folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turknet %21 Zam Yaptı.10 Ay Sabit Fiyat Teklifi.

Turknet %21 Zam Yaptı.10 Ay Sabit Fiyat Teklifi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

türktelekom alt yapısını kullandığımız için mecbur zam yapmak zorunda kaldık diyor turknet

ama eğer 10 aylık faturayı peşin ödersen 2023 hazirana kadar 140 liraya devam edersin diyor.

10x30=300

300 lira için ödeyelim mi ?

bitmek bilmeyen zamdan inanılmaz sıkılmaya başladım.

başka firmaya mı geçsek ? daha uygun bir firma yok bildiğim kadarıyla.

adamlar evin içine kadar fibe çektiler. beleşe en babasından modem gönderdiler.  

şimdide gaz pedalına yükleniyorlar zam zam diye.

ne yapsak etsek ?

Türknet arayıpta şunu yaptık bunu yaptık konumunda bugüne kadar beni hiç aramadı.. 3yıldan fazladır kullanıyorum.

10ay peşin ödeme filanda duymadım adamlarda taahhüt diye bi olay yok zaten tercih edilme sebeplerinden biri.

Bulunduğun bölgeden dolayı olabilir ama bana dolandırıcılık gibi de geldi.

Bi mail at istersen arayan numarayı ve durumu..

Sıkıntı olmasın.

Taahhüt olmaması artık tercih edilme sebebi olmaz sanırım. TL bu hızla değer kaybetmeye devam edecek gibi görünüyor. Toparlanması en iyi ihtimalle 4-5 seneyi bulur. Şu an 36 ay tahhütlü paket olsa 1 saniye düşünmeden basarım taahhüdü. 2 yıla kalmadan ödeyeceğim aylık ücret sakız parası olacak çünkü

Titanyumun gücü adına!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hep diyorum işte geçmişte enflasyon normalken taahhüt müşterinin zararına firmanın yararınaydı şuan tam tersi oldu. 2 senelik fiyat taahhüdü şuan en iyisi.

Gerçi firmalar onun çakallığını bulmuş. İlk sene atıyorum 20 lira ikinci sene 30 lira diyorlar. Böylece enflasyondan koruyorlar kendilerini. Ama her türlü 2 senede para eriyeceği için şuan taahhüt bizden yana. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Türknet arayıpta şunu yaptık bunu yaptık konumunda bugüne kadar beni hiç aramadı.. 3yıldan fazladır kullanıyorum.

10ay peşin ödeme filanda duymadım adamlarda taahhüt diye bi olay yok zaten tercih edilme sebeplerinden biri.

Sıkıntı olmasın.

hayır hocam türktelekomun altyapısı ile hizmet verdiği abonelere mecbur zam yapıyorlar.

türknet hem sms attı hem mail attı. 

muhtemelen turknetin kendi altyapısını kullandığın için böyle bir bildirim almadın.

Banada mail ya SMS gelmedi. Fakat Turknet kullanıcı paneline girdiğimde hemen kampanyayı önerdi. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bende bu sebeple basayım 1400 lirayı 10 ay kafam rahat olsun diyorum.

çünkü seçim ıvır zıvır 250 lira olur bu fatura. üçbeş kuruşunda değilim. amaç bu büyüyen kar topunu durdurmak.

zalimadam tarafından 20/Tem/22 13:51 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Türknet artık o kadar da sevimli değil. Netgalaksiye ilk girdim 6 ay sabit fiyat verdiler 2 kat hız verdiler geçen ay bitiyordu aradım o kampanyayı 6 ay daha uzattık dediler sessiz sedasız. Millet zammı sessiz yapar bunlar indirimi hiç de peşin ödeme olayı filan da olmadı hatta ayıptır söylemesi 1 2 ayın faturaları da 1 ay sonra faizsiz ödedim. @aylmz ye de netgalaksiye beni geçirdiği için teşekkür ediyorum 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

zam gelecek diye nisanda tahhüt yeniledim ttnetden

50 mbit

132 tl 2024 yılına kadar zaten hat 50 destekliyor yani 1000 alsamda yine 50 gelecek onun için kasmaya gerek yok

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

türktelekom alt yapısını kullandığımız için mecbur zam yapmak zorunda kaldık diyor turknet

ama eğer 10 aylık faturayı peşin ödersen 2023 hazirana kadar 140 liraya devam edersin diyor.

10x30=300

300 lira için ödeyelim mi ?

bitmek bilmeyen zamdan inanılmaz sıkılmaya başladım.

başka firmaya mı geçsek ? daha uygun bir firma yok bildiğim kadarıyla.

adamlar evin içine kadar fibe çektiler. beleşe en babasından modem gönderdiler.  

şimdide gaz pedalına yükleniyorlar zam zam diye.

ne yapsak etsek ?

Sıkıntı olmasın.

Sözümü geri aldım hocam :)

Msj şimdi geldi bana da..

Dolandırıcılıktan hala şüpheliyim ama türknet tarafından değil.. malum zat tarafından..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

A.a koyayım bıktım ırzını siktiklerimden 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Götüne güvenmiyorsan sabit fiyat garantisi vermeyeceksin. Hakem heyetinden bişey çıkar mı acaba. İbneler. 

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Amk komsuyla da ortak kullanilmiyor ki internet, eskisi gibi değil dijital dunya.

Komsu bi yere bi siyasi yorum hakaret yapsa şak içerdeyiz.

Yine de 169 cok arkadaslar. Parasinda degilim 500 olsa yine mecbur kullanicaz konu orantısızlik yani. 

Benim dogalgaz( kışın degil )  su ve cep telefonu toplami 169 gelmiyor.

Bu 169 liranin kac lirasi devlete gidiyordur ve son zamanlarda devlet kendi oranında bir artışa gitmis midir ?

Para lazim sonucta kim odeyecek sandiniz kkm faizlerini.

Bence sorulmasi gereken soru bu.

tabi lan
Toplam Hit: 5732 Toplam Mesaj: 81
zam turknet