folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turknet %21 Zam Yaptı.10 Ay Sabit Fiyat Teklifi.

Turknet %21 Zam Yaptı.10 Ay Sabit Fiyat Teklifi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

türktelekom alt yapısını kullandığımız için mecbur zam yapmak zorunda kaldık diyor turknet

ama eğer 10 aylık faturayı peşin ödersen 2023 hazirana kadar 140 liraya devam edersin diyor.

10x30=300

300 lira için ödeyelim mi ?

bitmek bilmeyen zamdan inanılmaz sıkılmaya başladım.

başka firmaya mı geçsek ? daha uygun bir firma yok bildiğim kadarıyla.

adamlar evin içine kadar fibe çektiler. beleşe en babasından modem gönderdiler.  

şimdide gaz pedalına yükleniyorlar zam zam diye.

ne yapsak etsek ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

https://www.netspeed.com.tr/kampanyalar/vdsl-tarifeler 

burası daha cazip şu an için ancak bunlar da zam yaparlar mı ? galiba tt portlara zam verdiği için turknet zamlanıyor 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Türk Telekom port ücretlerine zam yaptığı için muhtemelen tüm firmalar ufak tefek zam yapmak zorunda kalacak.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FEEL
    FEEL's avatar
    Erkek

Gigafiber kullanan kullanıcılara zam yapılmayacakmış

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Kullandığın bölgede Turknet'ten memnunsan aynı sağlayıcıyı kullanmanı tavsiye ederim. İki kere ISS değiştirdim hep başıma bir şeyler gedli. İnternetsiz kalıyorsun garip garip sorunlarla uğraşıyorsun. Bir de ucuz hiç bir şey yok artık. Ne ka ekmek o ka köfte.

Farklı bir tavsiye olarak, TBT Comnet yetkilisi gelir konuya yazar şimdi :) fakat yanlış hatırlamıyorsan CGN havuzundan dolayı bir kısıtlama vardı Comnet'te.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Ben de aynı başlığı açmak için geldim. Alternatif bakıyorum fakat sorun yaşamaktan acccayip derecede korkuyorum çünkü ağzım çok yandı bu ISS'lerden. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

@hypnot1c nin dediği gibi firma değiştirmek çok sıkıntılı bir durum.

zaten başka firmaya geçsem aynı telekom üstünden verecek hizmeti.

turknet en azından sağlam firma. 

türktelekom deseniz müşterileri ayakta mikiyor.

ben en iyisi 10 ay peşin ödeyeyim. 1 ay kafamdan çıksın bu durum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

türktelekom alt yapısını kullandığımız için mecbur zam yapmak zorunda kaldık diyor turknet

ama eğer 10 aylık faturayı peşin ödersen 2023 hazirana kadar 140 liraya devam edersin diyor.

10x30=300

300 lira için ödeyelim mi ?

bitmek bilmeyen zamdan inanılmaz sıkılmaya başladım.

başka firmaya mı geçsek ? daha uygun bir firma yok bildiğim kadarıyla.

adamlar evin içine kadar fibe çektiler. beleşe en babasından modem gönderdiler.  

şimdide gaz pedalına yükleniyorlar zam zam diye.

ne yapsak etsek ?

Türknet arayıpta şunu yaptık bunu yaptık konumunda bugüne kadar beni hiç aramadı.. 3yıldan fazladır kullanıyorum.

10ay peşin ödeme filanda duymadım adamlarda taahhüt diye bi olay yok zaten tercih edilme sebeplerinden biri.

Bulunduğun bölgeden dolayı olabilir ama bana dolandırıcılık gibi de geldi.

Bi mail at istersen arayan numarayı ve durumu..

Sıkıntı olmasın.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Türknet arayıpta şunu yaptık bunu yaptık konumunda bugüne kadar beni hiç aramadı.. 3yıldan fazladır kullanıyorum.

10ay peşin ödeme filanda duymadım adamlarda taahhüt diye bi olay yok zaten tercih edilme sebeplerinden biri.

Bulunduğun bölgeden dolayı olabilir ama bana dolandırıcılık gibi de geldi.

Bi mail at istersen arayan numarayı ve durumu..

Sıkıntı olmasın.

hayır hocam türktelekomun altyapısı ile hizmet verdiği abonelere mecbur zam yapıyorlar.

türknet hem sms attı hem mail attı. 

muhtemelen turknetin kendi altyapısını kullandığın için böyle bir bildirim almadın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zaten port ücretlerine gelen zammı yansıttı tüm firmalar. Bu zam dolardan dolayı. Tüm ekipmanlar dolar ile alınıyor, yurtdışı çıkışları dolarla vs.

Senelik ödeme muhabbeti iyi oldu aslında millet komşusuyla ortak öder 1 sene rahat eder. Öbür türlü her ay komşudan para istemek zorunda oluyorlardı. Forumlarda görüyorum komşuyla ortak kullanan sayısı artmaya başladı. 

mkyb tarafından 20/Tem/22 12:52 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

https://www.netspeed.com.tr/kampanyalar/vdsl-tarifeler 

burası daha cazip şu an için ancak bunlar da zam yaparlar mı ? galiba tt portlara zam verdiği için turknet zamlanıyor 

Hocam 75mbit'e kadar sınırsız 89 liraya kullandığım tarifeyı 134 lira yaptılar bende bıraktım. Zam yaptılar zaten gelecek olan zamlarıda yansıtıcaklar.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
Toplam Hit: 5700 Toplam Mesaj: 81
zam turknet