Underzero Ve Ban Mesajı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    Önemli olan hatanı anlayıp telafi etmektir=)

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cruel_storm
    cruel_storm's avatar
    Erkek

site huzurunu bozacak şekilde açılan konular cevaplar hatta imzalar dahi özgürlük diye haykıran elemanların başka kişilerin özgürlüklerine saldırdığının en açık ispatıdır böylesi durumlarda elbette  huzuru sağlamak için yöneticiler bazı kimseleri uyarabilir veya yasaklayabilir..

Elektronikci olmak için çok çaba harcamam gerekiyor ANNE
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Ban her zaman bir konu için atılmaz,

admin bölümünde bunun tartışıldığı konu vardır,

sitenin genel olarak düzenini bozan bir eleman varsa, her attığı mesaj sorun cıkartıyorsa, genel olarak siteye zarar verdiği düşünüyorsa siteden uzaklaştırılabilir, o eleman banlandıysa bile bir mesaj için değildir...

Burada 20.000 kişiyi bir arada tutmaya calışan 5 kişi var, senin özgürlüğün diğerinin özgürlüğünün başladığı yerde biter, onda göre ya davranacaksın yada yok olacaksın...

Sadece bir mesaj ile değerlendirmek yanlıştır...

Aslında silmem gerek bu konuyu ama acıklama yapmak için bırakıyorum... 

rene bana sırf bi konuda zıt düştük diye 48 saatliğine ban atıldı. aynı konuda sonradan okudum diğer üyeler haksızlıkla ban atıldı, sırf adminle aynı görüşte değil diye ban atıldı diye birkaç msj atmış sonra da banımı kaldırmışş o admin. doğru olan senin görüşün fakat seninle aynı görüşte olmayan yöneticiler de var. bir tek mesajda ban yiyen çok kişide gördüm burada...

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

NetBABA bunu yazdı:
    Bir ateist siteden atılmıyorsa bir yobazda atılmamalı (tabi bu yobaz o adamın şahsi düşüncesi) neyse yani tbt nin farkı herzaman vurgulanır herkez düşüncelerini açıklar vs. bende bunun böyle olmasını istiyorum lakinbu uygulamada böyle değil gibi.

oturur 500 tane yobaz kategorisine koyacağın adam cıkartırım sana,

500 tanede ateist kategorisine koyacağın adam cıkartırım siteden...

sitenin içinde 5000 tane ilahi dağıtımı yapılan konu var, 5000 tanede ateistlerin actığı sorgulayıcı konular var, at gözlüğüyle oturup bakmayın...

2 Yukarda yazdığım mesajı okuyun önce... 

belki ben konuyu yanlış anladım  tamam bunun farkına geç vardım.Yalnız şöyle bir durum göz ardı edilemez bir ateistin yazdığı aşırıya kaçan konunun ömrü dini olarak aşırıya kaçan bir konudan daha fazla bu doğrumu.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

arkadaşlar olayı gene dine çektiniz veya siteye bağladınız konu

SUANKİ TURKİYE VE GERCEK LAİKLİK SORULAYALIM BENCE ACABA TURKİYEDEKİ LAİKLİ BİRAZ DEĞİŞTİRİLMEMİŞMİ 

KONU TÜRKİYE VE LAİKLİK 

SİTENİN BAN OLAYI VAYA TBT VEYA TBT CİLER DEĞİL LÜFEN KONU SAPMASIN

BEN BANLANCAM SONA  D SİZİN YÜZÜNÜZDEN :d

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hope_siz bunu yazdı:

rene bana sırf bi konuda zıt düştük diye 48 saatliğine ban atıldı. aynı konuda sonradan okudum diğer üyeler haksızlıkla ban atıldı, sırf adminle aynı görüşte değil diye ban atıldı diye birkaç msj atmış sonra da banımı kaldırmışş o admin. doğru olan senin görüşün fakat seninle aynı görüşte olmayan yöneticiler de var. bir tek mesajda ban yiyen çok kişide gördüm burada...

Fantazi yapmıyacaksın hocam, tepede destek@tahribat.com die mail var, atacaksın maili, ondan sonrada varsa bi yanlışlık düzeltilecek... Destek@tahribat.com'u sorun olan muridlerin hepsi kullanıyor ve direk bana ulaşıyorlar, daha sabah yapılan 2 yanlışı düzelttim burada milleti zan altında bırakmayacaksın...

Aynı görüşte olmayan yönetilciler varmış, duyan 350 tane kişi yönetio sanacak siteyi, siteden adam uzaklaştıran 4-5 tane adam var zaten sitede...

Hakkını aradında önünemi geçtik? 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    NetBABA bunu yazdı:

NetBABA bunu yazdı:
    Bir ateist siteden atılmıyorsa bir yobazda atılmamalı (tabi bu yobaz o adamın şahsi düşüncesi) neyse yani tbt nin farkı herzaman vurgulanır herkez düşüncelerini açıklar vs. bende bunun böyle olmasını istiyorum lakinbu uygulamada böyle değil gibi.

oturur 500 tane yobaz kategorisine koyacağın adam cıkartırım sana,

500 tanede ateist kategorisine koyacağın adam cıkartırım siteden...

sitenin içinde 5000 tane ilahi dağıtımı yapılan konu var, 5000 tanede ateistlerin actığı sorgulayıcı konular var, at gözlüğüyle oturup bakmayın...

2 Yukarda yazdığım mesajı okuyun önce...

belki ben konuyu yanlış anladım tamam bunun farkına geç vardım.Yalnız şöyle bir durum göz ardı edilemez bir ateistin yazdığı aşırıya kaçan konunun ömrü dini olarak aşırıya kaçan bir konudan daha fazla bu doğrumu.

git forumu bi araştırda gel sonra konuşalım oldumu? 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hycamtin
    Hycamtin's avatar
    Dişi
    hope_siz bunu yazdı:

Fantazi yapmıyacaksın hocam, tepede destek@tahribat.com die mail var, atacaksın maili, ondan sonrada varsa bi yanlışlık düzeltilecek... Destek@tahribat.com'u sorun olan muridlerin hepsi kullanıyor ve direk bana ulaşıyorlar, daha sabah yapılan 2 yanlışı düzelttim burada milleti zan altında bırakmayacaksın...

Aynı görüşte olmayan yönetilciler varmış, duyan 350 tane kişi yönetio sanacak siteyi, siteden adam uzaklaştıran 4-5 tane adam var zaten sitede...

Hakkını aradında önünemi geçtik?

burda reneye katılıorum

yanlış anlamadan dolayı sorun olmuştu destek@tahribat.com a mail attım düzeltildi :)

Sabıkalıyım uleynnn profilime bakın görürsünüz :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek
    Dikkat Komutan Sağda.. ve byburak kapıdan giriş yapar (dat)

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hope_siz seni banlayan bendim o konuda degilmi.Benimle ayni goruste olmadigin icin degil.Bilip bilmeden sacma bir yorum yazdigin icin.O basligi okursan o adami elestiren birsuru insan var,sevmiyor diyen bir suru murid var.Hangisi banlanmis acaba.Ama hicbirisi senin gibi sokaktan duydugunu foruma tasimamis.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 9918 Toplam Mesaj: 67