folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Unutmak...Unutmayı Başarmak ?

Unutmak...Unutmayı Başarmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:
    -----------------------------
    kızların peşinde koşma paran biter, paranın peşinden koş kız bitmez. ne alakaysa. burdan kendine güzel bi ders çıkarabilirsin kanımca. ama işin teknik boyutlarında sana yardımcı olamam.
    ne bu çin atasözü falanmı? çok dogru adamım,tebrik ediyorum seni.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bayan murideler nerede onlara sorayım..

Bir kız ayrıldığı eski sevgilisinin zırt pırt karşısına çıkıpta benim erkek arkadaşım var şöyle böyle cart curt diye kıskandırmaya çalışır ??

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Bayan murideler nerede onlara sorayım..

Bir kız ayrıldığı eski sevgilisinin zırt pırt karşısına çıkıpta benim erkek arkadaşım var şöyle böyle cart curt diye kıskandırmaya çalışır ??

bayan değilim ama düşüncemi sööliyim bi kuyruk acısı vardır.:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    insanlar ölen ana-babasını unutuyor be usta bi süre sonra.sadece isimleri geçtiğinde kötü oluyorlar.sen bi kızı mı unutamayacaksın.böyle düşün.benimkide olmuyor cart curt ayrılalım dedi.ayrıldık.2 hafta sonra birini seviyorum dedi.nefret ettim ondan.intikam yeminleri ettim.sonra baktım değmez böyle iki paralık şerefsizlere.vazgeçtim.şimdi aklıma geliyor bazen üzülüyorum ama sonra diyorum ki ben şimdi onun ne kadar umrundayım salla gitsin diyorum.sana tavsiyem sana haber yolladığında umursama onu ya da de ki bana haber falan yollama erkek arkadaşından falan bahsetme.sağlam bi fırça at.yüzü varsa bi daha böyle bişey yapmaz.

neyse ne laannn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aşık adam kız gidip başkasıyla evlenmediği sürece unutmaz belki inanmıyacaksın ama gerçekten doğru söylüyorum biz seninle aynıdurumda sayılırız gerçi durum biraz farklı ve ister inan ister inannma ben benimkızı kaçırmayı dşünüyorum biriyle evlenmeye nişanlanmaya felann kalkarsa ozaman ben konu açarım kızı kaçırdım ne halt yiycem şimdidiye ozamanda sen akıl verirsin nasip

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Unutma olm git dayan kapısına seviyorum de.

- ben seni unutmak için sevmedim

http://www.youtube.com/watch?v=FzJ63Z-lBvI

- benzemez kimse sana

http://www.youtube.com/watch?v=q8kxcNy-MZI

- şimdi uzaklardasın

http://www.youtube.com/watch?v=5d_3sBDa8Rg

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bende demet evgarı unutamıyorum :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

bambam66 bunu yazdı:
    aşık adam kız gidip başkasıyla evlenmediği sürece unutmaz belki inanmıyacaksın ama gerçekten doğru söylüyorum biz seninle aynıdurumda sayılırız gerçi durum biraz farklı ve ister inan ister inannma ben benimkızı kaçırmayı dşünüyorum biriyle evlenmeye nişanlanmaya felann kalkarsa ozaman ben konu açarım kızı kaçırdım ne halt yiycem şimdidiye ozamanda sen akıl verirsin nasip

İstanbuldaysan kaçırmak için araban ve şöförün benden :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

bambam66 bunu yazdı:

kardeş mersindeyim senböyle makara yapıyon ama kaçırınca görürsün

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

bambam66 bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

bambam66 bunu yazdı:

kardeş mersindeyim senböyle makara yapıyon ama kaçırınca görürsün

Makara yapanın ta götüne koyum.....Çok ciddiyim ve buda çok ciddi bir konu

Toplam Hit: 11169 Toplam Mesaj: 92