folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turknet %21 Zam Yaptı.10 Ay Sabit Fiyat Teklifi.

Turknet %21 Zam Yaptı.10 Ay Sabit Fiyat Teklifi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ben sabit ip kullanıyorum + ev telefonum var 20 lira fazla ödüyorum ben

180 liraya denk geliyor. babadan oğula nesil heralde bunlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bitmek bilmeyen zam değil yanlış söylemişsin.

Bitmek bilmeyen cehalet demeliydin.

KNOWLEDGE IS POWER!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Türk Telekom port zammını yansıttılar zaten. Son zamanlarda taahüt yok ayağıyla iyice yolmaya başladılar. ufaktan farklı fşirmalara geçme vakti geldi.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jitemci
    Jitemci's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

türktelekom alt yapısını kullandığımız için mecbur zam yapmak zorunda kaldık diyor turknet

ama eğer 10 aylık faturayı peşin ödersen 2023 hazirana kadar 140 liraya devam edersin diyor.

10x30=300

300 lira için ödeyelim mi ?

bitmek bilmeyen zamdan inanılmaz sıkılmaya başladım.

başka firmaya mı geçsek ? daha uygun bir firma yok bildiğim kadarıyla.

adamlar evin içine kadar fibe çektiler. beleşe en babasından modem gönderdiler.  

şimdide gaz pedalına yükleniyorlar zam zam diye.

ne yapsak etsek ?

Ben soruna kısa bir yanıt vereyim mi? Şu anın 300 lirası 10 ay sonrasının 300 lirasından daha değerli. Hatta şu anın 30 lirası önümüzdeki ayın 30 lirasından bile daha değerli olabilir o yüzden peşin ödemek, aptallıktır.

orospu çocuğu 1 -> kuytul bana küfür edip banlanmayan orospu evladı https://www.tahribat.com/forum/deva-partisi-hakkinda-253735/4#msg3286862 orospu çocuğu 2 -> GoQaN konuyla alakası olmadığı ve ona bir şey demediğim halde bana küfürler yağdırıp it diye söze giren bir yavşak https://www.tahribat.com/forum/deva-partisi-hakkinda-253735/5#msg3286923 sonuç Tüm bu yaşananların sonucunda konuyu doğru düzgün okumayıp cezayı tek taraflı kesen, bana önce sövüldüğü halde tek suçlu beni gören orospu evladı modlar. Kolay gelsin. sitenizi götünüze sokun. orospu çocuğu dolmuş burası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

asıl sorun her zaman tüketici eziliyor türkiyede.

uğraştığımız şeylere bak amk.

çocukluğu ve yaşlılığı hesaplamasak yaşayacağımız max güzel hayat 40 yıl.

bunun 20 yılını ümmetçi zihniyetindekiler yüzünden boşa gitti.

20 yılımı da hayatta kalmayı düşünerek geçireceğim sanırım.

avrupa gençleri hayatın, zevkin, mutluluğun, kalitenin, huzurun gözüne vururken bizim insanlarımızın eriyen hayatları beni çok üzüyor.

avrupanın sıradan insanları macbook ile kendi yarattığı kültürleri içerisinde mekanlarda kahve yudumlayıp muhabbet ederken

bizim gençlerimizin aileleri çocuğuna laptop alacam diye celeron işlemcili cihaza 5k verip çocukları için çabalıyor.

gençler ise kötü ekonomi kötü aile şartları cehalet içinde yaşam savaşı veriyor.

gençlerimiz iğrenç dincilik kültürü baskısı altında piskolojik tramvalarla büyüyor.

koca bir nesil denize dökülen yağmur taneleri gibi eriyip gidiyor.

yabancılar hayatta herşeyi gırgır şamatale yaşarken bizim insanlarımız sosyal medayada bile baskılara lafları kafaya takıyor.

ülkemizin %70 i birşey alıp satarken birilerini dolandırmada uzmanlaşmış.

öyleki dolandırılmaya bile alışmış bir millet olduk.

avrupada bankalar tüketiciye it gibi yalvarırken bizim bankalarımız insanlarımızı çatır çatır yiyor.

eskiden sadece birkaç kişinin yaptığı çöpten birşeyler toplayıp satma işini şimdi fakir aileler görüyorum hava kararınca çöpleri kurcalayıp birşeyler satarmıyım kazanırmıyım diye.

50 cc lik sikindirik motoru 25 milayara almaya çalışan araçsız insanlar, bisikletle çocuğunu hastaneye götürmeye çalışan aileler, tuşlu telefona geri dönen öğrenci velileri.

her kim ülkeyi bu hale gelmesine azıcık ta olsa sebep olduysa üstünden belediye dozeri ile geçeyim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bugün bana da mail geldi zam ile ilgili, hemen turkcellin sitesini kurcaladım, altyapı sorgulaması yaptıklarında 10 gbit e kadar bağlantı verebiliriz dediler, dedim o kadar gerek yok :)

500 mbit fiber aboneliğine başvurdum, 12 ay boyunca sabit aylık 199 TL, kurulum, wifi 6 modem kirası hepsi içinde. Kapatmak istediğiniz zaman modemi iade etmeniz gerekiyor.

turknette 75 mbit bağlantıya 170 lira vermektense 200 lira verip 6-7 kat daha fazla hız alırım diye düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Ben ekim kasım gibi almıştım turknet bir modem vermişlerdi. Şimdi iptal etsek bu modemi napacaz faturaya mı yansıtacaklar modem parasını 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok tepki alınca geri vites yaptılar. Eski abonelerin peşin ödeme yapmasına gerek kalmadı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

ben netgalaksi'ye basvuru yaptim 100mbit. en azindan musteri hizmetleri var. santral evimin dibinde zaten, en fazla ne fark edebilir ki. portlari ortak tt'den.

direkt aktarim evragini doldurup gonderdigimde 2 is gununde, internet kesilmeden aktarim saglanacak.

ayd tarafından 21/Tem/22 01:12 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bugün bana da mail geldi zam ile ilgili, hemen turkcellin sitesini kurcaladım, altyapı sorgulaması yaptıklarında 10 gbit e kadar bağlantı verebiliriz dediler, dedim o kadar gerek yok :)

500 mbit fiber aboneliğine başvurdum, 12 ay boyunca sabit aylık 199 TL, kurulum, wifi 6 modem kirası hepsi içinde. Kapatmak istediğiniz zaman modemi iade etmeniz gerekiyor.

turknette 75 mbit bağlantıya 170 lira vermektense 200 lira verip 6-7 kat daha fazla hız alırım diye düşünüyorum.

hocam turknet gigabit kendi fiberi olan yerlerde çok hızlı ve ucuz zaten

sıkıntı telekom altyapısı olan yerlerde

PanxeR tarafından 21/Tem/22 01:35 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5726 Toplam Mesaj: 81
zam turknet