Türküm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Şimdi ben faşist mi oldum müridler?

genel ahlak ve dini yönden değerlendirirseniz gerçekten ben faşist mi oldum Türkiye'de Türküm dediğim için. 

heryerde kürtçüler ermeniciler amerikancılar arapçılar rumcular liberaller ileri demokratlar hepsi ağız birliği yapmış Türk kelimesinden dahi rahatsız oluyorlar öyle bir yoğun bombardıman var ki kafasını hafif kaldırıp kim lan bunlar diye bakacak olsa çat! bir yafta bir kumpas bir düzenle alaşağı ediliyor.

Nasıl bir psikolojik savaş veriliyor çok bunalıyorum artık tv izlemiyor haber okumuyorum her tarafta kula kul olmuşların yüzleri satılmış kalemlerin yazıları. Noluyor bize. Geleceğe umutla bakan var mı aranızda? neyle motive oluyorsunuz? değil geleceği gözümü kapatıp 2 3 yıl sonrasını bir hayal ediyorum diyorum pat mavi ekran...

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Geleceğe umutla bakan var mı aranızda?

yok 

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

o türkmüş bu kürtmüş umrumda degil saldım çayıra mevlam kayıra stayla takılıyorum yarına bakmıyorum gelirsede .kime gelmezsede .kime diyorum

Edit:yaşasın halkların kardeşliği

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaSuM_SeRSeRi
    MaSuM_SeRSeRi's avatar
    Erkek

herşeye ve herkese rağmen ne mutlu türküm diyene senin ermenici kürtcü bilmem ne dediklerinin namusunu şu an türk askeri türk polisi koruyor bu güzel devlet olmasa aynen ıraktaki gibi anaları bacıları amerikan askerlerinden hamile kalır onun için herkes bu vatanın kıymetini bilmeli...

TÜRKMÜSÜN GÖSTER ÜRKSÜN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

istemeye istemeye Nitrous a katılıyorum. malesef... insanların kendilerinden geçmişler pek çoğu ne yapacağını bilmiyor.. Çoğumuzun derdi eve gidip gerine gerine yatsak... sabahlara kadar alem yapsak vs vs olmuş...

sonrada 3 kuruş için kendini bir kısım emperyalistlere miktiren 4 tane eli kalem tutan lavuk çıkmış başımıza aydın yazar kesilmiş. pek çoğuda bunları ayıla bayıla okur olmuş... 

Bu milletin o kadar derdi yok halen tvlerde neler izleniyor neler oluyor. daha konuşmak istemiyorum sayacağım ama bana yakışmaz.

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ciddi konuda geyik yapmayin, kufurlesmeyin.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

ciddi konuda geyik yapmayin, kufurlesmeyin.

-----------------------------

kusura bakmayın hocam tahrik vardı.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Lenin ekim devrimini gerçekleştirmeden önce Rus etnik kimliğinden olanların Rus'um demesini faşistlik olarak nitelendirmişti. Burdaki amaç işçi sınıfı yaratıp millet kavramını ortadan kaldırmaktı örnek verirsek. Ama bu günkü emperyal sistemde amaç bu değil hedef ülkedeki bütün etnik/mezhep farklıkları ön plana atıp ana unsurdan bağımsız hale getirerek kendi şekillendireceği bir terimle yeni bir oluşum yaratmak. Türkiye ayağında bu milletin adı büyük ihtimal Osmanlı olacak. (gerçi Osmanlıya can kurbanda burdaki ayrı birşey). Eğer aksini ispat edersen bu dünya düzeninde evet faşistsin, ırkçısın.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekuna
    tekuna's avatar
    Erkek

Atatürk diyor ki:
    “Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır.  O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir.”

Türk Genci; Devrimlerin ve Cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

İstenilende budur. Bakın eğer Türkiye de olanları merak ediyor ve sonunda ne olacağını getirilmek istenilen noktayı arıyorsanız Yugoslavya bölünüş sürecini araştırın okuyun. Kütüphane belgesel yazar gazeteci vs. çok geniş bilgilere ulaşacaksınız. Ortak noktası ne biliyormusunuz.

AB

ABD

Soros

NED

Batı güdümünde sivil toplum kuruluşlar

vs..

Leyla Zana lar, apolar, 1 gecede geçen yasalar, ayrı dilde tv kanalları, etnik çarpışmalar vs.... Ordu aşağılama, ordu lav etmeye çalışma, aydınları içeri alma.....

Ortadoğuda ki hareketlenmeleri özgürlük hareketi diye nitelendirenlerin altında arayın bugun olanları.. Yarın çok karanlık arkadaşlar. İyi okumalı iyi öğrenmeliyiz.

Biz Türk'üz. Atatürk bu ülkeyi ırkına göre kurmadı. Söylevlerinde hiçbir zaman kafatasçılık yotkur. Kendisi zaten bu topraklarda binlerce yıldır herkes birbirine karıştığından da bahsetti. bu çıkıp saf kürdüz ayaklarına yatanlar dna testi yaptırsalar neler çıkar kimbilir. Öyle bir coğrafyada yaşıyoruz ki binlerce yıllık evrimimiz ortaya şahane birşey çıkardı ve bu mğkemmel coğrafyamızda birleşince bu pis tuzakların hedefi olduk. Olay budur.

Faşizm falan yoktur ortada dönen oyunlar vardır. Bu yıl çok kötü şeyler yapmaya çalışacaklar inş milletimiz altından kalkacak oyuna gelmeyecek.

O yüzden diyorum ki Ne Mutlu TÜRKÜM diyene Ne Mutlu Atatürk ü sevebilene anlayabilene...... Vala aile icabı çok memleket gezdim doğusunada gittim bunu gururla söyleyen Hakkari lide gördüm. Herşey haberlerde izlendiği gibi değil. Küçük bir mahalle kavgasını bile tüm şehirde kaos varmış gibi gösterilmesine çok şahit oldum ben.

"bea"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ırkçılık yapma :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 8664 Toplam Mesaj: 76