folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Yalin internete gecis talebi online islemlerde gorunuyor yayinlamislar.

Benim anlamadigim telefona 10 TL ekleyen firma yalin internete gecildiginde neden 10 TL degil de 3 TL kisiyor?

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türknet'ten geçiş yapacakların herhangi bir bağlantı vs yaptırmasına gerek yok. Telefon numarası taşır gibi başvuru yapıyorsunuz. Firmalar aralarında anlaşıyor. Sonrasında Netgalaksi telefonunuza müşteri şifrenizi atıyor. Sizde şifreyi modem arayüzüne girip devam ediyorsunuz.

1 ay deneyin baktınız kötü tekrar Türknet'e veya başka firmaya geçersiniz sonuçta taahhüt yok. 

Beni aradılar yeni abonelik açtırmanız lazım  ve bu sureç 7-8 iş günü sürebilirmiş Türk telekomu saha personelini beklememiz lazımmıs . Santrale 570 m uzaktasınız ve en fazla 24 mb alabilirsiniz ben 35 mb alabiliyorum dedim yapmayı  deneriz dediler :) 

Türk telekoma bakarsak en az 2 hafta gelmezler . Bu yüzden biraz sıkıntılı durum burası için  :) belki de müşteri hizmetlerindeki bayan sıkıntılıydı 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

sansar55 tarafından 03/Haz/20 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Benim gibi 8 mbit hızı olana da aynı fiyat ki bu sikecegim böyle adeleti 

https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari

Netgalaksi 45 TL. Sonuçta altyapı yine Telekom. Altyapıda sorun yaşamıyorsan bence yok yere fazla para verme. 

İki katı fark var. 

aynı alt yapı

ttnet dsmart turk net netspeed

kullandım hepsinde farklı hız değerleri ve pingler aldım hocam

hız 3-4 mb fark etsede ping farkı çok fazla oluyor

Telekom üstünden hizmet veren firmalar ip havuzu sistemini kullanıyor. Senin bağlantın Türkiye içinde dolaşıp havuzun olduğu şehire gidiyor oradan yurtdışına çıkıyor. Türkiye içi dolaşımda 3-4 megabit hız kaybı ve ping farkı normal.

Speedtest.net sitesine bağlanınca sizi alakasız bir şehire yönlendiriyor ya işte bu havuz muhabbeti yüzünden.

Şuan bir tek Türknet'in Telekom havuzu yerine kendi havuzu var diye biliyorum. Oda her şehirde yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

şimdi bu zımpırtı firma açıklamada yaptı genel olarak. Bunların elinde istatistik yokmu? Kaç kullanıcı 24mbit altı ve kaçı üstü? Artan maliyetin nedir? 8mbit hattım var üstüne çıkmıyor. Niye 99mbit alan adamla aynı parayı ödicem? Alt yapımın düzelmesi için reisin bizim sokağa taşınması gerekiyor oda einstein tekrar dirilmesinin imkansız olduğu kadar bir gerçek,

mk mahallesinde haftalardır bi alt yapı çalışması var. siteden bakıyorum bulunduğunuz santralde çalışma var diyor.

Bi ara türksat geçmişti kapının önünden. Kanalizasyon kapakları bile var türksat diye. Adamları arıyorum alt yapı yok diyo. Btk bindiğin otobüsün tekerine üfüreyim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek

allah belalarını versin 2 aydır kullanıyorum sözde tarifem 16 mbps ama aldığım hız 4 5  bide utanmadan zam yapıyorlar bu hafta içnde iptal için başvurucam 

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

şimdi bu zımpırtı firma açıklamada yaptı genel olarak. Bunların elinde istatistik yokmu? Kaç kullanıcı 24mbit altı ve kaçı üstü? Artan maliyetin nedir? 8mbit hattım var üstüne çıkmıyor. Niye 99mbit alan adamla aynı parayı ödicem? Alt yapımın düzelmesi için reisin bizim sokağa taşınması gerekiyor oda einstein tekrar dirilmesinin imkansız olduğu kadar bir gerçek,

mk mahallesinde haftalardır bi alt yapı çalışması var. siteden bakıyorum bulunduğunuz santralde çalışma var diyor.

Bi ara türksat geçmişti kapının önünden. Kanalizasyon kapakları bile var türksat diye. Adamları arıyorum alt yapı yok diyo. Btk bindiğin otobüsün tekerine üfüreyim

bizim caddeye vodafone fiberi 2016da çekti fiber paketleri 2019da aktif oldu abi. belli olmuyor hizmetin başlangıcı :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

bizim caddeye vodafone fiberi 2016da çekti fiber paketleri 2019da aktif oldu abi. belli olmuyor hizmetin başlangıcı :D

haydaaa oldumu şimdi bu? Zaten şuan oturduğum evi ekim ayında satın aldım (9 yıl kredi ödicem) önceki oturduğum yerde fiber vardı. Kiradaydım. Hatta fiber direkt dairede sonlanıyordu. 50mbit hattım vardı. Kıymetini bilmemişim. Bu internet için yaptığım mücadeleyi m.vekili veya btk başkanı olmak için versem amacıma ulaşmıştım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

27 ay taahhütle 35 megabit hiz 96 liraya veriyor Telekom. En temizi direk altyapıya sahip olandan almak. En azından karşınızda muhatap var. Varsın 100 megabit yerine 35 megabit olsun.

Bu devirde taahhütlü kullanmak müşteri için daha avantajlı. Zira firma kafasına göre zam yapamıyor. 2 sene kafanız rahat. Türknet her sene 10 lira zam yapıyor.

mkyb tarafından 06/Haz/20 18:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    OCEANUS bunu yazdı

Yalin internete gecis talebi online islemlerde gorunuyor yayinlamislar.

Benim anlamadigim telefona 10 TL ekleyen firma yalin internete gecildiginde neden 10 TL degil de 3 TL kisiyor?

Çünkü biz gerizekalıyız, onlar çok akıllı😠

Bu arada netspeed nasıl? 

Bilgisi olan.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 46153 Toplam Mesaj: 139
türknet