folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yaşadığınızı Hissediyor Musunuz?Yaşadığınızı Hissediyor Musunuz?

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Aress
  Aress's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Nisan/2015
  Erkek

  Bizler hasta veya deli değiliz, başımızda bulunanlar ruh hastası deliler olduğu için bu haldeyiz, çok değil sadece insan gibi yaşamak istiyorum. Ama gel görkü kodumun yerinde adamlar vatandaşı sikerek zengin oluyor vatandaş ise kendini artık hasta yada deli zannediyor, eve bu konuda ülke yönetimine bağlandı çünkü; çoğu şeyin sebebi onlar

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cybermole
  cybermole's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Mart/2016
  Erkek

  duzenli sex en ii ilac mutsuzluga.. yasamin nedeni o yaratan ona gore yaratmis..

 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  korkarabatak
  korkarabatak's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Ocak/2010
  Erkek
  italyan bunu yazdı
  ayhun bunu yazdı

  ....., ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı......

  Fight club

   

   

  mükemmel bi cvp olmuş


  tabi lan
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  emrah20
  emrah20's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Ekim/2017
  Erkek

  İnsan doğadan geldi, doğayı özler. Doğaya çıkın. Öyle uyduruktan doğal görünümlü süslü püslü parklara değil, gerçek doğaya.


  Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  HeLLB0y
  HeLLB0y's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Haziran/2008
  Erkek

  Mutlu olmayı veyahut iyi hissetmeyi hepimiz elbette istiyoruz ve hakediyoruz burada ama devreye giriyor amasi da şöyle ki;

  Elimizde olan imkanlar bize yetmiyor yada bir tık üstünü istiyoruz ve sahip olduklarımız bizi mutlu etmiyor iyi hissettirmiyor.

  İş hayatı zaten stresli yorucu ve bunaltıcı olabiliyor işler çığrından çıkıyor bizim elimizde olmayan sebeplerden veya biz kaynaklı. Mesai bitiminde dışarıda cafe yada çay bahçesi gibi bir yere gidip arkadaşınız eşiniz veya sevgilinizle oturup iki kelam edip günün yorgunluğunu biraz hafifletebilirsiniz ben öyle yapıyorum.(tek başıma denize karşı oturup kulaklığımı takıp kahve çay içip biraz kendimi dinlendiriyorum)

  Mutlu sayılmam ama iyi olmak için çabalıyorum yaptığım aktivitem yok sadece yürüyüş yapmayı seviyorum izin günlerimde ve yaşadığım şehrin bir köyü var arkadaş ile oraya gidiyoruz nadiren mangal yapıp geziniyoruz köy havası şehirden uzak olunca sessiz sakin olduğundan iyi geliyor.

  Aksilikler hep var belki her gün yenisi ekleniyor ama kendini bırakmak pes etmekte fayda etmiyor hepten demorize oluyor insan. 

  Lafı uzatmadan söylemek istediklerimi toparlarsam şunu söyleyebilirim ara sıra bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma imkanınız varsa gidin 1 2 günde olsa uzaklaşın gezip görmek istediğiniz yakın yerler bile olsa gidin oranın yöresel yemeklerinden tadın farklı şeyler yapın rutine bağladık zaten hep aynı geçiyor günlerimiz biraz bundan dolayı tad alamıyoruz hayattan diye düşünüyorum.


  The End
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  korkarabatak
  korkarabatak's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Ocak/2010
  Erkek

  breaking bad dizisinin son sezonun final bölümündeki bir sahne geldi aklıma.

  heisenberg eşi olan skyler ile son konuşmasında;

  skyler, eşine sakın bana bütün bu yaptığın şeyleri ailem için yaptığını söyleme gibi birşey diyordu.

  demesine kalmadan heisenberg lafı yapıştırır.

