folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turknet %21 Zam Yaptı.10 Ay Sabit Fiyat Teklifi.

Turknet %21 Zam Yaptı.10 Ay Sabit Fiyat Teklifi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

9 ayda 2 zam. 99 tl ile başladık 180 liraya çıktı. 
    yok öyle yağma.
    Türk telekoma geçiyorum 24 ay taahhütle. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Bende değiştirmek istiyorum, bu netspeedte ev telefonu hattı kalabiliyor mu bilgisi olan var mı? Türknet yerine başka ne önerirsiniz?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Türk.net le ilişiği sonlandırdım ben mart ayı gibiydi galiba , açıkçası çok fazla zam yapmaya başladı. Sadece ekonomi -  telekom port ücreti bilmem ne değil bu abi ya gotleri kalktı aq bayağı bir ivmelenmisler idi son vakitler 

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Comnet ve gibir netin 100 mgb paketleri ideal gibi duruyor. Var mı farklı fikri olan, kullanan?

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet dolar aynı kalacak sanıp kendi fiber altyapısını kurmak istedi ama hata yaptı. Dolar fırlayınca bunun acısını kullanıcıdan çıkarıyorlar.

Hattı desteklemediği için 16 mbps kullanan adam ile 1 gbps internet kullanan adam aynı parayı ödüyor. Bu mantıklı ve adil mi ? Hiç kendi altyapısını kullanıyor ondan ucuz diye gelmeyin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türknet dolar aynı kalacak sanıp kendi fiber altyapısını kurmak istedi ama hata yaptı. Dolar fırlayınca bunun acısını kullanıcıdan çıkarıyorlar.

Hattı desteklemediği için 16 mbps kullanan adam ile 1 gbps internet kullanan adam aynı parayı ödüyor. Bu mantıklı ve adil mi ? Hiç kendi altyapısını kullanıyor ondan ucuz diye gelmeyin. 

Türknetin savunulacak tarafı kalmadı. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı

hocam superonline speedtest sonuçlarını yanıltıyor iperf ile test yapabilir misin

bahsettiğini bilmiyorum hocam, link atarsan bakayım?

homebrew ile speedtest-cli kurdum ve terminal üzerinden test ettim, sonuçlar şu şekilde.

200 liraya bu hız, 12 ay sabit fiyat, bence gayet iyi bugünün şartlarında.

LynXMaSTeR tarafından 23/Tem/22 03:00 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Vodafone

Eğer hattınız 100 mbps destekliyor ise aşağıda taahhütlü tarife iyi gibi.Ayrıca ilk 6 ay vodafone pay ile faturayı öderseniz ödediğinizin yarısını geri alıyorsunuz. İlk 6 ay 40 liraya geliyor, kurulum ücreti yok ve 2 sene zam yok.  

Evde 100
    İlk 6 ay 81, sonraki 18 ay 162
    100 Mbps
    Benim şuan bulunduğum konumda türk telekom en fazla 50mbps gösteriyor. Türknette 33 alıyordum. Türknet i iptal ettim ve Direkt 50 lik vodafone pakete başvurdum
    Kurulum ekibi geldi kurulumu yaptı, hat değerini ölçtü 33 aldı o da. Düşük hız olarak kayıt girdi.bu şekilde jayıt açıyorum ben dedi paketinizi 50 den 35 liğe çekin boşa para ödemeyin dedi.

Şöyle bir hesap yapınca çok ucuza denk geliyor ve zam yok. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türknetin savunulacak tarafı kalmadı. 

Ben sırf bu yüzden ayrıldım a.k firması 13 mbit veriyor (bölgede başka yok zaen en fazla 16 ) e devletten iptal ettirdim iptal yapmadılar bir türlü arama yaptılar nedne iptal ediyorsunuz diye fiyatınız çok yüksek dedim indirim verelim 20 tl dediler kabul etmedim etseydim gene geçireceklerdi. Şimdi mileni geçtim 12 ay tahhütlü 90 tl bi tanesi bedava getirdm :) kısacası türknet artık adsl tarafında çok üye kayıp edecek.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Comnet firmasına geçtim. İslemleri hızlı oluyor.

turknet şımardı artık. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 5728 Toplam Mesaj: 81
zam turknet