Underzero Ve Ban Mesajı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    hope_siz bunu yazdı:

rene bana sırf bi konuda zıt düştük diye 48 saatliğine ban atıldı. aynı konuda sonradan okudum diğer üyeler haksızlıkla ban atıldı, sırf adminle aynı görüşte değil diye ban atıldı diye birkaç msj atmış sonra da banımı kaldırmışş o admin. doğru olan senin görüşün fakat seninle aynı görüşte olmayan yöneticiler de var. bir tek mesajda ban yiyen çok kişide gördüm burada...

Fantazi yapmıyacaksın hocam, tepede destek@tahribat.com die mail var, atacaksın maili, ondan sonrada varsa bi yanlışlık düzeltilecek... Destek@tahribat.com'u sorun olan muridlerin hepsi kullanıyor ve direk bana ulaşıyorlar, daha sabah yapılan 2 yanlışı düzelttim burada milleti zan altında bırakmayacaksın...

Aynı görüşte olmayan yönetilciler varmış, duyan 350 tane kişi yönetio sanacak siteyi, siteden adam uzaklaştıran 4-5 tane adam var zaten sitede...

Hakkını aradında önünemi geçtik? 

---------

zaten fantezi değil.. banımı kaldırmış demiştim rene. fakat atılma sebebimi haklı bulmadığımı yazdım.  he başka arkadaşlar uyarmış o zaman açıldı. ban prosedürünün tam uygulanamadığı belirttim. ve diğer üyelerde dediğim gibi yanlış ban diye itiraz etmişlerdi.

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Ban sebepleri kurallarla ilişkilendiriliyor genelde. Böyle olunca da sorun çıkmıyor bence. Zaten kurallara itiraz etme hakkı da olamaz çünkü baştan kabuldür kurallar.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek

kuytul bunu yazdı:
    Ban sebepleri kurallarla ilişkilendiriliyor genelde. Böyle olunca da sorun çıkmıyor bence. Zaten kurallara itiraz etme hakkı da olamaz çünkü baştan kabuldür kurallar.

aynen kuralları koymuşlar bizde oynuyoruz işte.. 

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    neyse konuyu ben uzatmış olmayım. güzel ve bansız günler dileğiyle

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

Konu amacından saptı

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

compunun dediği gibi kimsenin kimseye baskı yapmaya fikrini kabul ettirmeye hakkı yoktur konu açılır postlar atılır konu tartışılır her şeyin konuşulması güzel bir şey çeşittlilik iyidir.

edit: kendimden örnek vereyim bir konu açıyorum siliniyo çat diye ban atmıyolar yada bi post atıyorum siliniyo çat diye ban atmıyolar yada konu açarken yazı resim link kayıyo çok çirkin oluyo çat diye ban yok düzeltiyolar bence uygulama güzel ve yerinde sonuçta 20.000 kişi var tabikide bazı yaptırımlar olmak zorunda. Arkadaşın dediği gibi üye olurken kuralları kabul etmiş oluyoruz zaten.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Qin bunu yazdı:

Konu amacından saptı

Konuyu öyle bir şekilde yazarsan, amacı fln kalmaz...

Eğer sen bir adamın bir yönetici tarafından banlanmasını temel alarak yazarsan bişeyleri, burada sucluyu site gibi göstermiş olursun ki o zamanda benim savunma hakkım doğar... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cruel_storm
    cruel_storm's avatar
    Erkek
    Qin bunu yazdı:

Konu amacından saptı

Eğer sen bir adamın bir yönetici tarafından banlanmasını temel alarak yazarsan bişeyleri, burada sucluyu site gibi göstermiş olursun ki o zamanda benim savunma hakkım doğar... 

----------------------------

reneye katılıyorum konunun amacına uygun yazılması gerekirken tartışma yaratacak biçimde yazılması ortalığı karıştırdı.

Elektronikci olmak için çok çaba harcamam gerekiyor ANNE
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    Qin bunu yazdı:

Konu amacından saptı

ya o an  görünce aklıma geldi ve alıntı yaptım altınada banla alakası yok diye ama anlatamaık

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    hope_siz bunu yazdı:

rene bana sırf bi konuda zıt düştük diye 48 saatliğine ban atıldı. aynı konuda sonradan okudum diğer üyeler haksızlıkla ban atıldı, sırf adminle aynı görüşte değil diye ban atıldı diye birkaç msj atmış sonra da banımı kaldırmışş o admin. doğru olan senin görüşün fakat seninle aynı görüşte olmayan yöneticiler de var. bir tek mesajda ban yiyen çok kişide gördüm burada...

Fantazi yapmıyacaksın hocam, tepede destek@tahribat.com die mail var, atacaksın maili, ondan sonrada varsa bi yanlışlık düzeltilecek... Destek@tahribat.com'u sorun olan muridlerin hepsi kullanıyor ve direk bana ulaşıyorlar, daha sabah yapılan 2 yanlışı düzelttim burada milleti zan altında bırakmayacaksın...

Aynı görüşte olmayan yönetilciler varmış, duyan 350 tane kişi yönetio sanacak siteyi, siteden adam uzaklaştıran 4-5 tane adam var zaten sitede...

Hakkını aradında önünemi geçtik? 

hope haksızsın abi bande ban yemiştim boş post atmaktan 400 saat dedim bu böyle bi hataya karşı çok büyük bi ceza gittim mail attım 

destek@tahribat.com a ve düzelttiler denemek gerekli yani... herşeyde yöneticiler suçlu duruma düşürülmemeli

Toplam Hit: 9919 Toplam Mesaj: 67