  - kendim için yaptım. hoşuma gitti. bunda çok iyiydim. ben.. gerçekten... kendimi canlı hissettim.


  tabi lan
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Janitschar
  Janitschar's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 03/Ekim/2011
  Erkek

  evet


  Acaip derecede agresifim !
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  erick
  erick's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Mayıs/2009
  Erkek

  Aynı amaçsızlık, bunalmışlık bende de mevcut. Yaptıklarım genel anlamda yazılanlar gibi zaman geçirmeye yönelik ama insanlardan uzaklaşmadan(aile ve arkdaşlar dışındaki) pek mümkün olmuyor. Ben de 6 gün çalışıyorum fakat erken çıkıyorum işten. 1 gün uyuyorum 1 gün dışarı çıkıyorum. Tek bir pazarım var onu da iş düşünmeden sevkdiklerimle sevdiğim şeyler yapıyorum. Sonuç=0 pazartesi tekrar başlıyoruz kısır döngüye. O ilk videodaki yaşam tarzı tam da istediğim gibi ama yapamıyorum. Yapabilmek için gerekli ilk adım cesareti de yok, tabi ekonomik özgürlük te. Biraz da bundan dolayı kendimi döngüde tutmaya devam ettiriyorum sanırım. Ufak bir düzenli gelir, şehirden uzak, bol yeşillik ve tarım. Yanında ailen olacak(ailenin tanımı kişiye göre değişir). Başka da bir şey bizi düzeltemez gibi geliyor.

  İyi tavsiye yada örnekler çıkabilir diye takipteyim.


  Bir var,Bir yok..
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  italyan
  italyan's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Aralık/2003
  Erkek
  cybermole bunu yazdı

  duzenli sex en ii ilac mutsuzluga.. yasamin nedeni o yaratan ona gore yaratmis..

  Seks piramidin en dibindeki ihtiyaç... Düzenli seks hayatı nice evli erkeği mutlu etmediği için karılarını aldatıyorlar.(aynı şey kadınlar içinde geçerli) 
  Sonra adrenalin'in zevk verdiğini farkedip mutluluğu swingerda , dibini dövdürmekte falan aramaya başlıyorlar... 
  Mutsuzluğun ilacı seks falan değil , yaratan çoğalalım diye seksi zevkli yaratmış. Fakat bokunu çıkartacağımızı bildiği için çeşitli hormonlara sigorta görevi vermiş. Belirli dozlarda seks artık zevk vermemeye - mutlu etmemeye başlar.. Tek gecelik ilişkilerin güzelliği adrenalin. Fakat nereye kadar ? Bu mevzuyu devamlı yapıp yıllardır sıkılmayan , bıkmayan var mı ? 


  Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  sRcN
  sRcN's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Ağustos/2009
  Erkek

  Kendi işimi yapıyorum mesai saati gibi bir sınırlamam yok istediğim saatte başlayacağım bir işim var sabaha karşı yatıyor öğle saatlerinde uyanıyorum her hafta sonu başka bir şehre geçiyorum oğlumla tüm hafta sonu abi kardeş gibi zaman geçiriyoruz 6 yaşında abi kardeş benzetmesini o yaptı ilk :) yaşadığımı onun yanındayken daha çok hissediyorum. Müzik dinleme gibi bir takıntım var iyi ve kaliteli metal müzik aradığım bulduğum zamanlarda mutlu oluyorum saatlerce sololarda kendimi kaybediyorum. Çalışırken ciddi radyo dinliyorum kent fm tavsiyemdir hatta sound cloud üzerinden arka koltuk podcastleri tercihim oluyor sabah 7 de başladığı için canlı dinlemem çok zor geri kalan zamanlarda ise tedavi bir joint. Çok kendimi diplerde hissettiğim zamanlarda iş üzerine iş alıp kendime düşünecek zaman bırakmıyorum. Yolculuklarım genelde trenle oluyor 1.5 saatlik yolculuk sırasında haftada 3 saat kendime düşünecek zaman yaratmış oluyorum ve bu beni rahatlatıyor. Bunların dışında evet doğa kesinlikle insanın ilacı sonuçta binlerce yıl önce doğada yaşıyorduk ve ister istemez farkında olmadan özlem duyuyoruz eskiden çok zamanım vardı off road ve kamp hobimdi iki haftada bir cuma akşamdan kaçar pazar akşamı dönerdim o zaman daha çok yaşadığımı hissederdim.


  Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 8664 Toplam Mesaj: 87
haftasonu planları mutlu olmak yaşamak