folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Unutmak...Unutmayı Başarmak ?

Unutmak...Unutmayı Başarmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------
    hea ekstra olarak kendini eve kapatma sürekli sevdiklerinle vakit geçir mümkünse eve girmemeye calş

Haftanın 6 günü çalışıyorum ama bi pazar evde kaldığım zaman dünyam başıma yıkılıyor :S Aynen Dediğin gibi

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam seni anlıyorum. Ancak benim yaşadığım durum ile seninki çok farklı.

Bende birtane kızı seviyorum. Ancak 2 yaş büyük :D.

Erkek arkadaşıda yok. Kıza açılmaktanda çekiniyorum. Şuan kızla öyle bir duruma geldikki çok ama çok samimiyiz. Düşün kız parmagını beenim burnuma bende onunkine sokabiliyorum :D O derece samimiyiz.

Neyse bu kızı benim kuzende tanıyor. Hiç umutlanma engin o seni arkadaş olarak görüyor diyor :\ Ekim'e dogru doğum günü yaklaşıyor yavaştan yavaştan mevzuyu belli etmeye çalışıcam ama sanırsam anlamıştır. Çünkü aptal bir kız olmadığını biliyorum. Bende karmaşa içindeyim ne yapsam bilmiyorum :|

İşte hani hayatımın diğer yarısı bu dediğin çıkar ya karşına işte benimkide bu!

Senin durumda vahim be abi, 4 yıl kolay değil. Çok saçma bir sebepten ayrıldıysanız ve kız, erkek arkadaşı edinmediyse hiç durma. Kendine eziyet etme..

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Şuan kızla öyle bir duruma geldikki çok ama çok samimiyiz. Düşün kız parmagını beenim burnuma bende onunkine sokabiliyorum :D O derece samimiyiz.

abi ciddi olamazsın ya :|

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı:
    Branxian bunu yazdı:

abi ciddi olamazsın ya :|

Şaka değil gerçek. Hiçte iğrenmiyoruz :D Resimleride mevcut ancak paylaşmasam daha iyi :)

Msnde avatar olarak kullanıyorum resimleri millet ne biçim insansın sen diyor :)

Bazıları sapık diyor karışık durumlardayım :)

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı:

bence unutmak sadece beyininde o yokmuş gibi davranmak değil tamamen bilinç altından kaldırmaktır.ama o kadar hatıran varsa bilinç altından silemezsin..sildirmz sana bazı şeyler..her yerde karşına çıkar..hiç olmamış gibi davranmaya bak..hayatı yaşayamıyorsan yaşıyormuş gibi davran..ekstra olarak zararlı olan herşeye yaklaşma..üstadında dediği gibi işe yaramaz..geçici bir memnuniyet hissi yaratır sadece..

ek olarak söylüyorum

-mış -miş -muş -müş   gibi yaşamak  kalıcı bir çözüm değilse de. bir çözümdür yine de.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Sevmeye başla acılarını sevmenin sınırı yok,öyle bir safha yaşadın mı hiç bilemiyorum tabi ama acıyı sevebileceği bir ruh safhası vardır insanda ki aman Allah'ım olamaz öyle birşey aşkların en güzelidir kendini ve yaşamını sevebilmek,tüm dünya seni dışlasa zerre umrunda olmaz kendinin ve taşıdğın kutsal canın değerini bildiğin zaman ve unutma unutmaya calısmak beyhude bir çabadır korkma savaş hiç bir acı sonsuza dek sürmüyor neler neler geçmedi ki bu da geçer yine düşer deli divane gönlün aşka sana şimdilerde imkansız hatta tiksindirici bişey gibi gelsede,yeryüzünde bana layık bir kul yok desende..

Mutlu olmak için herkes bir neden arıyor,gülmeyi bekliyor..Mutluluğun gülüşümde saklı olduğunu keşvettiğim zaman anladım ki mutluluk sadece bir kas hareketine bakıyor ağzındaki..Zorla mı gülelim hoca ? Bizi elimizden tutup zorla yürütmediler mi ? Biz hecelemeyi zor becerirken dakika tutup hızlı okuma yarışları yaptırmadılar mı ?Biz mutluluğu ararken şahıslarda onlar zorla vazgeçirmediler mi ? Zorla yapılan birşeyin zamanla ne kadar başarılı ve gerçekçi olduğunu anlaman için tüm bu yaşadıkalrımız örnekler yetmez mi ? Gülmek alışkanlık yapar bu bilimsel bir gerçek bilim kimseyi teselli etmekle uğraşamaz gül,zorla gül zamanla gülüşünü,kendini,bir zamanlar sefil ve anlamsız gördüğün hayatını o kadar seveceksin ki..

Neden aramayın mutlu olmak için ! Mutluluğu sizden daha fazla hak eden insanların da her zaman var olduğunu ve oalcağını unutmayın.Şurdaki ilk filmi izleyin hatta madem o kadar sıkıcı bir zaman eçiriyorsunuz kaybedecek bir şeyinizde olmaz 1-2 saatle.Ben ne diyorum adam bana film tavsiye ediyor deme izle izle ve hayatın ufacıcık,minni minnacık kırıntınlarından beslenmeyi öğren/hatırla;http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=80789&sayfa=5#939784

Büyük hayallerin küçük adamları olmaktansa küçük hayallerin büyük adamları olun,basit şeylerle mutlu olmayı bir öğrenin bu zamanlarınızın boşa kayıp olmadığını bile göreceksiniz.Hani derler ya ne salakmışım,ne üzülmüşüm hayır ! Felsefeyi kavradıktan sonra yaptığınız hiç birşeyden pişmanlık duymamayı öğreneceksiniz çünkü bir senaryonun ufak detaylarıdır hayat ve o tecrübelrdir sizi siz yapan ve kendisini gerçekten sevmeyi öğrenmiş birisi asla kendi tecrübelerine aptallık demez,iyi ki olmuş iyiki yaşamışım der.Unutmayın sadece yaşadıklarından ders almayanlar pişmanlık duyar ! Açıkçası nasıl bir durumda oldugunu bilmesemde o kadar kötü görmedim,sezmedim halini ama olaki çokta kötüysen belli bir süre hatta yapabiliyorsan ömrünün son anına dek yaşadığın her günün yaşayacağın son gün olduğunu düşün.Nazlı bir gelin gibi gelecek sana işte o zaman hayat o kaçtıkça sen bir yerlerinden tutamya calısmaktan zevk alacak,mutluluk duyacaksın..Hayat bir duygular silsilesi,yaşamadan ölmeye değer mi ?

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek
    Unutamazsın hocam güzel günler yaşamışsanız 4 sene bide yani en iyisi tekrar barışın siz

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek

7.ci senedeyim

:)

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    Felony bunu yazdı:

7.ci senedeyim

:)

-------------------------

Allah mutlu mesut etisn hocam darısı basımıza :P

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

aynen hocam bencede madem onu unutamıyorsun madem hala seviyorsun o zaman vazgeçme sonuna kadar direk çünkü görülen şu ki ondan başkasıyla mutlu olamıyacaksın şu hayatta....

onun için git göster kendini onu ilk günkü gibi bir daha aşık etmeyi başar yap bunları kardeşim yap.... hayat sevince güzel demişler;)

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
Toplam Hit: 11171 Toplam Mesaj: 92