Ufo Aydın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

insan oglu nerden geldigini birgun hatirlayacak elbet, iste ozaman yabancilik cekmeyecek.

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı

insan oglu nerden geldigini birgun hatirlayacak elbet, iste ozaman yabancilik cekmeyecek.

Eğer iman ve Allah itikati yoksa pek yabancılık çekecek güzel kardeşim hemde vahim bir yabancılık olucak bu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Eğer iman ve Allah itikati yoksa pek yabancılık çekecek güzel kardeşim hemde vahim bir yabancılık olucak bu.

Hatirladiklarinda Allaha binlerce kere sukredecekler. 

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Elleh

Yok olm ufo falan. Olsa ben kesin bilirdim. Valla bak.

krypt tarafından 27/Eyl/14 02:22 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Elleh

Asil olmayan sensin biliyomusun ? Bende senin gibi insanların insan olduğuna inanmıyorum çünkü sen insan olsaydın bende bunu yazdıklarından bilirdim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Elleh

Asil olmayan sensin biliyomusun ? Bende senin gibi insanların insan olduğuna inanmıyorum çünkü sen insan olsaydın bende bunu yazdıklarından bilirdim.

Önce kelimeleri toparlayıp cümle kurmayı öğren. Sonra bir maruzatın varsa ilgileniriz hep birlikte.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Hatirladiklarinda Allaha binlerce kere sukredecekler. 

Güzel kardeşim bilim kurgu filmlerindeki gibi hayal ürünleriyle kendini ve kendimizi kandirmamiza gerek yok! Bu hayata sinanmak için gonderildik ve bu bilinçle inançlı bir şekilde yasamaliyiz... Dünya hayati içinde cenneti yasayacakmisiz gibi bir olgu varyasyonu yaratmaya çalışman çok abes ve saçma.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Elleh

ne alaka amına koyim amca oğlun uzaylı mı niye uzaylılara laf gelince gerildin bu kadar

biz 3 kuruşluk teknolojiyle götümüz çıkıyor aya maya gidelim bakalım hayat var mı diye heriflerde teknoloji olacakta gelip demeyecekler bakın biz buradayız diye

tamam hepimizin hoşuna gidiyor bilimkurgu hepimiz doctor who telefon kulübesinde gezsin istiyoruz ama yok işte

bide şey var koca evren sadece bizim için mi var .s.s !!111!!!

yahu evrenin var olması için canlıya ihtiyacı olduğunu nerden çıkardın bırak sadece bizim için olmasını biz olmasakta evren var olacaktı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Elleh

Önce kelimeleri toparlayıp cümle kurmayı öğren. Sonra bir maruzatın varsa ilgileniriz hep birlikte.

Sende Allah yazmayı öğren kendine saygın yoksa inançlı insanlara saygılı ol. şatafatlı cümleler kurarak kendini birşey sanan fakat yerlerde surunen egonu kendi düşük benliğine sakla.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Elleh

ne alaka amına koyim amca oğlun uzaylı mı niye uzaylılara laf gelince gerildin bu kadar

biz 3 kuruşluk teknolojiyle götümüz çıkıyor aya maya gidelim bakalım hayat var mı diye heriflerde teknoloji olacakta gelip demeyecekler bakın biz buradayız diye

tamam hepimizin hoşuna gidiyor bilimkurgu hepimiz doctor who telefon kulübesinde gezsin istiyoruz ama yok işte

bide şey var koca evren sadece bizim için mi var .s.s !!111!!!

yahu evrenin var olması için canlıya ihtiyacı olduğunu nerden çıkardın bırak sadece bizim için olmasını biz olmasakta evren var olacaktı

Sen konuyu anlamamissin güzel kardeşim uykun gelmiş uyu istersen.

DeepInside tarafından 27/Eyl/14 02:45 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8582 Toplam Mesaj: 78