Ufo Aydın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

La essahdan ufo gören varmı ?

Haberlerde gördüm aydında en net foto çekilmiş de şöyle bi google amcayla geziniyim dedim de çöplükden başka bişey yok ...

Belki şeyhim rabita ya geçerde bizlere doğru bilgi verir :) 

Neyse siz nediyonuz mürid yoldaşlarım gardaşlarım

Şurayıda bi okuyun :)

http://siriusufo.org/gittikce-yaklasiyorlar/

1b

Türkiyeden%20son%20UFO%20görüntüleri...

aydındaki görüntü bu merak eden arkadaşlar

yan cizdim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Yalan dolan Hepsi hacı 146 ile internete bağlandığım dönemlerde ne kadar UFO videosu varsa indirip inceledim ve kanaat getirdimki Hepsi fiss,ha dünya dışı varlıklar var midir vardir büyük ihtimal ama gozumle görmeden inanmam ben

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

işin içinde siriusufo olunca insanın inanası gelmiyor :) adamların ömrü sürekli böyle resimler bulmakla geçiyor.. her hangi bir kanıt yok net olarak.. sürekli o öyle dedi bu bunu gördüyle iş yürütüyorlar.. dünya dışı varlıklar olabilir elbette ama yıllardır bu bitmeyen ufo geyiği de ayrı bi şey.. ha geldi ha gelecekler.. sürekli görüyor bir kişi bu adamlar da bi gelmediler..

1950 li yıllardan beri uzay a belirli formatta kodlar yollanıyor ama henüz bir cevap alınamadı.. uzaylılar o kadar gelişmiş varlık olsaydı en azından bir cevap verirlerdi bu mesajlara.. ama ne iş ise sadece belirli kişilere görünüyorlar kayboluyorlar ve yıllardır da net bir kanıt sunulmadı.. oyun oynuyorlar sanki işleri güçleri yok.

birilerinin de sığınması, devlet biliyor, nasa biliyor ama halka açıklamaya korkuyorlar, çünkü panik havası v.s. he biz de yedik..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Hocam aydın değil orası . Geçenlerde aynı resmi görmüştüm izmir yazıyordu hatta 1 savaş helikopterinin yanından geçerken felan yazıyordu birde uçakk f-5 değil f-4 olucaktı sanırım .

Uzaylılar teee anasının körüğünden gelmişler ama tüh gizlenme teknolojilerii yok.

inanmıyorum bu tür haberlere.

Ha bana göre uzaylı var mı bence olabilir .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Yerden fotoğraf çekince gökteki kuşun anatomisini çıkarabilecek potansiyele sahip telefonlar varken nedense ufo görselleri hep patates ile çekilmiş halde yayınlanıyorlar. Youtube'da aynı şekilde yok melek indi, yok ışık huzmesi göründü videoları da aynı şekilde. Kayıt yapılabilen bu kadar kaliteli cihazlar varken şöyle esaslı bir mucize, ufo görseli yayınlansa da heyecalansak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

yaşama elverişli olduğu düşünülen en yakın gök cismine olan uzaklığımız ışık hızıyla 20 sene.

he amk o mesafeleri daire şeklindeki jet motoruyla gelecekler :D

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bunu gören ufo zannediyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı

yaşama elverişli olduğu düşünülen en yakın gök cismine olan uzaklığımız ışık hızıyla 20 sene.

he amk o mesafeleri daire şeklindeki jet motoruyla gelecekler :D

olm yayan yürürsen 20 sene :P portal denen bişey var, burdan deliyon uzayı, başka yerden pırtlıyon :D

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

var bizim mahallede yaşayan gece konduda kalıolar

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bi de burda doom nickli bi arkadaş vardı, iki de bir konu açıp ha bugün ha yarın geliyorlar diyordu bi de elçileri vardı bi halt olmadı neymiş insanoğlu yeterli evrime erişmemiş yok şöyle olmuş böyle olmuş.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 8530 Toplam Mesaj: 78