folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Vicdanı "Red" Hakkının Kullanılması

Vicdanı "Red" Hakkının Kullanılması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

bişeyin ucunun bana dokunduğu yok. demek istediğim ne yaptın. ne yapabilriisn. elinden ne gelir?

istediğin kadar diret eğer bir halk senin fikrini beğenmiorsa ve sen iktidar olmuyorsan bunu nedenlere bağlamak yerine.

ben nerde hata yaptım demek gerek. onlar 2 torba kömür mü dağıttı sen üçle.. vs vs ne diyim dahda diycek bişeyim yok...

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Aryan bunu yazdı:
    -----------------------------

bişeyin ucunun bana dokunduğu yok. demek istediğim ne yaptın. ne yapabilriisn. elinden ne gelir?

istediğin kadar diret eğer bir halk senin fikrini beğenmiorsa ve sen iktidar olmuyorsan bunu nedenlere bağlamak yerine.

ben nerde hata yaptım demek gerek. onlar 2 torba kömür mü dağıttı sen üçle.. vs vs ne diyim dahda diycek bişeyim yok...

onlar 2 torba dağıttı sen üçle.

onlar 2 çaldı sen üç çal.

mantıgına ölürüm senin hoca =)

bencede harbiden diyecek bişiyin yok saçmalıyorsun =)

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

Kapansın şu konu artık yau.

Askerligi red edenin VİCDANINA mokim.

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

Aryan bunu yazdı:

onlar 2 torba dağıttı sen üçle.

onlar 2 çaldı sen üç çal.

mantıgına ölürüm senin hoca =)

bencede harbiden diyecek bişiyin yok saçmalıyorsun =)

bende bu mantığına hayranım. nasıl kontak kurabildiysen. bak dostum bu dünyada işler çıkar ile yürür.

onlar iki dağıttıysa sen üç dağıt. olmaz diorsan kaybedersin git evine otur.

onlar çaldıysa sen yedikleri haltı ortaya çıkar rezil olsunlar.. nyse...

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

konunun bokunu çıkarttınız.Zırt pırt üste atıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klimaliailesalonu
    klimaliailesalonu's avatar
    Erkek

arkadaşlar çözüm basit :)

o askerliğe gitmeye yemeyen kısmınız var ya? o kısmı gözden çıkarmanız gerekiyo :) o işi yaparken de fotoğraflamanız ve askerlik şubesinde taşak oğlanı olup gerekli testlerden geçmeniz gerekiyor. daha sonra göğsünüzü gere gere; "ben öyle büyük bir ibneyim ki dedelerimin bana bıraktığı vatanı korumamak için götten oldum" diye ortamlarda bağırabilirsiniz. bol şans.

vatanın sizin gibilere ihtiyacı yok zaten. vatanın sizden tek beklediği ya götünüz yesin, ya da götünüz yesin :) bilmem anlatabildimmi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

klimaliailesalonu bunu yazdı:

arkadaşlar çözüm basit :)

o askerliğe gitmeye yemeyen kısmınız var ya? o kısmı gözden çıkarmanız gerekiyo :) o işi yaparken de fotoğraflamanız ve askerlik şubesinde taşak oğlanı olup gerekli testlerden geçmeniz gerekiyor. daha sonra göğsünüzü gere gere; "ben öyle büyük bir ibneyim ki dedelerimin bana bıraktığı vatanı korumamak için götten oldum" diye ortamlarda bağırabilirsiniz. bol şans.

vatanın sizin gibilere ihtiyacı yok zaten. vatanın sizden tek beklediği ya götünüz yesin, ya da götünüz yesin :) bilmem anlatabildimmi

sayfalarca konuşmanın en kısa özeti işte budur hajım parmaklarına sağlıık;)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

tek tip askerlik sistemini getiripte okuyanı ve okumayanı aynı sürede askerde tutma sistemi yürürlüğe girerse o zaman bu ülkede kimse kolay kolay askere gitmez en azından 4 yıllık mezun olupta 12 ay askerlik yapma mecburiyetine düşecek olanlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Biz enayimiydik gittik herkez gidicek paşa paşa yapıcak başlatmayın vijdanınıza okadar ahmet mehmet gitmiş  de sen sadrazamın sol taşşamısında gitmiycen herkez gidicek arkadaş bu toprakda yaşıyorsan bu bedeli ödemek zorundasın avrupa avrupa herzaman bu kelimde avrupa düne kadar seni bölüşüyordu parça parça .

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Benim gencecik fidanlarım kahpe kurşunlarla can veriyor; çocuklar babasız, anneler evlatsız kalıyorsa orada vicdani redden bahsetmek doğru olmaz. Bedelli askerlik ne kadar yanlışsa vicdani redde aynı ölçüde yanlıştır. Askerlik peygamber ocağıdır. Doğrusuyla yanlışıyla erkeğin harman olduğu yerdir.

Bu bahsettiklerim normal koşullarda geçerli. Cinsel tercihiniz farklıdır, sizsiz yaşamını idame ettiremeyecek insanlar vardır... Böyle durumlarda yetkili mercilere dilekçe verin. Dahası amirlerle konuşun. Size yol göstereceklerdir.

Hukuki boyutu Türkiye'de işlemez. Yukarıdaki durumlardan birini izah etmezsen askere gider; erkek olur gelirsin. Sünnetçiden kaçan sünnet çocuğuna dönmeyin. Üstelik pipinizden daha önemli vicdani sorunlar varken!

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
Toplam Hit: 10921 Toplam Mesaj: 81