Ufo Aydın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Elleh

Yok olm ufo falan. Olsa ben kesin bilirdim. Valla bak.

Asil olmayan sensin biliyomusun ? Bende senin gibi insanların insan olduğuna inanmıyorum çünkü sen insan olsaydın bende bunu yazdıklarından bilirdim.

Önce kelimeleri toparlayıp cümle kurmayı öğren. Sonra bir maruzatın varsa ilgileniriz hep birlikte.

Sende Allah yazmayı öğren kendine saygın yoksa inançlı insanlara saygılı ol. şatafatlı cümleler kurarak kendini birşey sanan fakat yerlerde surunen egonu kendi düşük benliğine sakla.

kendini çok elit hissediyorsun ya hani allah ı yanlış yazanları uyarayım dinsizlere laf sokayım falan, saygıdan bahsediyorsan konuya girip sınav için yaratıldık inancımızla buna uygun yaşamalıyız falan diyebiliyorsan saygısızın kralı sensin düşüncülerini dikta etmeye çalışan ben biliyorum herşeyi kafasındaki adamdan başka birşey değilsin, milletin uzaylılar hakkında konuştuğu konuya girip sınav için yaratıldık demek nedir anasını satayım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

kimse bana dünyaya gelirken sormadı bak seni sınayacaz ona göre diye,en azından bi sorulur dimi bakalım ben sınanmak istiyo muyum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Elleh

Asil olmayan sensin biliyomusun ? Bende senin gibi insanların insan olduğuna inanmıyorum çünkü sen insan olsaydın bende bunu yazdıklarından bilirdim.

Önce kelimeleri toparlayıp cümle kurmayı öğren. Sonra bir maruzatın varsa ilgileniriz hep birlikte.

Sende Allah yazmayı öğren kendine saygın yoksa inançlı insanlara saygılı ol. şatafatlı cümleler kurarak kendini birşey sanan fakat yerlerde surunen egonu kendi düşük benliğine sakla.

kendini çok elit hissediyorsun ya hani allah ı yanlış yazanları uyarayım dinsizlere laf sokayım falan, saygıdan bahsediyorsan konuya girip sınav için yaratıldık inancımızla buna uygun yaşamalıyız falan diyebiliyorsan saygısızın kralı sensin düşüncülerini dikta etmeye çalışan ben biliyorum herşeyi kafasındaki adamdan başka birşey değilsin, milletin uzaylılar hakkında konuştuğu konuya girip sınav için yaratıldık demek nedir anasını satayım

Senin o içi bos kafanda belki de tesadüfen varolduğuna inandığın evren benim kalbimde ve beynimde yüce Allah tarafından yaratıldi bunu önce bil istedim. Ayrıca hangi konuya hangi yaklaşımla yazacağımada sen karışma bir zahmet ve kendimi elit felan da hissetmiyorum kişi neyse karşısındakini de öyle bilirmiş bunu da unutma. Son olarak benim için en önemli şey olan yüce Yaradan hakkında saçma sapan konuşan ve suursuzca davranan hic kimseye bende saygı namına hic birşey olamaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Elleh

Ego, Freud'un psikoloji modelinde teorik bir katmandır. Teorik bir katman "kendini bir şey sanamaz". Ha! Ben kendimi bir şey sanabilirim, yani senin göndermene uyarsak; egom yüksek olabilir. Lakin, egom aslında düşükken onu yüksek sanamam. Egom ya yüksektir, ya da düşük.

Benlik, ego ile eş anlamlı olarak kullanılıyor.

Yani bana; kendini bir şey sanan ancak yerlerde sürünen egomu, kendi düşük egoma saklamam gerektiğini söylüyorsun.

Tebrikler! Bir kaç haftadır gördüğüm en saçma şeyi yazdın. Bu yüzden sana bir "apobos" hediye ediyorum. Sağa sola su sıkarsın.

aqua-balls-2-alkc4b1c59flarla-yac59fc4b1yorum.png%20%28165×167%29

krypt tarafından 27/Eyl/14 03:01 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Uzaylılar 20. yüzyılda geldi ama İlluminatinin etkisi altına girdiler o yüzden saklanıyorlar, illüminaticilerden korkuyorlar veyahut aralarında özel bir anlaşma var. Salusa da bu yüzden suikasta uğradı zaten illimünatiye yanlış yaptı. Şimdi bütün dünya galaktik federasyonun olaya mdahale etmesini bekliyor ama illüminati'nin orada da lobisi olduğu düşünülüyor. Bu arada vatikan'ın cesur bir hamle yapıp elindeki ufo belgerini açıklaması bekleniyor ama papaya açıklamaması yönünde baskılar artıyor. Vatikandaki en son bu tip girişimde italya ekonomik krize sokulmuş ve italyanın baskısıyla papa geri adım atmak zorunda kalmıştı.

enjoy i'm vaccinated
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

kimse bana dünyaya gelirken sormadı bak seni sınayacaz ona göre diye,en azından bi sorulur dimi bakalım ben sınanmak istiyo muyum :)

Bunu annen ve babana sor beni niçin yaptınız diye onlarda istediğin cevabi vermezse bu saçma sapan şey yüzünden hic bir araştırma yapmadan ve düz bir mantıkla inanma maya devam et o halde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Kitap tavsiyesi istenen başlıklar vardı, burada bu konuya ve daha da fazlasına değinen bir kitap tavsiye edeyim.

enjoy i'm vaccinated
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Şunu da ekleyeyim de ne konuştuğunu bilen birisi gelip eleştirmesin.

Yüksek ego ve egoistlik farklı şeyler. Senin dediğin şekilde "kendini bir şey sanmak" egoistlikle bağdaştırılabilir. Yüksek egoya sahip olmak ise tamamen farklı bir şeydir.

Hadi yine iyisin bak üç beş şey öğrendin lan.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

bizi leylekler getirmedi mi ya yanlış mı biliyodum yıllardır leyleklere mi sorayım anama baba mı :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    DeepInside bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Elleh

Senin o içi bos kafanda belki de tesadüfen varolduğuna inandığın evren benim kalbimde ve beynimde yüce Allah tarafından yaratıldi bunu önce bil istedim. Ayrıca hangi konuya hangi yaklaşımla yazacağımada sen karışma bir zahmet ve kendimi elit felan da hissetmiyorum kişi neyse karşısındakini de öyle bilirmiş bunu da unutma. Son olarak benim için en önemli şey olan yüce Yaradan hakkında saçma sapan konuşan ve suursuzca davranan hic kimseye bende saygı namına hic birşey olamaz.

dünyada binlerce din var binlerce evren oluşum teorisi var ve ben sadece birini kabul etmediğim için senin gözünde boş kafalı oluyorum, sen binlerce teoriyi binlerce inancı yoksayıp sadece bir tanesine bağlandığın için çok dolu bir kafaya sahip oluyorsun ilginç

Toplam Hit: 8587 Toplam Mesaj: 78