folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ürün Satarken Dolandırılma İmkanım Var Mı?

Ürün Satarken Dolandırılma İmkanım Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Bişey olmaz hocam. Hayırlı işler :)

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@ontedi di'mi ya ^^

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek

konusu açılmışken mesela adam benim ibanıma para gönderse açıklamayada şunu satın aldım yazsa daha sonra bu parayı geri çekebilir mi benim iznim olmadan ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Parayı adamın adıyla hesapta görürsen problem yoktur. Kaldı ki alacağın para ne kadar? 

defalarca ürün satarken Farklı hesaplardan para geliyordu. Parayı geri yolluyordum, ya da alıcı ismini değiştiriyordum. Öyle parayı Ahmet'ten atayım kaygoyu Fatma'ya yolla falan yapmıyorum.  En kötü soyisim tutarsa açıklamaya yazdırıyorum yaptırıyorum birşey. Kargo irsaliyesini de 1 ay falan yanımda tutup dosyalıyorum. Böyle olunca rahat ediyorum. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kimi insan böyle yüzünü bile görmeden parayı yollar kimiside görerek satın aldığı cihazı 4-5 gün sonra iade etmek ister.

Sahibinden.com üstünden telefonumu sattım. Adam geldi gördü telefonu bakarak aldı. Helalleştik, ayrıldık. 4-5 gün sonra Whatsapp'tan yazmış. "Ya birader bu telefonun wifide problem var galiba bir bağlanıyor bir bağlanmıyor. Sen bunu geri al paramı geri ver". Cevap olarak "ben telefonu sana sorunsuz sattım ve sende cihazı görerek aldın" deyip engelledim. Amk bugün internetten bile alsan 4-5 gün kullandığın telefonu geri almıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ulen memleket öyle bi hale gelmiş ki ürün satarken bile taklaya gelmemeye çalışıyor insan.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

ulen memleket öyle bi hale gelmiş ki ürün satarken bile taklaya gelmemeye çalışıyor insan.

Eleman dükkanı paspasladıktan sonra paspası yıkamış suyu süzülsün diye dışarıda bırakmış. 10 dakikada paspası dızlamışlar. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Normal şartlarda bir alışveriş süreci hocam bu. Alışık değiliz o yüzden :)

Parayı gönderen ve kargo yaptığın kişi aynı olsun, kargo için TCKN iste. Senden çıksın işte.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Bende bir tane eski Philip radyo satmıştım. Adam çalışıyor mu çalışmıyor mu diye sormadan hesaba parayı geçti. Sordum abi neye güvendin diye bana sen dolandırıcılık yapacak biri değilsin dedi :) ben 10 lira dolandırılsam bile uykum kaçar geceleri, başkaları çok rahat. Gerçekten tuhaf 

the man who gets tired after eating a ban
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

zamanında sattım bende aynı şekil pişman oldum şuan 110tl sattım klavye şimdi 450tl logitech k360 o adamda pazarlık yapmadı eft geçti hesabıma benim kargo geçtim elemana

Toplam Hit: 2872 Toplam Mesaj: 37
tokatlama