para verme. 

İki katı fark var. 

aynı alt yapı

ttnet dsmart turk net netspeed

kullandım hepsinde farklı hız değerleri ve pingler aldım hocam

hız 3-4 mb fark etsede ping farkı çok fazla oluyor

aynı durum bende de var 16mbit sınırsız 66 ödüyorum ve 7-8 alıyorum. Şimdi bana ne girecek kim bilir. Ulan 35-50 mb alsam koymazda milletin aldığı hızın %20-30'unu anca alıyorum fiyat aynı oluyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

telekoma göre fiyat yine iyi ama aynı ayarda ucuza alternatif varsa değerlendirilebilir tabi.

baktım da bulunduğum ilde netgalaksi hizmet vermiyor, turknet devam :)

Ona bakma sen, TT altyapısı olan her yerde var.

Siteden başvuru yap, onlar seni arıyor

yok öyle birşey. mail attım gelen yanıt;

Merhaba Tolga Bey,

Henüz Çanakkale ve diğer bazı iller için altyapı geliştirme çalışmalarımız devam ediyor. Kısa süre içerisinde hizmet verilmesi öngörülmekte fakat, net bir tarih bulunmamaktadır.

İlginiz için teşekkür eder,
    Sağlıklı günler dileriz.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bu yıl sonunda taahütüm bitiyor. Telekom'dan turknet'e geçmeyi düşünüyorum. En azından aynı paraya 24mbit değil 50mbit alırım diyorum.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 46157 Toplam Mesaj: 139
türknet